Metacrill a jeho nežádoucí účinky

698
27.6.15 06:44

metacrill a jeho nežádoucí účinky

Metacrill a jeho nežádoucí účnky
Dobrý den, chci se s vámi všemi podělit o můj příběh. Byla jsem před dvěma lety na estetickém ošetření u paní doktorky - školitelky v
Evropě. Chtěla jsem poradit, co s mými kruhy pod očima, je to u nás rodová záležitost.
Paní doktorka mi doporučila aplikaci metacrillu jako ten nejlepší produkt, který nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a je naprosto
bezpečný jak sama uvádí na svých webových stránkách a všude v médiích. Důvěčovala jsem jí a nechala si naaplikovat 0,5 ml pod
každé oko a za pět týdnů po 1.ml pod každé oko. Zaplatila jsem dost peněz (nedostala doklad o platbě), nepodepisovala jsem
informovaný souhlas a nebyla seznámena, že by tento materiál nebo jeho aplikace měla jakékoliv možné vedlejšími účinky. Paní
doktorka si na mé tváři nic nevyměřovala a zákrok byl za pár minut hotový. V dané oblasti se mi objevil otok a tuhá místa. Ihned jsem
paní doktorce volala a byla jsem uklidněna, že je to normální pozákrokový stav. Hrudky nebyly viditelné, jen byly cítit. Po cca 2 letech se
mi pod očima, v místech původní aplikace, udělaly větší hrudky, které byly již vidět a otekla jsem. Paní doktorce jsem psala, telefonovala
a jela jsem se jí ukázat, protože jsem byla ze svého stavu velmi vyděšená. Paní doktorka mi řekla, že to ještě nikdy neviděla a fotila si
mě s tím, že to pošle do Brazílie jako dotaz. Do obličeje do postižených míst mi aplikovala kortikoidy, ale daný stav to ještě zhoršilo. Za
pár dnů na to jsem začala špatně vidět jako přes mlhu a ihned navštívila oční. A opět kontaktovala paní doktorku a ona, že mám vyčkat, že kortikoidy nezaberou hned, doporučila Ibalgin, kapky na pročištění organismu atd. Stav se nelepšil, ale zhoršoval, hrudky pod očima
se zvětšovaly. Neustále jsem paní doktorce posílala emaily a prosila o pomoc. Paní doktorka nereagovala a nakonec mi sdělila, že to
mám tukové váčky, které jsem tam měla vždycky!
Podstoupila jsem všemožná vyšetření kde se potvrdila reakce na cizorodý materiál. Boule se zvětšovaly a kůže byla flekatá a červená
s pálením a bolestí. Nebudu to prodlužovat. Navštívila jsem renomované pracoviště a dostala se do rukou úžasné lékařce, která mi
doslova zachránila život. Nyní jsem po operaci, léčím se a ještě dlouho budu, protože pod očima jsem měla nekrotické granulomy, které
zasahovaly až do kosti a budou patrně nutné další operace, ale doufám, že to zvládnu.(Výsledky z histologie jsou zdrcující) A paní
doktorka - školitelka? Aplikuje dál a osudy jejích klientů jí nezajímají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3
19.8.15 18:54

Ahoj, přidávám se a varuji před neuváženou aplikací metacrillu kdekoliv na obličeji nebo těle. Je to velice nebezpečné sama potvrzuji svou špatnou zkušenost za, kterou i já platím do dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4956
19.8.15 18:58

Není tento případ na trestní oznámení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
20.8.15 07:25

Bohužel je, ale jak se říká kde není žalobce není soudce. Jisté je to, že by se měli všichni poškození po aplikaci Metacrillu spojit a už v tuhle chvíli nás je dost hodně.
Varuji další lidičky a to dopředu, protože problémy příjdou a to i po letech a zničí to jen život, zdraví a psychiku a vzhled. Tohle je jen něco málo k tomu všemu.

Luctuosa obrovské zprávy, že opět Argentina týká slavný model (Solange Magnano, slečno Argentina 1994), injekce PMMA (polymetylmetakrylát), nepravidelný facelift a nové klinické nepřímo souvisí s alogenosis:
http://www.24con.com/…t%C3%A9tica/

Fakta jsou nejasné, nejpřesnější informace naznačují, že pacient přijde k hýždě výtahu na ambulantní ordinaci. To vám nabízí hýžďových inyeciones PMMA. V průběhu procesu trpí plicní embolie je tak dojat, teď do nemocnice, kde po 72 hodinách v kritickém stavu v modelu JIP zemře, to jsou navrhovaná odkazy:

Bioplasty sen být provedena v operačním sále, nízká celková dezinfekce místa a oblastí, které mají být ošetřeny, a to i přes jednoduchost, která se zdá obklopují tento problém vyřešit, problémy se objevily v době, zvláště když vstřikoval nevhodně velké objemy. Biopolymery jsou vlastně kapalné silikonové deriváty (methakrylátové mikrosféry v suspenzi dimethylpolysiloxanu). Chcete-li proniknout pod kůži, tělo zapouzdří původ může vést k granulomů (siliconomas), které se projevují jako hrudky nebo nádorů, které mohou být odstraněny pouze s skalpelem (někdy vůbec ne). Mohou vyvolat zánětlivou reakci v těle může trvat dny, měsíců nebo let. Biopolymery mohou migrovat jednou infiltrovány. Mnohokrát se problémy objeví biopolymery let po použití. Někdy tekuté silikonové způsobuje vředy nebo fistulas.

Brendon,

PMMA injekce nejsou schváleny FDA pro augmentaci měkkých tkání. Žádný seriózní Plastický chirurg bude dělat, protože to zahrnuje umístění malé, pevné částice v měkké tkáni, což vede k ireverzibilní zjizvení a dlouhou životnost komplikací. NEDĚLEJ TO.
melissfrance 30.května 2013
Nikdy nepoužívejte opakuji NIKDY NEPOUŽÍVEJTE hydrogel polyakrylamidový nebo PMMA kdekoliv!!! je to velmi, a vždycky nebezpečné!!! Měl jsem to v mých rtech a musel jsem se odstranit ji chirurg, protože asi 5 let jsem se dostal komplikace, jako hrboly / hrudek a produkt se šíří dolů nad mé rty, na tváři a bradě. bylo to hrozné!! I když vám chirurg injekci, budete mít později velké problémy!!! protože youy tělo bude reagovat, protože produkt je cizí produkt. Myslíte reseach na webu, že je to velmi nebezpečné!!

Lékař Answers 7
PMMA injekce nejsou v bezpečí.
1.3.2011
+2
Není žádné PMMA injekce, které jsou bezpečné. Nejsou schváleny FDA na taková místa, v USA. Máte-li injekce a mají komplikace (které pravděpodobně bude), budete mít těžké najít pomoc. PMMA injekce jsou velmi nebezpečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.15 11:18

@Denyl ja furt rikam, opatrne s alternativni medicinou. PMMA je registrovany napr v ortopedii-pouziva se jako cement k fixaci endoprotez… neni se cemu divit, ze jsou zakaznici takovych center nespokojeni, kdyz si do rtu nechaji napichat cement jako lekare me mrzi, kdyz „taky lekari“ pouzivaji alternativni neschvalene postupy. je to podobne jako kdyz lidi pijou neco co je urceno k dezinfekci(chlordioxid), nebo nesmysly jako „diagnostika z zive kapky v temnem poli“…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30906
12.11.15 17:19

Přečtěte si tohle

Dlouhá, ale velmi výživná diskuse o následcích a komplikacích těch, které na tvrzení o neškodnosti Metacrillu velmi doplatily. Čtěte opravdu do konce.
http://www.holkynapokec.cz/…vypln-vrasek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30906
12.11.15 17:20
@Jeans píše:
Metacrill a jeho nežádoucí účnky
Dobrý den, chci se s vámi všemi podělit o můj příběh. Byla jsem před dvěma lety na estetickém ošetření u paní doktorky - školitelky v
Evropě. Chtěla jsem poradit, co s mými kruhy pod očima, je to u nás rodová záležitost.
Paní doktorka mi doporučila aplikaci metacrillu jako ten nejlepší produkt, který nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a je naprosto
bezpečný jak sama uvádí na svých webových stránkách a všude v médiích. Důvěčovala jsem jí a nechala si naaplikovat 0,5 ml pod
každé oko a za pět týdnů po 1.ml pod každé oko. Zaplatila jsem dost peněz (nedostala doklad o platbě), nepodepisovala jsem
informovaný souhlas a nebyla seznámena, že by tento materiál nebo jeho aplikace měla jakékoliv možné vedlejšími účinky. Paní
doktorka si na mé tváři nic nevyměřovala a zákrok byl za pár minut hotový. V dané oblasti se mi objevil otok a tuhá místa. Ihned jsem
paní doktorce volala a byla jsem uklidněna, že je to normální pozákrokový stav. Hrudky nebyly viditelné, jen byly cítit. Po cca 2 letech se
mi pod očima, v místech původní aplikace, udělaly větší hrudky, které byly již vidět a otekla jsem. Paní doktorce jsem psala, telefonovala
a jela jsem se jí ukázat, protože jsem byla ze svého stavu velmi vyděšená. Paní doktorka mi řekla, že to ještě nikdy neviděla a fotila si
mě s tím, že to pošle do Brazílie jako dotaz. Do obličeje do postižených míst mi aplikovala kortikoidy, ale daný stav to ještě zhoršilo. Za
pár dnů na to jsem začala špatně vidět jako přes mlhu a ihned navštívila oční. A opět kontaktovala paní doktorku a ona, že mám vyčkat, že kortikoidy nezaberou hned, doporučila Ibalgin, kapky na pročištění organismu atd. Stav se nelepšil, ale zhoršoval, hrudky pod očima
se zvětšovaly. Neustále jsem paní doktorce posílala emaily a prosila o pomoc. Paní doktorka nereagovala a nakonec mi sdělila, že to
mám tukové váčky, které jsem tam měla vždycky!
Podstoupila jsem všemožná vyšetření kde se potvrdila reakce na cizorodý materiál. Boule se zvětšovaly a kůže byla flekatá a červená
s pálením a bolestí. Nebudu to prodlužovat. Navštívila jsem renomované pracoviště a dostala se do rukou úžasné lékařce, která mi
doslova zachránila život. Nyní jsem po operaci, léčím se a ještě dlouho budu, protože pod očima jsem měla nekrotické granulomy, které
zasahovaly až do kosti a budou patrně nutné další operace, ale doufám, že to zvládnu.(Výsledky z histologie jsou zdrcující) A paní
doktorka - školitelka? Aplikuje dál a osudy jejích klientů jí nezajímají.

dr. Němečková, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
13.11.15 09:54

Ano jedná se o paní doktorku Němečkovou, která mi aplikovala metacrill a popsala mi ho jako velmi bezpečný a zaručeně neškodný! Jelikož je to školitelka metacrillu v Evropě a fotí se neustále s nejednou celebritou tak jsem na to kývla a bezmezně jsem ji věřila! Nejen, že jsem zaplatila hříšné peníze (platil chudák můj přítel :,( ) tak jsem dopadla hrozně s boulemi a hrudkami pod očima! Paní doktorka mě léčila kortikoidy (injekčně, ale to bylo ještě horší), nalézt někoho kdo Vám to odstraní je téměř nemožné, každý od aplikace meta dává ruce pryč!, ale je to byznys a nějaká taková jako já se ztratí, ale já našla paní profesorku Markétu Duškovou, která mi zachránila život. Ještě kéž by ty jizvy šly vymazat :(. Paní dr. Němečkovou nezajímám jsem jen na obtíž, protože do toho dloubu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1223
13.11.15 16:14

@Jeans S Brazilkama jsem studovala, jejich uvažování šlo mimo mě. Byly to sice hrozně milé holky, ale komplet všechny měly už od 18 let silikony, ve dvaceti píchaly botox + další omlazovací procedury. Nebránily se vůbec ničemu, neznaly míru, zdravotní rizika neřešily. Je to tam normální, zkrášlovací procedury od útlého mládí. Co nejlépe vypadat znamená dobře se vdát a taky rodina ukáže, že na to má. Efekt byl ten, že všechny vypadaly stejně, takové umělé panenky. O té Dr. Němečkové a metacrillu jsem někde četla. Zaujalo mě, že tu látku, myslím, vynalezli v Brazílii a tak jsem si říkala, že to může být trochu o hubu. Je dobře, že jsi o tom napsala a na jizvy se vykašli, hlavně že jsi z toho venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
13.11.15 19:08

@tencotanciskapry máte bohužel naprostou pravdu, ale to víte je to obrovský byznys v ČR a vydělávají se na aplikaci metacrillu peníze! To co se stalo mně i ostatním nežádoucí účinky, ale to se řešit neumí bohužel! Od července 2015 je metacrill tedy jeho dovoz do ČR i certifikát pozastaven, ale přesto je nabízen a já to mám od těch co to zakázali přímo potvrzeno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
13.11.15 19:11

@zagora díky a samozřejmě jsem ráda, že to mám odoperováno, ale ráda bych se zbavila i jizev, ale zatím nemohu ani na laser, protože vyhráno ještě úplně nemám a prý jsem ty útvary měla jako sluníčko s paprsky a muselo se to tam dlabat až na kost :,( tak budeme čekat zda se ještě něco neobjeví (pevně věřím, že ne)!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
13.11.15 19:46

@Burj Chalifa ano diskuze opravdu zajímavá a jejich více

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30906
13.11.15 21:20
@zagora píše:
@Jeans S Brazilkama jsem studovala, jejich uvažování šlo mimo mě. Byly to sice hrozně milé holky, ale komplet všechny měly už od 18 let silikony, ve dvaceti píchaly botox + další omlazovací procedury. Nebránily se vůbec ničemu, neznaly míru, zdravotní rizika neřešily. Je to tam normální, zkrášlovací procedury od útlého mládí. Co nejlépe vypadat znamená dobře se vdát a taky rodina ukáže, že na to má. Efekt byl ten, že všechny vypadaly stejně, takové umělé panenky. O té Dr. Němečkové a metacrillu jsem někde četla. Zaujalo mě, že tu látku, myslím, vynalezli v Brazílii a tak jsem si říkala, že to může být trochu o hubu. Je dobře, že jsi o tom napsala a na jizvy se vykašli, hlavně že jsi z toho venku.

přesně. To, že se něco dělá v Brazílii je pro mě spíše velkým varováním! Dr. Němečkovou považuji za osobu, která rizikovou látkou ohrožuje nezasvěcené pacientky. Četla jsem s ní rozhovor a sama si to do ksichnu nepíchá s tvrzením, že má ráda přírodní vzhled.Co jsem hovořila s dermatology, tak před tím humusem velmi varují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30906
13.11.15 21:22
@Jeans píše:
@tencotanciskapry máte bohužel naprostou pravdu, ale to víte je to obrovský byznys v ČR a vydělávají se na aplikaci metacrillu peníze! To co se stalo mně i ostatním nežádoucí účinky, ale to se řešit neumí bohužel! Od července 2015 je metacrill tedy jeho dovoz do ČR i certifikát pozastaven, ale přesto je nabízen a já to mám od těch co to zakázali přímo potvrzeno.

Něco by o tom měl vědět Ústav pro kontrolu léčiv. A pokud to sem zakázali vozit, tak je vidět, že máme odpovědné státní úřady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
13.11.15 22:23

Oni o tom na SUKL vědí a řeší se to a ITC Zlín to od července pozastavil! Paní doktorka se prezentuje v reklamě v časopisech a to všude i na netu jako nej školitelka metacrillu v Evropě, ale nedej bože, když máte problém to už si rady neví. Já ani nepodepsala informovaný souhlas se zákrokem, nedostala jsem účtenky od plateb! Opakovaně jsem dr. Němečkovou emaily i doporučenými dopisy žádala o dokumentaci, ale do dnes mi nic nedodala! Nakonec mi oznámila, že má karta ji byla odcizena no směšné! To odcizení se mělo stát v roce 2013, ale já tam byla na kortikoidech /údajném rozpuštění bulek po aplikaci meta v roce 2014, ale ouha ani tu kartu neměla! No je toho hodně moc co by se mělo řešit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama