Metabolic Balance u M. Mikulandové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Amina_s
Kecalka 130 příspěvků 13.07.18 10:12
Metabolic Balance u M. Mikulandové

Chtěla bych založit diskuzi pro všechny, kteří absolvovali program Metabolic Balance ve Studiu pro ženy u Magdaleny Mikulandové v Praze.
Dnes jsem si tam byla vyzvednout svůj plán a odešla jsem mimořádně demotivovaná. Byla jsem tam podruhé a ani jednou se mi nevěnovala paní Mikulandová, i když jsem o to výslovně žádala. Poprvé jsem mluvila s paní středního věku, tentokrát s pánem, který mi vysvětloval celý plán. Působil nervózně, nepříjemně a přišlo mi, že tomu moc nerozumí. Vyzýval mně, ať se ptám na vše, čemu nerozumím, ale pak mi vždy odpověděl, že vše najdu v plánu. Přišlo mi, že jeho cílem je mně rychle zkasírovat a vyprovodit. Mluvil se mnou asi půl hodinky, pak jsem zaplatila nemalou částku a šla. Plán má být individuální, ale podle toho, co jsem četla jinde, tam mají všichni to samé. Myslela jsem, že krevní testy ověří i to, zda nemám nějaké potravinové alergie nebo intolerance, ale to prý nezkoumají.
Teď si to všechno procházím a dost se v tom ztrácím… Brzy mám začít, ale musím říct, že mně ta návštěva hodně otrávila. Máte s tímto programem a tímto studiem zkušenosti?!

Reakce:
Beaumont
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 13.07.18 12:23

@Amina_s ahoj, já taky chodím k p. M. A musím říct toto :

  1. MB je úžasná věc, strašně mi to pomohlo a i když vlastní vinou jsem to už několikrát přerušila, tak nedám na MB dopustit. Když jedu podle plánu, tak kila ubývají, chutě mizí a je mi celkově moc dobře.

2)hodně mi pomohla skupina MB na fb. Jsou tam fotky těch co už zhubli (píšou tam sami, takže žádná reklama), recepty, rady, tipy 3)výběr poradkyně nebyl zrovna dobrý, to jsem se přesvědčila sama :( Je pravda, že já jsem pokaždé mluvila s p. M, ale o moc víc informací se mi nikdy nedostalo a to jsem tam byla už několikrát. Vždy to byl takový fofr, že jsem úplně zapomněla na co jsem se chtěla zeptat :( p. M je moc příjemná, ale taková trošku moc rychlá, rychle rychle, jak se máte, přemění, 1-2 věty co a jak dělat dál, trochu povzbuzení, ujištění že jsem krásná, silná a šikovná a šup pryč, čekají tam další klienti. :(
Za ty prachy trošku blby:(

Ale dobře odpovídá na maily a telefon. V klidu si plán projdi, když tak se klidně zeptej co a jak i mě a já zkusím poradit, případně ten fb.
Nebo jim klidně zavolej (nebo jestli chceš, můžeš zavolat mě a probrat to)

MB plány jsou si dost podobné, ale pozor, často se i dost lisi. Co jsem vypozorovala, tak kolikrát jsou úplně jiné gramáže, nebo suroviny, tak pozor na to.
 Petra

Amina_s
Kecalka 130 příspěvků 13.07.18 20:34

@Beaumont Dekuju za odpoved! Taky mam pocit, ze vyber poradkyne nebyla dobra volba. Zatim bych ji teda nikomu nedoporucila, ale uvidime…
Zarazi mne na tom, ze porad opakuji, ze to neni dieta, ale zivotni styl. Ale kdyz vidis ten jidelnicek, tak je to sakra prisna dieta! Jsem zvedava, jestli to dam, a hlavne jestli to pak nepriberu zpet. Jak se prosim jmenuje ta skupina na FB?

Beaumont
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 13.07.18 20:53

@Amina_s opravdu je to životní styl. Po prvních 2 týdnech si zvyknes a je to návykové, jen vydrž ty první dva týdny.
Metabolic balance - podpora, hubnutí, rady, recepty (nebo tak nějak).
Když by jsi byla v koncích, klidně tam napiš, pomůžou ti.
Můžu se zeptat co máš třeba k snídani, obědu večeři?

Rencia
Nováček 1 příspěvek 15.08.18 23:58

Na MB nedám dopustit - je to skvélé a zachránilo mi to zdraví i ženskost (-14 kg přebytečného tuku za 3 měsíce).
S p. Mikulandovou ale nemám dobrou zkušenost - účtuje si mnohem víc než jiní poradci, ale s praktickými věcmi a recepty nepomůže. Jen rychle mluví o tom jak jsem skvělá a krásná a všichni puknou závistí až mě uvidí - a šup pryč.
Vše jsem zvládla jenom díky ostatním poradcům a klientům na FB - pomohli mi podporou, spoustou rad, triků a receptů - a zadarmo.

Beaumont
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 17.08.18 07:13

@Rencia přesně :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 18:07
nespolehlivá a nekorektní p. Mikulandová

Hodně zajímavé, jak se shodujeme. :potlesk: Dá si na web reference, odkazy na články a rozhovory, nevadí jí, že přesně, jak píšete, vezme si peníze a pokud se dovoláte, tak Vám dává najevo, jak jí obtěžujete. Pak už raději nebere telefony. Mám blízkou osobu, které se 8 měsíců neozývá,byť si to od ní koupila, slíbí, že něco zjistí, nezajímá se za celou dobu, jak to s ní vypadá.
Ví, že má dotyčná potíže a naprostá ignorace. Jak píšete, vezme si peníze a pak se po ní slehne zem. Žádné svědomí, žádná empatie, žádná empatie, max Vás upozorní, že obtěžujete v nevhodnou dobu. Sama podnikám a tímhle způsobem „opečovávat“ klienty, tak zkrachuji. Sáhne si p. Mikulandová do svědomi? Na co čeká? A Proč na úvodní schůzce říká, že v ceně jsou konzultace na rok zdarma? Protože ví, že se už neozve :roll: ? Chtěla by být taky tak od někoho „opečovávaná“ ? Teoriticky to má vymyšlený, nápad asi dobrý, jen je ve špatných rukou neprofesionála. :( Člověk prostě v životě naletí, ale rozčarovaná jsem z jejího neseriozního přístupu a honbou za bysnysem…Nepochy­buji o tom, že pro Celebrity funguje skvěle..smutně nastavený podnikatelský plán…a krátkozraký… :oops:

Kamily
Nováček 2 příspěvky 24.09.18 18:19
Proč zůstává u slibů?

To je ke kurzu MB u paní Mikulandové, úsměvné :lol:
S programem Metabolic Balance děláme individuální kurzy hubnutí pod vedením výživových specialistek Magdalenou Mikulandovou a Simonou Lazzari.

Co vás čeká:
Vstupní konzultace zdarma
Vyhotovení individuálního plánu (Institutem v Isenu) z vašich krevních hodnot = sestavení jídelníčku na každý den podle krevních hodnot
7 schůzek s výživovou poradkyní Metabolic Balance, včetně zavedení do systému a vysvětlení individuálního plánu
Kontroly stravování a měření
Horká linka po dobu 2,5 měsíců na zodpovězení vašich dotazů a to každý den od 10 do 13 hodin
4 kontrolní měření
Sleva 20 % na všechny kurzy zabývající se pohybem a fyzickou záteží ve Studiu pro ženy
Po obdržení osobního plánu nejste odevzdáni osudu, ale scházíte se po dobu několika týdnů v pravidelných intervalech se svou poradkyní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 22:38

@Amina_s
Dobrý večer, s Madlen jsem maximálně spokojená a to nejsem celebrita. Pod jejím vedením jsem zhubla 17 kilo a pokračuji v krasojízdě. Madlen mi vždy vzala telefon a poradila, je milá a pamatuje si o člověku i osobní informace. Madlen je prostě skvělá :srdce: .

Kamily
Nováček 2 příspěvky 05.10.18 16:45
Madlen nekomunikuje

Dobrý den, tak to Vám závidím a nebudu spekulovat, jestli si odepisuje sama Madlen. Zní to všechno moc pěkně, škoda, že z toho nic nedělá. Má svůj individuální důvod, proč u „Vás“ funguje. Bohužel jsem dala na doporučení, kde mi říkali, co Vy. Aby se ukázal přesný opak. Máte vysvětlení, proč nevolá zpět, nezajímá se a nemá absolutní přehled, že s někým nekomunikuje?
Děkuji Vám za teorii, takhle bych si to představovala a opravdu to u jiných funguje, Madlen si za nekomunikaci dala 4 tisíce navíc. Zajímavá služba. :roll: :nevim:

Amina_s
Kecalka 130 příspěvků 05.10.18 16:57
@Anonymní píše:
@Amina_s
Dobrý večer, s Madlen jsem maximálně spokojená a to nejsem celebrita. Pod jejím vedením jsem zhubla 17 kilo a pokračuji v krasojízdě. Madlen mi vždy vzala telefon a poradila, je milá a pamatuje si o člověku i osobní informace. Madlen je prostě skvělá :srdce: .

Tak to opravdu nemuzu souhlasit! Vase vysledky nezpochybnuju, ale rozhodne nemuzu potvrdit, ze by si o mne MM cokoliv pamatovala, nikdo ve studiu si nepamatuje ani me jmeno, natoz pak neco osobniho!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:25
@Kamily píše:
Dobrý den, tak to Vám závidím a nebudu spekulovat, jestli si odepisuje sama Madlen. Zní to všechno moc pěkně, škoda, že z toho nic nedělá. Má svůj individuální důvod, proč u „Vás“ funguje. Bohužel jsem dala na doporučení, kde mi říkali, co Vy. Aby se ukázal přesný opak. Máte vysvětlení, proč nevolá zpět, nezajímá se a nemá absolutní přehled, že s někým nekomunikuje?
Děkuji Vám za teorii, takhle bych si to představovala a opravdu to u jiných funguje, Madlen si za nekomunikaci dala 4 tisíce navíc. Zajímavá služba. :roll: :nevim:

Opravdu nejsem Madlen a nedokážu vysvětlit, proč je někdo spokojený a někdo nespokojený s jejími službami. :nevim: :nevim: :nevim: Já osobně si myslim, že je skvělá. :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:28
@Amina_s píše:
Tak to opravdu nemuzu souhlasit! Vase vysledky nezpochybnuju, ale rozhodne nemuzu potvrdit, ze by si o mne MM cokoliv pamatovala, nikdo ve studiu si nepamatuje ani me jmeno, natoz pak neco osobniho!

To nechápu, když volám na mobil nebo jdu osobně do studia tak mě oslovují křestním jménem. :nevim:

Beaumont
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 07.10.18 21:15

Je pravda, že u mne si taky pamatuje jméno a vždy mne hezky osloví. Jestli si pamatuje i zbytek netuším, protože nebyla moc příležitost to ověřovat, na schůzkách byla vždy připravená. S telefonem taky nemám špatnou komunikaci, ale mne vadí ty schůzky v kanceláři.
Je to vždy takový fofr, že mi z hlavy v té rychlosti vyšumí všechny dotazy co jsem měla připravené. Bych si chtěla trošku o něčem popovídat, poradit se, zjistit některé věci, ale vždy mne rychle utne, zamluví to a už papa, čekají tam další . To mi vadí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >