Messenger-nejde zobrazit zpráva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tzipora
Kecalka 483 příspěvků 15.04.18 15:57
Messenger-nejde zobrazit zpráva

Stalo se to uz někomu? Poslala jsem zpravu, ukazalo mi, ze byla přečtena, ale kamaradka tvrdi, ze ji nic neprislo. Veskera komunikace jinak ok. Včera ji pisu zprávu, zase se mi ukáže zobrazeno. Ale dnes mi pise, co jsem ji psala, ze ji ukazalo, ze jsem ji neco poslala, ale kdyz to chce otevřít, nejde ji to zobrazit. :nevim:

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3553 příspěvků 15.04.18 17:59

Stalo se mi, že se to občas seklo a příspěvek nešel načíst. Viděla jsem náhled a po odkliknutí jen načítací kolečko.

tzipora
Kecalka 483 příspěvků 15.04.18 18:05
@-Evka- píše:
Stalo se mi, že se to občas seklo a příspěvek nešel načíst. Viděla jsem náhled a po odkliknutí jen načítací kolečko.

Chápu te správně, ze náhled myslis to, co jde vidět, kdyz mas vypnuty mobil a sviti ti zprava messengeru. Ja nevim, třeba prectes prvni tri slova, ale po rozkliknuti nic?

-Evka-
Závislačka 3553 příspěvků 15.04.18 19:07

@tzipora Jak kdy, jednou tak, podruhé jinak. Záleží v jakém přístroji to otevírám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama