Reklama

Městka věž - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 30.01.18 15:23
Městka věž - zkušenosti

Pracoval jste někdo v tomto zařízení, co je náplní této práce? Děkuji

Reklama

Reakce:

eumedon
Extra třída :D 13509 příspěvků 30.01.18 16:06
@Kamila17 píše:
Pracoval jste někdo v tomto zařízení, co je náplní této práce? Děkuji

Určitě. V jedné městské věži jsem platil vstupné na pokladně, takže jedna paní tam pracovala jako pokladní. Její náplní práce bylo prodávat vstupenky.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 30.01.18 16:13
@eumedon píše:
Určitě. V jedné městské věži jsem platil vstupné na pokladně, takže jedna paní tam pracovala jako pokladní. Její náplní práce bylo prodávat vstupenky.

A kromě vyběru financí, funguje zde i jiná profese, třeba průvodce či něco takového? Nevíte, popřípadě jak je to placené? Moc děkuji

eumedon
Extra třída :D 13509 příspěvků 30.01.18 16:55
@Kamila17 píše:
A kromě vyběru financí, funguje zde i jiná profese, třeba průvodce či něco takového? Nevíte, popřípadě jak je to placené? Moc děkuji

Asi jak v kterém městě a jak v které věži.
Být vámi, zjistil zašel bych do té věže nebo do informačního střediska města, zjistil bych provozovatele a zeptal bych se přímo jeho.

Ale průvodce ve věži si moc nedovedu představit: Jako že by chodil před skupinou lidí, šlapajících po schodech nahoru a uhýbající lidem sestupujícím dolů a něco jim přitom vykládal? Anebo by se usadil nahoře ve věži a dělal by výklad těm, co by vylezli nahoru? Je tam na to dost místa a dost zajímavostí? Většinou je výklad někde napsán na stěně, případně v příručce, kterou si lze zakoupit na pokladně a každý si to může přečíst.

Zámek či hrad s pokladnou a průvodcem jsem viděl, městské věže s pokladnou taky, ale městskou věž s průvodcem ještě ne.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.02.18 17:44

Dostala jsem nabídku práce na městské věži na Vysočině, kde bych dělala průvodce, prodejce suvenýru a vstupenek, zajímalo by mě jak je tato práce ohodnocena, pokud bych to měla jako brigádu, máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

eumedon
Extra třída :D 13509 příspěvků 02.02.18 18:05
@Kamila17 píše:
Dostala jsem nabídku práce na městské věži na Vysočině, kde bych dělala průvodce, prodejce suvenýru a vstupenek, zajímalo by mě jak je tato práce ohodnocena, pokud bych to měla jako brigádu, máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Asi se budete muset zeptat toho, kdo vám tu nabídku učinil. Je dost málo pravděpodobné, že vám tady odpoví někdo, kdo pracoval v téže věži.

Kamila17
Kecalka 370 příspěvků 02.02.18 18:06
@eumedon píše:
Asi se budete muset zeptat toho, kdo vám tu nabídku učinil. Je dost málo pravděpodobné, že vám tady odpoví někdo, kdo pracoval v téže věži.

Mě by to zajímalo pouze zhruba? Pokud nevíte, tak není potřeba to komentovat. Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >