Městka věž - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 30.01.18 15:23
Městka věž - zkušenosti

Pracoval jste někdo v tomto zařízení, co je náplní této práce? Děkuji

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13732 příspěvků 30.01.18 16:06
@Kamila17 píše:
Pracoval jste někdo v tomto zařízení, co je náplní této práce? Děkuji

Určitě. V jedné městské věži jsem platil vstupné na pokladně, takže jedna paní tam pracovala jako pokladní. Její náplní práce bylo prodávat vstupenky.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 30.01.18 16:13
@eumedon píše:
Určitě. V jedné městské věži jsem platil vstupné na pokladně, takže jedna paní tam pracovala jako pokladní. Její náplní práce bylo prodávat vstupenky.

A kromě vyběru financí, funguje zde i jiná profese, třeba průvodce či něco takového? Nevíte, popřípadě jak je to placené? Moc děkuji

eumedon
Extra třída :D 13732 příspěvků 30.01.18 16:55
@Kamila17 píše:
A kromě vyběru financí, funguje zde i jiná profese, třeba průvodce či něco takového? Nevíte, popřípadě jak je to placené? Moc děkuji

Asi jak v kterém městě a jak v které věži.
Být vámi, zjistil zašel bych do té věže nebo do informačního střediska města, zjistil bych provozovatele a zeptal bych se přímo jeho.

Ale průvodce ve věži si moc nedovedu představit: Jako že by chodil před skupinou lidí, šlapajících po schodech nahoru a uhýbající lidem sestupujícím dolů a něco jim přitom vykládal? Anebo by se usadil nahoře ve věži a dělal by výklad těm, co by vylezli nahoru? Je tam na to dost místa a dost zajímavostí? Většinou je výklad někde napsán na stěně, případně v příručce, kterou si lze zakoupit na pokladně a každý si to může přečíst.

Zámek či hrad s pokladnou a průvodcem jsem viděl, městské věže s pokladnou taky, ale městskou věž s průvodcem ještě ne.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.02.18 17:44

Dostala jsem nabídku práce na městské věži na Vysočině, kde bych dělala průvodce, prodejce suvenýru a vstupenek, zajímalo by mě jak je tato práce ohodnocena, pokud bych to měla jako brigádu, máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

eumedon
Extra třída :D 13732 příspěvků 02.02.18 18:05
@Kamila17 píše:
Dostala jsem nabídku práce na městské věži na Vysočině, kde bych dělala průvodce, prodejce suvenýru a vstupenek, zajímalo by mě jak je tato práce ohodnocena, pokud bych to měla jako brigádu, máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Asi se budete muset zeptat toho, kdo vám tu nabídku učinil. Je dost málo pravděpodobné, že vám tady odpoví někdo, kdo pracoval v téže věži.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.02.18 18:06
@eumedon píše:
Asi se budete muset zeptat toho, kdo vám tu nabídku učinil. Je dost málo pravděpodobné, že vám tady odpoví někdo, kdo pracoval v téže věži.

Mě by to zajímalo pouze zhruba? Pokud nevíte, tak není potřeba to komentovat. Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >