Metlicové žilky

Anonymní
8.6.20 21:46

Metlicové žilky

Dobrý večer. Abych vás uvedla do své situace. Myslím, že každá má zkušenosti s metlicovými žilkami. Začínám jich na těle pozorovat čím dál tím více. Na to, že mi je pouhých 16 let si myslím, že na to mam ještě čas :(, ale bohužel… Mám je na nohou, obličeji, u nosu, pod prsy, na břiše, na uchu, na ramenou, no proste všude. Nevíte, jak to úspěšně odstranit, a nejlépe bez bolestně :P jsem ochotná dát částku jakoukoli, jen aby to pomohlo :,( Nevíta, zda třeba funguje laser a jestli je alespoň trosku bezbolestny? Slyšela jsem něco o injekcích, ale z tich mám fóbii, takže nic :lol: A nevíte, jak jim kdyžtak předcházet, aby se netvořily nové?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58
17.6.20 08:28

Odstranění žil není bolestivé. Chodím na křečové žíly a taky mi odstraňovali metličkové žíly už několikrát. Vůbec to nebolí, teda co mi to dělali laserem v Yes visage. Ani ten zákrok netrval dlouho, takže moc času to nezabralo. Na tváři mi to dělali nějakým pulzním světlem a taky to bylo rychlé a výsledek je ihned viditelný což je supr. O těch injekcích jsem slyšela ale nikdy jsem je nevyzkoušela, ono když půjdeš na konzultaci tak ti jistě navrhnou nejlepší řešení. Tak hlavně ať ti to vyjde a zbaviš se jich. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
18.6.20 06:36

@kerollka dobry den. A muzu se zeptat na kolik vas to laserem vyslo a opravdu to zmizlo? ja mam nohy fakt :face_vomiting: :face_vomiting: hnusny. Ale vypichavani se bojim. Neobjevilo se to znovu? dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
18.6.20 12:38

@Bebinka29 Mně to krásně zmizelo, nohy jsou pěkné a taky ty malé žilky zmizely. Mně to vyšlo přes 30000 ale to proto že jsem měla ty křečové žíly, takže to byla cena za vše dokupy. Ale jistě ty metličkové sami o sobě jsou levnější, a taky záleží jak zlé to máš a kolik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
19.6.20 20:46

Chtělo by to určitě prevenci - doplňky stravy na podpoření pevnosti cév, hlavně rutin s vitamínem C. A na křečové žíly je dobré sprchování končit studenou vodou, typuju že metličkám by to taky udělalo dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama