Reklama

Metabolic Balance u M. Mikulandové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amina_s
Kecalka 129 příspěvků 13.07.18 10:12
Metabolic Balance u M. Mikulandové

Chtěla bych založit diskuzi pro všechny, kteří absolvovali program Metabolic Balance ve Studiu pro ženy u Magdaleny Mikulandové v Praze.
Dnes jsem si tam byla vyzvednout svůj plán a odešla jsem mimořádně demotivovaná. Byla jsem tam podruhé a ani jednou se mi nevěnovala paní Mikulandová, i když jsem o to výslovně žádala. Poprvé jsem mluvila s paní středního věku, tentokrát s pánem, který mi vysvětloval celý plán. Působil nervózně, nepříjemně a přišlo mi, že tomu moc nerozumí. Vyzýval mně, ať se ptám na vše, čemu nerozumím, ale pak mi vždy odpověděl, že vše najdu v plánu. Přišlo mi, že jeho cílem je mně rychle zkasírovat a vyprovodit. Mluvil se mnou asi půl hodinky, pak jsem zaplatila nemalou částku a šla. Plán má být individuální, ale podle toho, co jsem četla jinde, tam mají všichni to samé. Myslela jsem, že krevní testy ověří i to, zda nemám nějaké potravinové alergie nebo intolerance, ale to prý nezkoumají.
Teď si to všechno procházím a dost se v tom ztrácím… Brzy mám začít, ale musím říct, že mně ta návštěva hodně otrávila. Máte s tímto programem a tímto studiem zkušenosti?!

Reklama

Reakce:

Beaumont
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 13.07.18 12:23

@Amina_s ahoj, já taky chodím k p. M. A musím říct toto :

1. MB je úžasná věc, strašně mi to pomohlo a i když vlastní vinou jsem to už několikrát přerušila, tak nedám na MB dopustit. Když jedu podle plánu, tak kila ubývají, chutě mizí a je mi celkově moc dobře.

2)hodně mi pomohla skupina MB na fb. Jsou tam fotky těch co už zhubli (píšou tam sami, takže žádná reklama), recepty, rady, tipy 3)výběr poradkyně nebyl zrovna dobrý, to jsem se přesvědčila sama :( Je pravda, že já jsem pokaždé mluvila s p. M, ale o moc víc informací se mi nikdy nedostalo a to jsem tam byla už několikrát. Vždy to byl takový fofr, že jsem úplně zapomněla na co jsem se chtěla zeptat :( p. M je moc příjemná, ale taková trošku moc rychlá, rychle rychle, jak se máte, přemění, 1-2 věty co a jak dělat dál, trochu povzbuzení, ujištění že jsem krásná, silná a šikovná a šup pryč, čekají tam další klienti. :(
Za ty prachy trošku blby:(

Ale dobře odpovídá na maily a telefon. V klidu si plán projdi, když tak se klidně zeptej co a jak i mě a já zkusím poradit, případně ten fb.
Nebo jim klidně zavolej (nebo jestli chceš, můžeš zavolat mě a probrat to)

MB plány jsou si dost podobné, ale pozor, často se i dost lisi. Co jsem vypozorovala, tak kolikrát jsou úplně jiné gramáže, nebo suroviny, tak pozor na to.
 Petra

Amina_s
Kecalka 129 příspěvků 13.07.18 20:34

@Beaumont Dekuju za odpoved! Taky mam pocit, ze vyber poradkyne nebyla dobra volba. Zatim bych ji teda nikomu nedoporucila, ale uvidime…
Zarazi mne na tom, ze porad opakuji, ze to neni dieta, ale zivotni styl. Ale kdyz vidis ten jidelnicek, tak je to sakra prisna dieta! Jsem zvedava, jestli to dam, a hlavne jestli to pak nepriberu zpet. Jak se prosim jmenuje ta skupina na FB?

Beaumont
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 13.07.18 20:53

@Amina_s opravdu je to životní styl. Po prvních 2 týdnech si zvyknes a je to návykové, jen vydrž ty první dva týdny.
Metabolic balance - podpora, hubnutí, rady, recepty (nebo tak nějak).
Když by jsi byla v koncích, klidně tam napiš, pomůžou ti.
Můžu se zeptat co máš třeba k snídani, obědu večeři?

Rencia
Nováček 1 příspěvek 15.08.18 23:58

Na MB nedám dopustit - je to skvélé a zachránilo mi to zdraví i ženskost (-14 kg přebytečného tuku za 3 měsíce).
S p. Mikulandovou ale nemám dobrou zkušenost - účtuje si mnohem víc než jiní poradci, ale s praktickými věcmi a recepty nepomůže. Jen rychle mluví o tom jak jsem skvělá a krásná a všichni puknou závistí až mě uvidí - a šup pryč.
Vše jsem zvládla jenom díky ostatním poradcům a klientům na FB - pomohli mi podporou, spoustou rad, triků a receptů - a zadarmo.

Beaumont
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 17.08.18 07:13

@Rencia přesně :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama