Měsíční spí celou noc - je možné přijít o MM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 05:42
Měsíční spí celou noc - je možné přijít o MM?

Posledních pár dní mi vrtá hlavou jedna věc - mladej mi spí celou noc - tedy 21:00-5:00. Jako jo, je to fajn, ale tak nějak se obávám, jestli nepřijdu o mléko :think: Má někdo zkušenost? Mrně budit nebudu, je spokojený, přibírá, to je vše v pohodě :think: přes den kojím cca co 2-3 hodiny. Ale posledních pár dní cítím, že prsa nejsou tak nalitá, tak zvažuju, co s tím - odsávat v noci či co jak? :think:

Reakce:
Issobel
Extra třída :D 11032 příspěvků 08.10.14 05:57

U nás to bylo stejné. Od 6 týdnů spal celou noc, 8-9 hodin v kuse a kojila jsem do 8 měsíců. Mlíka jsem celou dobu měla na rozdávání ;). Ona se laktace upraví podle potřeby miminka, takže pak už prsa nemusí být tak nalitá, ale mlíka se tvoří dost na to, aby miminku stačilo.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 05:59

@Issobel já mám trochu obavy, bo prsa už nemám tak nalitá :think: :oops: nikdy mi nenapadlo nad tím takhle přemýšlet, až teď, bo mrně spokojeně chrupká a já se moc pozoruju :mrgreen:

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 06:39
@martina.se píše:
@Issobel já mám trochu obavy, bo prsa už nemám tak nalitá :think: :oops: nikdy mi nenapadlo nad tím takhle přemýšlet, až teď, bo mrně spokojeně chrupká a já se moc pozoruju :mrgreen:

neboj, do 4 mesicu mi taky prospala celou noc, ted je ji 5,5 a budí se co 3 hodiny. mlíka mám dost, proste ji to uz asi nestací

anikova
Kecalka 116 příspěvků 3 inzeráty 08.10.14 06:48

Mela jsem to podobne, odsavala jsem, nez jsem sla spat, aby mi prsa v noci nevybouchla :-) Nejdriv kazdy den, pak ob den a casem uz vubec. Upravilo se to samo a kojim jeste ted, kdy malymu bude za chvili rok.

Koza-Dereza
Kecalka 320 příspěvků 08.10.14 06:49

U mě to je stejně jako u vás, miminko mi začlo spát celou noc v 1 měsíci a stále je pouze kojen.. Prospívá, a je mu 6 měsícú.. Mléka mám kolik potřebuje, upravilo se to samo, u mě se nalijí prsa až v tu chvíli, když začne plakat..

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33574 příspěvků 08.10.14 06:51

Klid, moje děcka spaly celou noc, toho staršího jsem kojila skoro do dvou let. Mladší se sám odstřihl po roce, mlíko mi teklo pak ještě rok. Užijte si, že máte klidné mimčo.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 07:08

Uf, je to dobrý :mrgreen: díky holky :kytka: jsem měla trochu obavy, bo prvních pár dnů strašně nalitá prsa, to bylo fakt děsný, ale teď to pomalu ustupuje :think: ale jestli se to upravilo i u vás, mám šanci, juch :mrgreen:

jezzz
Závislačka 2726 příspěvků 08.10.14 07:32

@martina.se U nás to bylo stejně a o mléko jsem nepřišla :-)

Teď v pul roce se začala dcerka budit co tři hodiny, někdy i méně a rekord je vstávání po půl hodinách :-). A i přesto, že výstavám na kojení tak brzy, prsa již nemamntak nalitá jako jsem mívala ze začátku. Prostě se to srovnalo :-)

jessikka
Extra třída :D 10899 příspěvků 08.10.14 08:03

Řeším podobné - malá spí zhruba od desíti do tří nebo čtyř, ale večer už pít nechce, pořádně se napije naposledy kolem šesté. Ale my máme už dva týdny problémy s kojením, tak si myslím, že můj strach může být opodstatněný. Mít doma savce, tak to bych se ztráty nebála.

2468
Závislačka 4981 příspěvků 08.10.14 08:16

@martina.se Mala mi spi od 20:30 min, do 5 a mleko mam. Prsa nemam nality vubec, ale mleka dost.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 08:20

Ony nám ty děcka dělají takovou radost a my z toho máme nervy :mrgreen: :lol: no jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :mrgreen:

Jancaqa
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 08.10.14 08:41

Ja to měla podobně jak ty. Ale ja o mličko přišla.. Uz jsou to skoro 2 tydny co jsme na UM. Ale nemyslím si, ze by to bylo jen ňocni nekojenim. Mám doma skoro 2 letyho dáblika, Kteréj mi dává teda zabrat. Takže bud v klidu, nestresuj se a mličko bude :palec: :palec:

Martina8888
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 08.10.14 09:45

Ja to mela u dvoumesicnoho, mliko se mi ztracelo a malej prestal pribirat, tak lekar naridil dvakrat az trikrat v noci budit, po tydnu se to upravilo a uz se na kojeni budil sam. prestal az v osmi mesicich. Druhy takto spi taky, ale ten pribira tak nebudim, prsa se mi po sestinedeli nenalevaji, jen po to dlouhe pauze v noci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >