Meteostanice z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kapuletka
Kecalka 323 příspěvků 06.10.14 13:54
Meteostanice z Lidlu

Aneb jak jsem si naivně myslela, že když si ségra koupila v Lidlu zmrzlinovač, který funguje na,,heslo" (musí se s ním praštit, aby fungoval :lol: ), že je to jen náhoda a meteostanice za 299 Kč bude super. Tak jsem dala malého spát a že půjdu meteostanici nastavit. Vezmu krabici a koukám, že na jedné straně je už otevřená (moje blbost, měla jsem se na to pořádně podívat už v Lidlu). Vyndám senzor a meteostanici a hledám ty super alkalické baterie s dlouhou živostností, které mají být součástí balení. Krabice už samozřejmě nic, krom návodu k použití neskrývá. Fajn, až se malý vyspí, půjdu se na to do Lidlu zeptat, ještě že ho máme 100 metrů. Otevřu tedy už nějak pomačkaný návod k použití…Hned na první stránce přilepený papírek a na něm něčí poznámky o poloze něčeho v Praze 8o 8o 8o Mám tendence sebrat chůvičku a letět jim to Lidlu omlátit o hlavu hned, ale beru telefon a volám ségře. Jo holka, já už bych po zmrzlinovači nekoupila nic. Jo holka, já jim to poletím omlátit o hlavu jakmile se malý vzbudí, to si piš :pocitac: Tak se tím zatím můžete tady pobavit, aspoň jsem si trochu ulevila.
P. S. Asi mi není souzeno mít meteostanici ani blbej venkovní dogitální teploměr. Vloni jsem si koupila jeden z eshopu a po 3. reklamaci mi vrátili peníze. Tak si ho půjdu odpoledne, až mi v Lidlu vrátí peníze koupit do města do elektra, do třetice všeho dobrého (snad ne i zlého…) :cert: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 06.10.14 13:58

A nemyslíš, že za to nemůžou ani tak prodavači z lidlu, jako nějaký vych. cá. nek, který si vzal baterie a možná i vyměnil meteostanici za tu svoji… nefunkční? Lidi na reklamaci, za to fakt nemůžou… Ty jim tam přiletíš nas.ra.ná jak fůrie… a oni si to odserou, za nějakýho českýho vych. cá. nka…

1Luca
Kelišová 5273 příspěvků 06.10.14 13:58

@kapuletka aneb Nejsme tak bohatí, aby jsme kupovali levné věci :P

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 06.10.14 14:00

@kapuletka Jo a tak trochu můžeš být naštvaná i na sebe, že sis nezkontrolovala, co vlastně kupuješ už v obchodě. Kliiiid, řeš to s chladnou hlavou… :kytka:

kapuletka
Kecalka 323 příspěvků 06.10.14 14:00
@Black Cat ale tak jasně, neboj, já to tý doby vychladnu :*
@1Luca píše:
@kapuletka aneb Nejsme tak bohatí, aby jsme kupovali levné věci :P
:potlesk:
e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 06.10.14 14:02

My mame meteo z lidlu uz nekolik let. Minimalne 8. funguje 100%.
Dal mame pekarnu, jede 5 let 2-3 x za tyden.
Robot - tak 3× mesicne uz 2 roky
zmrzlinovac nepouzivame moc, ale bez problemu
Vyrobnik cukrove vaty, bez chyby uz taky pres rok
Rucni mixer. Pouzivam porad a super uz 2roky.
Navigace do auta umrela pi 5ti letech :,(
babicka dostala fen a je maximslne spokojena, druha tycak a jede uni furt.

Asi mate smulu, kazdopadne silver crest bych rekla ze je kvalitni.
Nejen u nas fakt funguje bez chyby, ale i v okoli - dalsi roboty, feny, sici stroje, ovladace atd

kapuletka
Kecalka 323 příspěvků 06.10.14 14:04

@e-lili tak to máme smůlu, že sáhneme zrovna po tom vadným kusu.

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 06.10.14 14:06

@kapuletka asi jo. Ja mela. upekarny strach. Stala 1000 a 3 roky zaruka ryskla jsem to a od te doby nakupuju elektro hodne v lidlu, i nasi.
Mame i ty vaflovace, koblizkovace a kde co.

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 06.10.14 14:10

Což o to, veselé čtení to je :mrgreen: (když se to týká jiného). Máme nějakou meteostanici z Lidlu (trochu dražší, kupovaná asi před 2 měsíci), funguje v pohodě. Ale zas mohu přihodit veselou příhodu s dalekohledem, který jsem tam koupila v červnu manželovi (má je rád, má různé velikosti), rozbalil k svátku a ejhle, jeden objektiv je totálně a destruktivně oddělen od zbytku dalekohledu. Pak jsme si všimli, že byla krabice zalepená izolepou, taková ta originální kulatá lepenka byla už odlepená dřív. Přitom jsem ho koupila v den, kdy akce začínala, asi hodinu po otevření krámu, byly tam poslední 2 (jedna krabice otevřená, já vůl si řekla, že otevřenou nechci :zed: ). Takže to muselo upadnout už někomu ze zaměstnanců nebo ještě dřív, kouknul na to, zelepil znova a dal na krám. A nejlepší bylo, že když jsem to šla vrátit a čekala prachy hned na ruku, tak se ukázalo, že se to musí reklamovat! Jako by se to rozbilo při použití, přitom jsme to stihli akorát vyndat z krabice. Reklamace trvala 30 dní, pak mi přišla sms, že vyřízeno, šla jsem tam, že prý dostanu nový kus, paní zmizela za dveřmi, nešla a nešla, pak přišla, že ho tam nemá (ale měla informaci, že je to výměna kus za kus), ať přijdu zítra. Přišla jsem pozítří, opět tam nebyl. Tak jsem řekla, že telefon na mě mají, ať napíšou sms, až ho budou mít. Po více jak týdnu jsem to nevydržela a šla tam i bez sms, byl tam, akorát s reklamačním lístkem na jiné jméno, ten můj dali jiné paní :mrgreen:. Takže celkem dobrá fraška, pozitivem bylo, že po celou dobu byli milí a opakovaně se omlouvali. Já kvůli dalekohledu najezdila skoro 60km, přičemž jedna cesta do krámu je cca 7km. Ale zas abych nebyla bestie, v Lidlu jsme toho už koupili opravdu hodně, dražší i levnější věci a pokud to vezmu procentuálně, tak je úspěšnost veliká :mrgreen:, většinou šlo o kvalitní, dobře provedené věci za nižší cenu než jinde.

jitka.84
Kecalka 145 příspěvků 06.10.14 14:11

Bratranec si nedávno kupoval v Lidlu sluneční brýle s náhradními čočkami. Doma zjistil, že tam nepasuji, tak je tam jel reklamovat. Reklamaci uznali bez problémů, krabičku s brýlemi ani nezkontrolovali a vrátili ji zpět do košíku k ostatním na prodej. Takže tak :nevim: Já už tam nic bez důkladné kontroly nekupuju

kapuletka
Kecalka 323 příspěvků 06.10.14 14:19

@Samamama to je taky dobrý, docela jsi mi spravila náladu, sorry :lol: Tak oni vrátěj prachy do 14 (nebo do 30?) dnů od nákupu, jestli jsi to dávala k svátku tak už asi bylo po a muselo to jít reklamací.
@jitka.84 jo, je mi jasný, že jim to vrátím a oni to šoupnou zpátky na krám :roll: :poblion:
Jinak já v Lidlu nakupuju ráda, hlavně teda jídlo a sem tam oblečení, hlavně pro prcka a nedávno jsem tam koupila sobě i manželovi batohy, vždycky jsem byla spokojená, až na tohle dneska teda :cert:

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 06.10.14 14:26

@kapuletka šla jsem to vrátit 4 dny po koupení, nenapadlo mě, že by záleželo na době, která uplynula od koupě :nevim:. Šlo i o to, že na krámě už jiný nebyl, jinak by mi ho zřejmě vyměnili na fleku. Ale jednou jsem takhle šla vrátit nefunkční dětský semafor do Pompa, šla jsem hned druhý den po koupi a taky to řešili reklamací na 30 dní, přitom tam jiný semafor měli určitě. To jsem byla taky naštvaná, bylo to před Vánoci, dárek pro syna. Já prostě měla za to, že reklamace je když přinesu něco, co se i přes adekvátní používání za neúměrně krátkou dobu rozbilo, přestalo fungovat, a ne když si přinesu zmetka už rovnou z krámu. Ale jsem ráda, že jsem tě pobavila :mrgreen:.

kapuletka
Kecalka 323 příspěvků 06.10.14 14:31

@Samamama tak to ti ale měli vrátit peníze a ne to reklamovat, no to teda doufám, že mi s tím nebudou dělat problémy, ale já se znám, jestli budou chtít trochu dělat problémy s vrácením peněz, čeká je pěkná scéna, jak psala @Black Cat, od nas. ané fůrie :cert: :lol:

jitka.84
Kecalka 145 příspěvků 06.10.14 14:33

@kapuletka Já sama byla taky zatím spokojená se vším, co jsem tam koupila. Jen jednou jsem doma rozbalila trička a zjistila, že jedno má úplně popraskaný potisk. Od té doby kontroluju, jestli je v balení vše a v pořádku.

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 06.10.14 14:35

@kapuletka to jsem se ti právě snažila šetrně sdělit, že to tak může vypadat :mrgreen:, abys nebyla překvapená. Ale třeba budeš mít štěstí.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >