Reklama

meškání MS a na testu ani pmátka po druhé //

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VerčaBart
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 03.01.10 21:29
meškání MS a na testu ani pmátka po druhé //

Ahojky holky, mám menší gulášek v mé hlavince :cry:
30.12:jsem to měla dostat,bohužel nebo bohudík jsem to nedostala,mysleli jsme si s manželem že asi tedy budu těhulka a upřímně moc bysme si to oba přáli.Jenže dělala jsem si těhu testy,ale ani náznak po druhé čárce,tak tedy vůbec nevíme co to může znamenat.Myslíte že mám ještě nějakou šanci,že bych mohla být těhulka?Zažila jste to některá z vás a jak to pak dopadlo?Mě pořád vrtá hlavou že už mám 5dní zpoždění a na těhu testech nic není.jsem už z toho jelen na jsme oba s manželem docela zklamaní,bylo by to pro nás štěstíčko,které jsme bohužel v roce minulém nedostávali.Mám za se bou 2potraty(zamlklý a pak následoval samovolný) a od té doby se nám nedaří tak jsme třeba mysleli že teď nám to vyšlo,ale už tomu moc nevěřím.Prosím poraďte,názory a zkušenosti se cení a jsou pro mě moc důležité.Papa a Díky mo Verča :hug: :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 03.01.10 21:44

Verco, mne prvni test vysel pozitivni vzdycky nejmin tyden (spis vic) po vynechani MS. Takze nadeje porad je! :wink:

A priste se trosku po foru rozhlidni, podobnych temat jako tohle tvoje je tu kazdy tyden nejmin 6 :wink:

Preju, at to dopadne, jak si prejete, a at vse jde, jak ma :hug:

VerčaBart
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 03.01.10 21:54

děkuju moc za tvou odpověď, omlouvám se,ale zkoušela jsem prolistovat jak se dalo,ale podobnou otázku jsem nenarazila.Asi jsme nehledala dostatečně dlouho,chtěla jsem mít odpovědi přímo pro mě.ale děkuju.A kydž si si dělala testy dřív třeba ten 5.den po meškání MS tak ti taky vycházel negativně,ani náznak té druhé čárky?Jsem fakt zklamaná a už nevím kudy kam,ale zase nechci jít hned k doktorovi,nebylo by tam nic vidět a mám kamarádku co její maminka byla těhotná,nebylo to vidět tak jí dal mudr.vyvolávačku a když to stále nedostala tak pak teprve zjistili že těhule je on se jí pak narodil postižený klučík.A taky nechci hned hysterčit před doktorem.Jsme už zoufalí.prosím dej mi ještě odpověď a prosím na férovku,nechci si dávat nějaké naděje třeba zbytečné.Papa :nevim: :hug:

liška
Echt Kelišová 7558 příspěvků 03.01.10 22:05

Ahoj Verčo, když jsme se nesnažili, tak MS chodila na den přesně. No, a když jsme se začali snažit, tak 5 - 14!!! dní zpoždění :zed: :zed: :zed:
na první dítko jsme čekali 7 měsíců a teď 6 měsíců, těch testů a nervů!
Moc držím palce, skoč si na krev na HcG, a máš to hned. :mavam:

Vercaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 22:15

ahoj Verčo, jsme na tom obdobně, já to měla dostat dokonce už 25.12. a stále nic…ve čtvrtek jsem si dělala test a byla jen /. Teď jsem druhý měsíc po vysazení antiko (brala jsem 9let), první mens přišla se 4denním zpožděním, ted pořád nic. 11.1. mám jít na preventivku na gynek.,tak do té doby vydržím, zkusím si udělat testík ještě v půlce týdne..trošku si myslím, jestli jsem neotěhotněla krátce před očekávanou mens, idkyž je to málo pravděpodobné. Začínám se bát, jestli nejsem nějak nemocná, třeba cysta?? :-( nikdy předtím jsem žádné problémy neměla..Tobě moc držím palce, určitě to vyjde!!! zdraví jmenovkyně:)

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 03.01.10 22:18

Veru, tvoje nadeje nejsou vubec zbytecne, jen jsi trosku netrpeliva :wink: S Kubikem si to pamatuju presneji - prvni test jsem si delala dva dny po vynechani: negativni. Druhy test tyden po vynechani (to byl patek): negativni. V pondeli jsem sla k dr, ze je to divny. Udelala utz a nic nevidela. Rekla, ze kdyz to nedostanu do dalsiho pondeli, mam prijit na vyvolavacku. Testy jsem si uz nedelala. V patek jsem odjizdela na svatbu sestre a rekla si, ze test udelam az po navratu. V sobotu po oslave jsem nemohla spat a rikam si: zlucnik z prejedeni. V nedeli po navratu jsem si udelala test a carka na me krasne zasvitila. Mozna by se objevila i driv ten minuly tyden, ale ja si zakazala ho delat s vidinou vyvolavacky. No a ten, co jsem si delala az 16dni po vynechani, mi teprve vysel. V pondeli dr udelala utz a Kubisek uz tam byl - veliky asi 9mm, ale videt uz byl.

Neztracej nadeji, ale taky se k tomu neupinej. Kdyz to nevyjde ted, vyjde to jindy. Nedelej si test kazdy den, pac to stejne nema cenu. Rekni si treba, ze si ho udelas az ve ctvrtek a malicko se tes, ze tam treba // konecne budou. A kdyz nebudou, tak dalsi v nedeli. Drzim palec! A napis :wink:

Vercaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 22:24

Marjánko jak píšeš, že jsi nemohla psát..já už asi 4.den špatně spím, jindy už kolem 10.pomalu usínám a ted ještě o půlnoci straším vzhůru, ve 2 už jsem vyspalá a mohla bych jít do práce…Jinak mě začalo hodně bolet v kříži, píchá mě mezi žebry pořád, včera večer zvýšená teplota,..snažím se se nesledovat, věřím, že miminko přijde až bude správná chvíle a teď to bud vyjde nebo ne, ale znáte to, chtě nechtě na to musím myslet skoro pořád:((

VerčaBart
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 03.01.10 22:30

tak nakonec uvidíme ale jsem z toho taková naprd.Udělám si tedy test až ve čtvrtek a dám hned vědět jak jsem dopadla a snad alespoň budu mile překvapená. A když jsi měla tolik dní zpoždění a testy ti to neukazovaly boleli tě prsa nebo měla jsi nějaké příznaky těhu?Mě přijde že mi nějak nic není,prsa mě nebolí,moc unavená taky nejsem.Občas se mi tedy zamotá hlava ale to asi nebude přáznak viď?Děkuju a mysli na mě prosím,moc bych si to přála. :hug: :-(

Vercaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 22:36

Ja nemůžu vůbec v noci spát, přitom jsem v klidu, „nejančím“ a nemyslím na to,cítím se báječně, bud to vyjde nebo příště, takže ze stresu to nebude. Mě se taky trošku víc motá hlava, včera ta zvýšená teplota (a to mám teplotu jednou za x let),prsa mě bolí když na nich ležím, asi 8 dní mě bolelo břicho jako před mens, ted mě tam občas loupne, občas tuhne, ale hlavně mě teda už asi 4 den bolí záda, v kříži, fakt hodně, nikdy jsem na to ale netrpěla a nedělala ted nic, z čeho by mě měla bolet…

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 03.01.10 22:37

Vercaa, myslim, ze na testu tak ve stredu se ukaze, jak to je a neni :wink: Uz mas vynechano hodne dlouho, tak drzim palcaky!

Hooolky, ja se s vami tak rozvzpominala, ze bych ho sla hned pocurat taky! :lol: :lol: :lol:

Vercaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 22:40

Holky myslíte si, že je možné otěhotnět krátce před očekávanou mens?? je možné, že mám přeci jen ještě rozházený cyklus po dlouhém braní(9let)an­tiko..no uvidíme- středa nebo čtvrtek mi to už snad ukáže. Verčo držím palce!!!:))

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 03.01.10 22:50

Myslim, ze mozny to je. A pokud vis, kdy se to mohlo stat, je dobry s tim pocitat k porodu. Tj. termin porodu se pocita vzdycky z toho, ze jsi otehotnela presne v pulce cyklu (dle posledni menses). Pokud ale objektivne otehotnis treba o tyden pozdeji, je dobry to doktorum rikat, ptz pak k terminu dle PM by se to zpozdeni melo pripocitat. Aby ti pak netrvdili, ze uz ti musi porod vyvolat, ze pretahujes 40.tyden a zatim drobek by mel drobek jeste cas na dopekani, pac by byl v 39tt. Aby ho proste zbytecne nevyhaneli ven, kdyz by mel jeste cas. Ale to jen, kdyby sis byla opravdu jista, ze se nepocalo uprostred cyklu.

Mejte se hezky a nezapomente napsat, jak to u vas vypada. Budu na vas myslet!

sue001 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.10 22:52

Ahojte, je fajn, že jsem si vás mohla přečíst. Taky pořád testuji. Tak toho snad na chvíli nechám.. :palec:

kokos
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 03.01.10 22:53

Ahoj, přidávám svoji zkušenost :-) Ms jsem měla pravidelně, jen cca 1× za 3 měsíce vždy o 4dny zpožděnou. Jednou se stalo, že furt nepřicházela. 7 dní po vynechání jsem si dělala test, nebyl to takovej ten levnej, ale nějakej drahej, prej mega spolehlivej dušovala se lékárnice a nic, ani náznak po //. Nechala jsem to být, že se to asi samo spraví a když už to bylo dýl jak měsíční zpoždění, udělala jsem si další test a tam k mému údivu ty // byly, tekže nevěš hlavu. Jo a k tomu konci cyklu, to je přesně můj případ. V plodných dnech jsme dávali sakra pozor, většinou s kondomem a podle všemožných propočtů, jsme malého stvořili 4-5 dní před očekávanou ms. Nic není nemožné ;-) držím pěsti

katavit
Kelišová 5408 příspěvků 03.01.10 22:58

Ahoj,
já měla vždy menzes pravidelnou, takže když nedorazila, tak jsem si druhý den udělala test a vždy pozitivní. Ale u tebe to může být jiné.
Držím palečky, ať to vyjde!!!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >