Reklama

Messenger-nejde zobrazit zpráva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tzipora
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 15.04.18 15:57
Messenger-nejde zobrazit zpráva

Stalo se to uz někomu? Poslala jsem zpravu, ukazalo mi, ze byla přečtena, ale kamaradka tvrdi, ze ji nic neprislo. Veskera komunikace jinak ok. Včera ji pisu zprávu, zase se mi ukáže zobrazeno. Ale dnes mi pise, co jsem ji psala, ze ji ukazalo, ze jsem ji neco poslala, ale kdyz to chce otevřít, nejde ji to zobrazit. :nevim:

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 15.04.18 17:59

Stalo se mi, že se to občas seklo a příspěvek nešel načíst. Viděla jsem náhled a po odkliknutí jen načítací kolečko.

tzipora
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 15.04.18 18:05
@-Evka- píše:
Stalo se mi, že se to občas seklo a příspěvek nešel načíst. Viděla jsem náhled a po odkliknutí jen načítací kolečko.

Chápu te správně, ze náhled myslis to, co jde vidět, kdyz mas vypnuty mobil a sviti ti zprava messengeru. Ja nevim, třeba prectes prvni tri slova, ale po rozkliknuti nic?

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 15.04.18 19:07

@tzipora Jak kdy, jednou tak, podruhé jinak. Záleží v jakém přístroji to otevírám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama