Mešká mi MS, bolesti, nevolnosti

Anonymní
31.12.20 08:36

Mešká mi MS, bolesti, nevolnosti

Holky, mívala jsem cykly 27-29 dní. Tento měsíc jsem dnes už 36. den cyklu a menstruace nikde. Už týden mě bolí břicho jako kdyby menstruace měla přijít a tři dny je mi špatně, mám žaludek na vodě. Žádné stresy jsem neměla. Test vychází negativně.
Nevím, jestli byla nebo nebyla ovulace. Kdyby nebyla, tak kdy očekávat menstruaci? Je možné, že se tímto cyklus protáhne, kdyby k ovulaci nedošlo? Případně o kolik dní cca?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24999
31.12.20 08:43

Mě se občas stane, že díky stresu nemám ovulaci, a pak mi jedna ms zcela vynechá. Ale to už fakt musí být hodně stres.
Jednou se mi cyklus taky protáhl na asi 45 dni a byla to cysta.
Asi bych zašla k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30487
31.12.20 09:37

A ovulační cyklus může být delší. Týden po vynechání menstruace by měl být test s jistotou pozitivní.
Po víkendu bych zavolala svému gynekologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 12:03
@Fiducia píše:
A ovulační cyklus může být delší. Týden po vynechání menstruace by měl být test s jistotou pozitivní.
Po víkendu bych zavolala svému gynekologovi.

Je možné, že ovulace byla až na konci cyklu (tam ovulační test byl jeden den silnější, ale ne pořád silnější než kontrolní čárka), nebo k ní nedošlo vůbec. Tento cyklus opravdu nevím. Počkám do konce týdne jak se to vyvrbí a kdyžtak volám gyn.

• Citovat
  • Nahlásit
30487
31.12.20 13:11
@Anonymní píše:
Je možné, že ovulace byla až na konci cyklu (tam ovulační test byl jeden den silnější, ale ne pořád silnější než kontrolní čárka), nebo k ní nedošlo vůbec. Tento cyklus opravdu nevím. Počkám do konce týdne jak se to vyvrbí a kdyžtak volám gyn.

Mělo tam být anovulační, omlouvám se :kytka: Samozřejmě může být i zpoždění ovulace. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
31.12.20 16:10

Holky potřebuju poradit. S manželem se snažíme o mimco, zatim se pořád nedařilo a uz dva dny jsem měla mit ms, ale cítím se jak kdybych ji každou chvilku měla dostat, boli me břicho přesně jak před ní a k tomu mi je špatně. No prostě čekám, že každou chvilku to začne. Ale jen tak pro zajimavost jsem si udělala test (během dne) a jsou tam dvě čárky :D jedna je trošku slabší, ale dost viditelná. Myslíte, že by to před ms mohlo být nějak ovlivněno a být falešne pozitivni? Chystám si udělat ještě jeden, kdyby byl stejný, tak bych to o půlnoci muži oznámila :) :srdce: Ale bojím se ať nemá radost a zítra to dostanu a nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
31.12.20 16:15
@Alca1212 píše:
Holky potřebuju poradit. S manželem se snažíme o mimco, zatim se pořád nedařilo a uz dva dny jsem měla mit ms, ale cítím se jak kdybych ji každou chvilku měla dostat, boli me břicho přesně jak před ní a k tomu mi je špatně. No prostě čekám, že každou chvilku to začne. Ale jen tak pro zajimavost jsem si udělala test (během dne) a jsou tam dvě čárky :D jedna je trošku slabší, ale dost viditelná. Myslíte, že by to před ms mohlo být nějak ovlivněno a být falešne pozitivni? Chystám si udělat ještě jeden, kdyby byl stejný, tak bych to o půlnoci muži oznámila :) :srdce: Ale bojím se ať nemá radost a zítra to dostanu a nic :nevim:

Tak jsi těhotná, zbytečné dělat další testy, pro jistotu bych udělala za 2 dny ještě jeden. V případě, že bude pozitivní bych se objednala na gynekologii. To asi někdy na únor, aby bylo něco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
31.12.20 16:19
@Jolka86 píše:
Tak jsi těhotná, zbytečné dělat další testy, pro jistotu bych udělala za 2 dny ještě jeden. V případě, že bude pozitivní bych se objednala na gynekologii. To asi někdy na únor, aby bylo něco vidět.

A může to být normalni ta bolest? Opravdu mě boli břicho jak při ms, večer mě to dokonce probudilo jak to zabolelo :think: právě už jsem si říkala, že to urco dostanu a beztak ji budu mit silnou protoze tyhle příznaky mi vždycky předpověděli silnou ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
31.12.20 16:29
@Alca1212 píše:
A může to být normalni ta bolest? Opravdu mě boli břicho jak při ms, večer mě to dokonce probudilo jak to zabolelo :think: právě už jsem si říkala, že to urco dostanu a beztak ji budu mit silnou protoze tyhle příznaky mi vždycky předpověděli silnou ms

Ze začátku ti nikdo neřekne, jak to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
1.1.21 19:30

Stává se to. Nebojte, těhotná nebudete… Nejspíš to co nevidět dostanete. A když ne, tak skočíte na gyndu pro vyvolávačku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
2.1.21 09:10

@Alca1212 je to individuální. Mě to taky na počátku těhotenství bolelo… nevím co je to silnější čárka. Každopádně testujte znovu z dva dny. Pokud bude sílit, tak pak se objednejte k lékaři… dopadnout to může jakkoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
2.1.21 09:15
@kvetinka18 píše:
@Alca1212 je to individuální. Mě to taky na počátku těhotenství bolelo… nevím co je to silnější čárka. Každopádně testujte znovu z dva dny. Pokud bude sílit, tak pak se objednejte k lékaři… dopadnout to může jakkoli.

Právě se mi zda pořád stejná i po dvou dnech. Bolesti pres den občas ustanou a občas se zas objeví, No docela mam strach at neni něco špatně :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
2.1.21 09:33

@Alca1212 Já jsem pár dnů před MS měla stejné bolesti jako vždy, v den, kdy měla přijít jsem měla i křeče a říkala si, že musí každou chvíli přijít. Trvalo to pár dnů, nakonec jsem si udělala test a byl pozitivní. Teď jsem v 11 týdnu, takže klidně těhotná být můžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
2.1.21 09:43

@Alca1212 čárka je pěkná. Zavolej a objednej se k DR. Poraď se s nimi. Na některé kecy nehleď.
Buď ti doktor řekne, že to máš nechat osudu a objedná tě až na cca 8 tt nebo tě vezme a prohlédne. Může to být normální ta bolest nebo to může být i třeba hematom atd..
Já měla takové bolesti, že jsem se bála, pokud není špinění nebo krvácení.
Teď jsem 17tt :srdce:
Dej vědět, držím palečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
390
2.1.21 09:45

A manželovi to klidně řekni, ať to dopadne jakkoli, tak jsou tady od toho, aby nás podpořili :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat