Mezera po mezizubním kartáčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 21:10
Mezera po mezizubním kartáčku

Dobrý den,
Už několik dnu jsem si začala čistit zuby s mezizubním kartáčkem. Již od malička mám u druheho předního zubu menši mezeru, která se mi (podle mě) zvětšila duvodem používání mezizubniho kartáčku.

Myslite, že je to možné?

Díky moc :nevim:

Reakce:
Gábííí
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 2 inzeráty 10.05.19 21:12
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Už několik dnu jsem si začala čistit zuby s mezizubním kartáčkem. Již od malička mám u druheho předního zubu menši mezeru, která se mi (podle mě) zvětšila duvodem používání mezizubniho kartáčku.

Myslite, že je to možné?

Díky moc :nevim:

Rozhodně není, ale může být mezera nyní vetsi, jestliže tam předtím byl zubní kámen, který je vycisteny

Příspěvek upraven 10.05.19 v 21:15

ka2ka
Extra třída :D 14901 příspěvků 10.05.19 21:15

Ne

Azeretereza
Závislačka 2735 příspěvků 10.05.19 21:20

Ne, jen ti nejspíš ustoupily dásně, který byly zduřelý vlivem toho, že jsi to nečistila. Teď splaskly a přišlo ti, že se mezera zvětšila.

Jinak - já jsem začala taky používat mezizubní kartáčky, už ale delší dobu než týden - dejme tomu půl roku, používala jsem ty úplně nejmenší a i tak jsem měla problém je do mezer nacpat. Teď už to tam dám úplně v klidu a přestaly mi krvácet dásně. Taky to vypadá, že se tam mezery udělaly samy, ale vyčetla jsem, že je to právě proto, že se konečně vyléčily dásně, splaskly, a proto to tam jde.

ivašot.
Echt Kelišová 7902 příspěvků 10.05.19 21:22
@Azeretereza píše:
Ne, jen ti nejspíš ustoupily dásně, který byly zduřelý vlivem toho, že jsi to nečistila. Teď splaskly a přišlo ti, že se mezera zvětšila.Jinak - já jsem začala taky používat mezizubní kartáčky, už ale delší dobu než týden - dejme tomu půl roku, používala jsem ty úplně nejmenší a i tak jsem měla problém je do mezer nacpat. Teď už to tam dám úplně v klidu a přestaly mi krvácet dásně. Taky to vypadá, že se tam mezery udělaly samy, ale vyčetla jsem, že je to právě proto, že se konečně vyléčily dásně, splaskly, a proto to tam jde.

Souhlasím :palec:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 10.05.19 22:05

@Azeretereza tak to závidím, že ty nejmenší, já po půlročním používání musím používat už žluté 0,7mm :lol: mám mezi zubama chlívky :lol:

růžový achát
Echt Kelišová 8121 příspěvků 10.05.19 22:11

Tak hlavně žes začala, každopadně je nsmístě návštěva hygienistky a odborná instruktáž ke kombinovanému čištění… přeci jen na to zy holky studovaly 3 roky :lol:

Azeretereza
Závislačka 2735 příspěvků 11.05.19 12:02
@Verurizeckova píše:
@Azeretereza tak to závidím, že ty nejmenší, já po půlročním používání musím používat už žluté 0,7mm :lol: mám mezi zubama chlívky :lol:

Taky mám, mezi spodnima jednickama :mrgreen: i nahoře mezi jednickama, ale tam ne tak velkou. Na ty mám větší kartáček, na ostatní zuby furt ten malinkej.

yarenka777
Kecalka 225 příspěvků 1 inzerát 11.05.19 12:06
@Gábííí píše:
Rozhodně není, ale může být mezera nyní vetsi, jestliže tam předtím byl zubní kámen, který je vycistenyPříspěvek upraven 10.05.19 v 21:15

Přesně tak. Souhlasím. Z kartáčku to určitě není.

Váš příspěvek
Reklama