Metličkové žilky a tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.19 20:21
Metlickove zilky a tetování

Ahoj, Prosím o radu, mám na noze metlickove zilky, vypadá ti dost skarede, nevím, co na to,? Poradu někdo? Už mě napadlo i tetování, ale nevím, zda se na to místo může, kde jsou tyto zilky tetovat? Děkuji

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 16.06.19 20:28

Nevím, ale myslím si, že se na to tetovat nedá
metličkové žilky se řeší u cévního chirurga, dají se za menší poplatek injekčně sklerotizovat

Petra67
Kecalka 328 příspěvků 2 inzeráty 16.06.19 20:41

Jednoduse jsem si je nechala odstranit laserem, skoro bez bolesti, tyden puncochy kompresní, pohodička. Najdi si centra, kde to delaji

Reaskiller
Kelišová 5928 příspěvků 16.06.19 22:53
@Anonymní píše:
Ahoj, Prosím o radu, mám na noze metlickove zilky, vypadá ti dost skarede, nevím, co na to,? Poradu někdo? Už mě napadlo i tetování, ale nevím, zda se na to místo může, kde jsou tyto zilky tetovat? Děkuji

Celkove bych pres to netetovala..zkusila bych kryoterapii, mela jsem je tez a uz jsem se jich konecne po kryo zbavila..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 15:24

@Reaskiller to neznám kryoterapii, může se to dělat i v létě?

Reaskiller
Kelišová 5928 příspěvků 17.06.19 17:17
@Anonymní píše:
@Reaskiller to neznám kryoterapii, může se to dělat i v létě?

Kryo je terapie mrazem takže určitě..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.06.19 21:23

@Reaskiller a prosím můžeš mj doporučit tedy jestli jsi byla v Brně kam zajít? Děkuji, fakt to po této metodě zmizí?

Reaskiller
Kelišová 5928 příspěvků 17.06.19 21:47
@Anonymní píše:
@Reaskiller a prosím můžeš mj doporučit tedy jestli jsi byla v Brně kam zajít? Děkuji, fakt to po této metodě zmizí?

Ja na tom byla v laznich a pak jsem chvilku pokracovala v Brne tady https://www.mrazleci.cz/ :) zalezi asi jak kdo to ma hluboko ale mne na stehne zmizely asi po 7 sezeni zhruba..

Váš příspěvek
Reklama