Mezi dvěma muži jako nudle v bandě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 09:30
Mezi dvema muzi jako nudle v bande.

Ahoj,
jsem vdova, 40 let, sobestacna a pracujici, zijici se skolnim ditetem. Mam/mela jsem pritele, se kterym byl vztah velika laska, vyborne jsme si rozumeli, bohuzel casem se zacalo projevovat, ze ma pritel sklony byt despoticky, vse musi byt po jeho, diky tomu si moc nerozumi s mym ditetem (resp.on si s nim rozumi, ale ditko ne, casto ho „buzeruje“). Nebydlime spolu, rad si napise i s jinyma zenskyma, ale porad mezi nami byla/je laska. Je inteligentni, pracant, sportovec, mame podobny pohled na svet a smysl pro humor a ma nas opravdu rad. Na zacatku listopadu jsme se nepohodli kvuli nepodstatne blbine (nebylo stopro po jeho), on se urazil a nemluvil se mnou skoro mesic.
Ja jsem to casem nejak vstrebala, soustredila se na sebe a na dite, na praci, nejak si rekla, ze na chlapi prdim.
Do toho se objevil nekdo moc sympaticky, o 2 roky mladsi, vojak, rozvedeny tatinek holciny, ktera ma s moji stejny konicek. Mame si co rict, je sympaticky, mily, seriozni, krasne se chova k memu diteti, snazi se. Rozhodla jsem se tomu dat sanci, je to proste sympatak. Do toho se ale ozval pritel a uplne otocil (o tomto novem napadnikovi nevi), ze premyslel, vse si uvedomil, zacal vozit kytky, byl jako med, do toho Vanoce, Silvestr atd. Vnitrni hlas mi rika, ze se stejne zase vrati k puvodnimu chovani, ale nejak v sobe nemuzu sebrat silu to definitivne skoncit. Cely vztah jsem si prala, aby se choval jako ted. Do toho ale ten novy, ktery mi pripada jako moc fajn chlap, gentleman, hezky vztah s mym deckem. Samozrejme ale ho neznam do hliubky, taky muze mit nejake ALE. Zatim jsme spolu nic nemeli, probehlo par rande, zatim bez sexu. Ale nejak ten cas zatim delim mezi oba a je to neprijemne. Jsem jako nudle v bande - dat jeste sanci puvodnimu priteli nebo zkusit novy vztah. Nemam silu se zatim vzdat ani jednoho, i kdyz co nejdriv budu muset. Kvuli diteti i kvuli sama sobe.
Vy nezucastneni, co byste delali na mem miste???

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Liliana08
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 01.01.17 09:34

Nevěřila bych, že se despota změnil a dala bych šanci tomu druhému. Může mít nějaké chyby, ale nemusí, kdežto u prvního to už máš jisté.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 09:37

Jo to oni nosí kytky, chovají se jako med a až tě bude zase mít jistou tak se bude chovat stejně jak předtím… nebuď hloupá, však si toho druhého zatím nemusíš brát :mrgreen: ale určitě si ho nenechej kvůli idiota utéct

nostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 01.01.17 09:39

Takto na dálku se těžko radí. Osobně bych brala v potaz jeho dřívější chování.
Pokud si s ním nerozumí tvoje dítě, tak to by byl pro mě taky varovný signál.
To, že otočil, a teď nosí kytky, může být i tím, že jsi za ním neběhala, a dala mu najevo, že bez něj můžeš klidně být. Každopádně, rozhodnout se budeš muset ty sama. Držím palce.

Schifera
Kecalka 118 příspěvků 01.01.17 09:43

Dala bych šanci tomu druhému. ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 49507 příspěvků 5 inzerátů 01.01.17 09:47

Hele a to dite to bere jak? dva ruzni chlapi, stridaj se okolo tebe a ni… nebylo by lepsi se nejdriv rozhodnout a pak az seznamovat dite?

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 01.01.17 09:56

Od despoty ruce pryč. Dala bych šanci tomu druhému. Určitě bude mít nějaké chyby, jako my všichni, ale nemusí jít o nic strašného. Držím ti palce, ať jsi šťastná.

Maddlen
Závislačka 3248 příspěvků 01.01.17 10:05

Taky bych brala toho druhého, vojáka. Původní přítel tě chce jen zpět, proto teď tak vrká - až tě bude mít jistou, bude to jako předtím. Člověk se nezmění lusknutím prstu. Bála bych se promarněné šance s tím druhým, pokud se vrátíš k původnímu příteli.

Amity
Kecalka 162 příspěvků 01.01.17 10:07

Zakladatelko musím tady tak trochu souhlasit s Lama Lama. Ještě se zeptám, co na to říká nový fajn chlap, že jsi ještě ve vztahu s pritelem, se kterym byl vztah velika laska, vyborne jste si rozumeli? Nebo také o něm neví?

Luca82
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 01.01.17 10:14

@Lama Lama
Souhlas…,,nejak ten cas delim mezi ne…,,
To by me zajimalo, co dite na ty 2 strejdy. Nebo jestli u toho neni…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 10:39

Dite toho druheho v podstate znalo osobne drive nez ja (jinak od videni se zname uz nekolik let, ze zavodu ohledne konicku deti ). On je mimo jine i instruktor na lyzich a moje dite si s tim jeho a nejakymi dalsimi vyjednalo, ze pod jeho vedenim budou jezdit na vikendy lyzovat a v te souvislosti jsme se vice seznamili my dva. Takze dite uz s nim stravilo 2 vikendy na lyzich. Bere ho jako kamose, ale ani vidi, ze tam jsou mezi nami vzajemne sympatie (byli jsme s detmi jezdiparkrat na vece spolecne, privezl darky k Vanocum atd.
Ad pritel-tam to bere jako uzavrene, dlouho ho nevidelo, on diky praci jezdi, az kdyz spi a cas jsem s nim zamerne pres den travila (ted), kdyz dite nebylo doma). Novy o nem vi, ze jsme spolu byli, nevi jak se snazi ted.

Ice79
Závislačka 2621 příspěvků 01.01.17 10:40

Despota se nezmění, chová se hezky chvilkově. Nebuď hloupá. Dala bych 100% přednost druhému. Kor když si rozumí s dítětem a děti si rozumí navzájem. Ideální stav! Hodně štěstí! :kytka:

mumisek79
Extra třída :D 12055 příspěvků 01.01.17 10:41

Jsem pro druhého…zkus se sním vyspat a bude třeba po dilematu
Hezky novy rok

Terisos
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 01.01.17 10:42

Pokud žena váhá mezi novým a starým, měla by vybrat nové. Kdyby to staré stálo za to, nikdy by neváhala ;)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25271 příspěvků 01.01.17 10:42

Starého bych už poslala k vodě, dala jsi mu šance. Uvidíš, co nový. Voják je často diagnoza, ale třeba to tenhle tak nemá. Důležité je, že dítě s ním zatím má dobrý vztah.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >