Měsíční video fitness program zadarmo! Jdete do toho se mnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MartinkaVoriskova
Nováček 3 příspěvky 06.01.18 13:01
Měsíční video fitness program zadarmo! Jdete do toho se mnou?

Objevila jsem nový fitness program, který je celý v češtině a cvičí ho strašně super holka! :srdce: Je to celý zadarmo online na netu tady - www.fitfabstrong.cz :mavam:

Kdo by se přidal? Já mám odcvičený první týden a už teď vidím výsledky!!! :potlesk:

Reklama

Reakce:

Poštolka J
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 06.01.18 13:38

Je to o hubnutí? Nebo o kondičce? Hubnout nepotřebuji, ale zlepšit držení těla, určité části zesílit.

MartinkaVoriskova
Nováček 3 příspěvky 06.01.18 13:40

@Poštolka J Obojí, ale spíš to zpěvňuje :) Každé cvičení je trochu jiné a zaměřuje se na jiné části těla.

tasa
Echt Kelišová 8904 příspěvků 06.01.18 14:39

@MartinkaVoris­kova ja bych to zkusila

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama