Městka věž - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 369 příspěvků 30.01.18 15:23
Městka věž - zkušenosti

Pracoval jste někdo v tomto zařízení, co je náplní této práce? Děkuji

Reklama

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 12801 příspěvků 30.01.18 16:06
@Kamila17 píše:
Pracoval jste někdo v tomto zařízení, co je náplní této práce? Děkuji

Určitě. V jedné městské věži jsem platil vstupné na pokladně, takže jedna paní tam pracovala jako pokladní. Její náplní práce bylo prodávat vstupenky.

Kamila17
Kecalka 369 příspěvků 30.01.18 16:13
@eumedon píše:
Určitě. V jedné městské věži jsem platil vstupné na pokladně, takže jedna paní tam pracovala jako pokladní. Její náplní práce bylo prodávat vstupenky.

A kromě vyběru financí, funguje zde i jiná profese, třeba průvodce či něco takového? Nevíte, popřípadě jak je to placené? Moc děkuji

eumedon
Extra třída :D 12801 příspěvků 30.01.18 16:55
@Kamila17 píše:
A kromě vyběru financí, funguje zde i jiná profese, třeba průvodce či něco takového? Nevíte, popřípadě jak je to placené? Moc děkuji

Asi jak v kterém městě a jak v které věži.
Být vámi, zjistil zašel bych do té věže nebo do informačního střediska města, zjistil bych provozovatele a zeptal bych se přímo jeho.

Ale průvodce ve věži si moc nedovedu představit: Jako že by chodil před skupinou lidí, šlapajících po schodech nahoru a uhýbající lidem sestupujícím dolů a něco jim přitom vykládal? Anebo by se usadil nahoře ve věži a dělal by výklad těm, co by vylezli nahoru? Je tam na to dost místa a dost zajímavostí? Většinou je výklad někde napsán na stěně, případně v příručce, kterou si lze zakoupit na pokladně a každý si to může přečíst.

Zámek či hrad s pokladnou a průvodcem jsem viděl, městské věže s pokladnou taky, ale městskou věž s průvodcem ještě ne.

Kamila17
Kecalka 369 příspěvků 02.02.18 17:44

Dostala jsem nabídku práce na městské věži na Vysočině, kde bych dělala průvodce, prodejce suvenýru a vstupenek, zajímalo by mě jak je tato práce ohodnocena, pokud bych to měla jako brigádu, máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

eumedon
Extra třída :D 12801 příspěvků 02.02.18 18:05
@Kamila17 píše:
Dostala jsem nabídku práce na městské věži na Vysočině, kde bych dělala průvodce, prodejce suvenýru a vstupenek, zajímalo by mě jak je tato práce ohodnocena, pokud bych to měla jako brigádu, máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Asi se budete muset zeptat toho, kdo vám tu nabídku učinil. Je dost málo pravděpodobné, že vám tady odpoví někdo, kdo pracoval v téže věži.

Kamila17
Kecalka 369 příspěvků 02.02.18 18:06
@eumedon píše:
Asi se budete muset zeptat toho, kdo vám tu nabídku učinil. Je dost málo pravděpodobné, že vám tady odpoví někdo, kdo pracoval v téže věži.

Mě by to zajímalo pouze zhruba? Pokud nevíte, tak není potřeba to komentovat. Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Reklama