Reklama

Měsíční video fitness program zadarmo! Jdete do toho se mnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinkaVoriskova
Nováček 3 příspěvky 06.01.18 13:01
Měsíční video fitness program zadarmo! Jdete do toho se mnou?

Objevila jsem nový fitness program, který je celý v češtině a cvičí ho strašně super holka! :srdce: Je to celý zadarmo online na netu tady - www.fitfabstrong.cz :mavam:

Kdo by se přidal? Já mám odcvičený první týden a už teď vidím výsledky!!! :potlesk:

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 06.01.18 13:38

Je to o hubnutí? Nebo o kondičce? Hubnout nepotřebuji, ale zlepšit držení těla, určité části zesílit.

MartinkaVoriskova
Nováček 3 příspěvky 06.01.18 13:40

@Poštolka J Obojí, ale spíš to zpěvňuje :) Každé cvičení je trochu jiné a zaměřuje se na jiné části těla.

tasa
Echt Kelišová 8987 příspěvků 06.01.18 14:39

@MartinkaVoris­kova ja bych to zkusila

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >