Metrpolitní univerzita - deadline přihlášek

Anonymní
9.10.20 19:43

Metrpolitní univerzita-deadline přihlášek

Ahoj uživatelky,

Ohledně přihlášek na metropolitku -na stránkách školy mají vypsaný deadline na tento rok až 26.10. a začátek seminřů 29.10. 8o Přijde mi to divné protože jsem měla vryté do paměti že se mám přihlásit do konce srpna a myslela jsem že jsem to propásla a taky proto, že na jiných školách potřebují standardně i měsíce na administrativní zpracování všech dokumentů
Ví někdo jestli to tak skutečně je?

Další věc se kterou jsem naprosto bezradná je, že opravdu nevím jestli to má smysl. Angličtina mě fakt baví ale netuším kde můžu mezitím pracovat.

Když to porovnám s AJ na pajdě kterou taky můžu dělat dálkově tak to studium není tak pecka ale měla bych uznaný pedagogický minimum a alespoň jistotu, že můžu mezitím někde učit. Nemám v plánu být učitelka k čemuž anglofonní studium není ale po dobu tří let musím něco dělat, někde začít a nehodím se na freelance překlady apod. Také mi připadá že anglicky prostě umí každý a když na netu najdu něco spojeného s AJ tak je to většinou recepční která musí mít i hotelovku anebo prácovní nabídky které už vyžadují hotový titul.

:andel: za každý tip budu vděčná :oops:

za každou odpověď budu

Příspěvek upraven 10.10.20 v 10:50

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2553
9.10.20 19:53

Ty si na stránkách školy něco najdeš a jdeš se zeptat na internetovou diskuzi, jestli to platí? Proč myslíš, že by to tam jinak měli napsané? A ano, anglicky dnes umí každý. Nebo co že je ta druhá část dotazu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 20:49

Ano protože jsem to skutečně měla zapamatované jinak a protože by mi někdo, ohýnku, mohl napsat že termín třeba posunuli protože nenaplnili kapacitu nevím. Druhá část byla spíš pro ty co měli stejné dilema

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama