Metoda Ludmily Mojžíšové a obrácená děloha- doporučení

26.12.19 13:41

Metoda Ludmily Mojžíšové a obrácená děloha- doporučení

Ahoj,
včera jsem tady řešila, jak na bolestivou menstruaci- pročítání všemožných diskuzí mě zavedlo k metodě Ludmily Mojžíšové.

Dozvěděla jsem se, že mám (pravděpodobně) obrácenou dělohu- musím to ještě nechat potvrdit u gynekoložky, ale má to máma, všechny příznaky sedí a navíc to, podle mámy, bývalá gynekoložka zmiňovala (ta byla ale kapitola sama pro sebe, rychle jsem od ní utíkala)

Všude píšou, že Mojžíšova metoda je vhodná při bolestivé menstruaci, bolestivém pohlavním styku i obrácené děloze- dokonce že je možné ji vrátit do správné polohy.
Máte s tím některá zkušenosti? Jak to probíhá? To vyšetření normal jako na gyndě?

Taky to není nejlevnější věc, můžu dostat doporučení od gynekologa a nemuset teda platit, i když neřeším neplodnost, ale jiné problémy? Je mi 22, dítě má ještě chvíli čas, ale zároveň se bojím, aby s tím posléze nebyly problémy a jestli mi teď může tato metoda pomoct, jdu do toho!

Díky za všechny typy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

533
26.12.19 14:01

Ja jsem Mojzisovku cvicila s fyzioterapeutkou - najdi si fyzio a zjisti si, jestli dela Mojzisku. Zas tak drahe to nemi, byla jsem snad 4× a pak uz cvicila sama doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
26.12.19 14:05

Presne jak pise @Kolarkaa. Navic pokud ji tak mas 22 let, nemuzes cekat ze se Ti to po par lekcich cviceni srovna, to spis bude beh na delsi trat a pravidelne cviceni doma :think: Vysetrenim myslis klasicky utz? Na nem to totiz musi byt videt v ramci bezne prohlidky, nebo duvod delat jine vysetreni :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2326
26.12.19 15:05

Ja s mojžíšovou nemám zkušenost. Jen že mám dělohu taky obrácenou a ještě k tomu dvourohou. Menstruace taky teda děs běs, i silná i bolestivá. To že je zakloněná poznali z utz hned. Ale to ze je dvouroha poznala až třetí dr. Když jsem tam šla s akutníma bolestma a fakt si dala při utz záležet. Ale otěhotněla jsem na první dobrou. :palec: prý se to těhotenstvím může srovnat. Tak jsem zvědavá jaká ms bude až mi po porodu a kojení zas přijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama