Meškání MS, bolest prsou a občas v podbřišku a tt negativní

Anonymní
30.10.19 13:34

Meškání MS, bolest prsou a občas v podbřišku a tt negativní

Ahoj děvčata, chtěla bych se zeptat jestli má nějaká z vás podobnou zkušenost byla bych vám vděčná za každou radu :palec: Měla jsem problémy s nepravidelnou MS kvůli vysokému prolaktinu takže prášky na snížení a v září kontrola a v normě teď poslední více 7 měsíců DC 31-32. Takže naprosto spokojená :srdce: Poslední MS 12.9. takže jsem počítala, že se MS dostaví 13.10. a bohužel nic. Začala jsem meškat a pár dní na to mě začali bolet prsa a občas v podbřišku :roll: TT stále negativní. K MUDr jsem objednaná až na příští týden :zed: Byla bych ráda za vaše názory jestli se to některé z vás taky nestalo :hug: Moc vám děkuji vaše za reakce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2295
30.10.19 13:42

Nějaká hormonální nerovnováha, stres, nemoc apod. To vše může MS zpozdit, zvlášť za předpokladu, že jsi měla nepravidelnou MS. Pokud je test negativní a ty nevíš zda a kdy byla ovulace těžko se dá z toho něco usuzovat, to ti poví lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 13:46

@Martha03 ovu nehlídám :nevim: S manželem se nějak nesnažíme o mimi :) prostě máme aktivní sexuální život a neupiname se na to :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
7688
30.10.19 13:49

Pokud nevíš kdy si měla ovu tak je to těžké…
Jinak může to být cokoliv já měla taky někdy í měsíc zpoždění někdy víc někdy pravidelnou :nevim: někdy jsme měla cystu někdy nic..vzdy jsem byla nafoukla, boleli prsa měla jsme víc hlad atd a tehu jsme nikdy nebyla…delala sis třeba dneska test další?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 13:54

@Kajka9 ano i dnes dělala. Měla jsem před pár dny testovací čárku čistě bílou jak tam svítila na 3 testech což jsem nechápala. A dnes jsem měla tu kontrolní normální a přes celý ten bílý proužek jsem měla čárku světlou čárku :mrgreen: jak máš třeba na digi testech ten křížek :mrgreen: :mrgreen: nechápu trošku na normálním papírovým testu :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.10.19 14:03

Akorát ještě mám strašně hustý bílý výtok možná kdybych ho neměla na spodním prádle tak bych si ho nevšimla. Ale tohle se nedá přehlidnout a připadám si vždycky jak kdybych to dostala, že ze mě něco vyteklo. :think: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
7688
30.10.19 14:57

A ms fotku toho testu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 15:02

Nee bohužel :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.10.19 15:13

Nejhorší je že mě nikdy prsa nebolí ani před MS nikdy prostě. A teď po vynechání to taky nechápu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7688
30.10.19 15:27
@Anonymní píše:
Nejhorší je že mě nikdy prsa nebolí ani před MS nikdy prostě. A teď po vynechání to taky nechápu. :nevim:

Nepozoruj se pak je to ještě horší…me taky nikdy prsa mě bolelo a pak jednou ano a od té doby vždy před ms :nevim: tělo se mění něco co si nikdy neměla můžeš mít :nevim:
Zkoušej prostě testy co 2 dny a uvidíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.10.19 15:34

@Kajka9 Nějak se nepozoruji ale když se koupu, jdu po schodech nebo tak tak to bohužel nejde přehlédnout :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.10.19 17:31

Já mám to samý, taky bílý hustý výtok a i migrénu jak vždy u ms, ale ta nikde. Brala jsem první měsíc femigard na silnou ms, tak nevím, jestli to zpoždění nemůže být tím. Na test nemám odvahu, ani ho doma nemám a do města se nedostanu, až v pátek. L.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama