Měsíční miminko zvrací na noc

3
22.9.21 09:11

Měsíční miminko zvrací na noc

Ahoj holky, posledních pár dní naše měsíční holčička začala zvracet na noc. Vždy kolem 18-19 hodiny jdeme koupat a potom jdeme krmit. Malá je od narození převážně na UM, dáváme i odstříkané mateřské ale je ho málo. Napapá se, mezitím necháváme říhnout, prostě stejné procedury jako celý den, položíme jí a nechce usnout, začne plakat tak jí dáme znovu říhnout a mezitím má i prdíky, když tohle pomine znovu pláče třeba po hodině má znovu hlad (ona si vždy přes den řekne, když už hlad nemá a jíst už nechce) dáme jí tedy najíst protože se opravdu zuřivě přisaje, potom zase krknout atd, v postýlce začne za chvíli zase brečet, přitom na rameni usíná, v postýlce ale hned otevře oči, nakonec to skončí tak, že pláče, zvedneme jí, myslíme že má zase hlad, ale než to zjistíme tak se strašně pozvrací.. Nevím jestli je teda přepapaná, přes den vždy vypije svoji dávku a pak většinou usne na 2-3 hodinky, a tohle dělá jen na noc, trvá to s ní pak třeba do půlnoci nebo déle než usne.. Nemáte někdo podobnou zkušenost, nebo nevíte co by to mohlo být? Já jsem jí nechtěla už dávat více napapat, ale pak uběhla asi hodina a půl a zdálo se mi že má velký hlad, tak jí zase nechci trápit hlady. Dříve jsme měli problém na noc jen s usnutím, pořád poplakávala a tak průběžně pila, ale nezvracela.. Nevím si s tím rady. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11490
22.9.21 09:17

Každý pláč nemusí být hlad. Může ji bolet bříško. To, že se pozvraci tak je prostě přejezena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9715
22.9.21 09:59

Myslím, že jí prostě nejde usnout, tak se snaží nějak uklidnit, uklidňuje se jídlem, sáním…nezkoušeli jste třeba napevno zavinout, pustit bílý šum, pohoupat…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
22.9.21 10:04

@Tarinka kromě toho zavinutí jsme zkoušeli vše co i přes den funguje, i dudlík na chvíli vzala a uklidnil ji, ale po nějaké době začala brecet znovu a už ani ten dudlík nechtěla. Potom když usne a vzbudí se na další noční pití tak už je to bez problému :/.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15301
22.9.21 10:04

Zkus ji nechat usnout na sobe, v polosedu bricho na bricho.
Chovej, nos, dej si ji do nositka.
Lehni si s ni do postele svym oblicejem naproti jejimu a spete spolu.

Podle me potrebuje kontakt, ne jidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
22.9.21 10:53

A proč nespíte spolu v posteli? Mě kdyby plakalo miminko v postýlce, tak už ho do ní nedam. Asi chce být s maminkou. Zkuste to, třeba to bude ono a bude po problemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat