Meškání MS, TT negativní, po revizi

Anonymní
18.4.20 13:32

Meškání MS, TT negativní, po revizi

Zdravim, mám už z toho hlavu jako balon. Věc se ma takhle: Jsem po revizi z důvodu zamlkleho tehu. Teď jedu druhy cyklus po. Poprvé se mi podařilo otehotnet na ovu testy. Poslední dvě ovu byly (před i po revizi) bolestivé, nafouknute břicho atd. Teď mě ovu test nic neukazal, nebyly bolesti, ani nafouknuti. První varianta byla anovulacni cyklus. Pak mě napadlo jestli ovu neprobíhala z druhého vaječníku a proto byla jiná, resp jsem ji nezachytila ani nepoznala. Snažili jsme se okolo doby kdy jsem si myslela ze ovu bude. Meskam už nějakých 4-5 dni proti běžnému cyklu. Testy negativní, pouze na posledním jsem měla náznak možná jen vsugerovaneho hooodne slabého ducha. Dříve jsem měla typické PMS (hlavně bolest prsou), po revizi bohužel nic. Necitim se těhotně ani ze by měla přijít MS. Pouze mě opakovaně bolelo břicho již před očekávanou MS, spíše tlak v podbrisku a i teď po očekávané MS. Neustale. Obcas se mi zamota hlava ale to bych řekla je pozůstatek z předchozího těhotenství, kdy mi to začalo. Řekla bych ze mám bílý výtok, bez zápachu, bez svedeni. Jen se poslední dny lekam ze je to určitě MS a nic. Za normálních okolnosti bych byla už nějakých cca 16-17DPO.
Nemá někdo zkušenosti s něčím podobným? Bojim se jestli nejsou nějaký pozůstatky/komplikace z revize, cysta apod.

• Citovat
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat