Mezi dvěma muži, ničí mě to

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:03
Mezi dvěma muži, ničí mě to

Ahoj, holky.
Mám velký problém. Dostala jsem se do situace, ze které teď marně hledám východisko. :( Půl roku nazpět jsem potkala muže, ale jelikož jsme ani jeden nechtěli vztah, dohodli jsme se na tom, že spolu budeme jen spát, všechno fungovalo skvěle do té doby, než se objevil ten druhý. :roll: Jelikož jsem nebyla ve vztahu, začala jsem se s ním vídat, až teď mi dochází, jak moc jsem si hrála s ohněm. Začala jsem ho mít moc ráda, je galantní, hodný, pozorný a cítím se nádherně, když jsem s ním. Největší problém je ale to, že jsem začala chodit s mým,,kamarádem na spaní” (s tím, co tu byl dřív a jehož popisuji na začátku). A s tím mám úplně ty stejné pocity. Mám je oba hrozne moc rada a nechci přijít ani o jednoho, přijde mi to v mých letech (26), jako čisté sobectví a nerozhodnost. Oba se znají, ale nemají se radi. Ten druhý o mem příteli ví, ale můj přítel samozřejmě netuší nic. Ví, ze jsme byli kamarádi, ale také má za to, že jsem náš vztah už ukončila. Snažila jsem se o to, rozhodnout se jen pro jednu cestu, ale to by se mi ten druhy nesměl stále ozývat. Zkrátka jsem teď uvězněna mezi dvěma muži, u nichž obou mám stejné pocity, když jsem s nimi a oba jsou do mě zamilovaní. Přítele jsem podvedla a to tak, že jsem se s tím druhým líbala, k ničemu jinému nedošlo. Celá tahle situace mě naprosto zabijí. Nejím, nespím a je mi zle ze sebe samé, jak lítám od jednoho k druhému. Nechci číst to, že jsem nerozhodná kráva, co neví, co chce a podobně. To já vím, ze jsem. Spis by mě zajímal objektivní názor a nějaká podobná zkušenost, která mi třeba pomůže se nějak rozhoupat. Trvá to měsíc a já už mám svědomí tak černý, že jsem se potřebovala alespoň vypsat, jelikož jsem o tom nikomu neřekla. Predtim jsem nikdy nikoho nepodvedla, ale teď mám takové zmatky v citech, že nevím jak dal. Anonymitu snad chápete, není to věc, na kterou bych byla zrovna hrdá. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

prekvapenana2
Kecalka 242 příspěvků 23.08.18 13:07

Hoď si mincí ;) .. A uvidíš svou reakci, někde v koutku duše je ti jeden určitě blížsi… Pokud nad „výhercem“ budeš jásat, super… Pokud na tebe padnou pochybnosti, zvol toho druhého ;) …

Litta
Extra třída :D 13435 příspěvků 23.08.18 13:09

Nejsi uvězněná. A nepleť si chtíč se zamilovaností. ;) Minimálně u chlapů to takhle fakt nefunguje, že by byli do tebe zamilovaní a zlomila bys jim srdce. Leda tak ego, ale pokud s tebou ani nechce chodit, jen spát, tak se z toho, věř tomu, oklepe rychle (a rychle nahradí). Já bych se rozhodla pro toho nového, perspektivnějšího. Nikam nelítej, s tamtím se v dobrém rozluč, že tedy na vztah nejste kompatibilní, tak musíš jít o dům dál. A pak mu neber telefon, ono ho to přejde, když uvidí, že ses rozhodla a jen neděláš drahoty. 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:12

@prekvapenana2 Děkuji, asi to nějak zkusím. Protože mi opravdu přijde, že je mám ráda oba stejně. A to, co nemá ten druhý, má ten první, takto se krásně doplňuji. Jinak mají oba skvělou povahu a o to je to těžší. :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:17

@Litta Kéž by to bylo tak jednoduché. Možná je. Jen moje hlava si promítá různé scénáře, ale vím, že čím déle to bude trvat, tím víc riskuji, že se to cele provalí a ještě budu za úplnou blbku, což se ani nedivím. Jen člověk, co takovou situaci zažil, to dokáže pochopit. A jinak ten, se kterým se stykam za zády přítele, je do mě zamilovaný. Chce, abych byla s ním a na toho svého hodila bobek, ale samozřejmě mě do ničeho netlačí, prave naopak mám u nej velké pochopení, i přesto, ze situace opravdu lehká není. Čeká na moje rozhodnutí a na to, až budu jen s ním. Z jeho strany v tom nevidím jen chtíč. První pusu jsme si daly až tak po šesté, co jsme byli spolu. Zkratka je to hodnej kluk, který si umí vážit ženy.

Pandulka
Kecalka 415 příspěvků 23.08.18 13:22
@Anonymní píše:
Ahoj, holky.
Mám velký problém. Dostala jsem se do situace, ze které teď marně hledám východisko. :( Půl roku nazpět jsem potkala muže, ale jelikož jsme ani jeden nechtěli vztah, dohodli jsme se na tom, že spolu budeme jen spát, všechno fungovalo skvěle do té doby, než se objevil ten druhý. :roll: Jelikož jsem nebyla ve vztahu, začala jsem se s ním vídat, až teď mi dochází, jak moc jsem si hrála s ohněm. Začala jsem ho mít moc ráda, je galantní, hodný, pozorný a cítím se nádherně, když jsem s ním. Největší problém je ale to, že jsem začala chodit s mým,,kamarádem na spaní” (s tím, co tu byl dřív a jehož popisuji na začátku). A s tím mám úplně ty stejné pocity. Mám je oba hrozne moc rada a nechci přijít ani o jednoho, přijde mi to v mých letech (26), jako čisté sobectví a nerozhodnost. Oba se znají, ale nemají se radi. Ten druhý o mem příteli ví, ale můj přítel samozřejmě netuší nic. Ví, ze jsme byli kamarádi, ale také má za to, že jsem náš vztah už ukončila. Snažila jsem se o to, rozhodnout se jen pro jednu cestu, ale to by se mi ten druhy nesměl stále ozývat. Zkrátka jsem teď uvězněna mezi dvěma muži, u nichž obou mám stejné pocity, když jsem s nimi a oba jsou do mě zamilovaní. Přítele jsem podvedla a to tak, že jsem se s tím druhým líbala, k ničemu jinému nedošlo. Celá tahle situace mě naprosto zabijí. Nejím, nespím a je mi zle ze sebe samé, jak lítám od jednoho k druhému. Nechci číst to, že jsem nerozhodná kráva, co neví, co chce a podobně. To já vím, ze jsem. Spis by mě zajímal objektivní názor a nějaká podobná zkušenost, která mi třeba pomůže se nějak rozhoupat. Trvá to měsíc a já už mám svědomí tak černý, že jsem se potřebovala alespoň vypsat, jelikož jsem o tom nikomu neřekla. Predtim jsem nikdy nikoho nepodvedla, ale teď mám takové zmatky v citech, že nevím jak dal. Anonymitu snad chápete, není to věc, na kterou bych byla zrovna hrdá. :roll:

Nahlásila bych oběma, že jedu na dovolenou a nechávám mobil doma a jela bych někam na týden bez mobilu vyčistit si hlavu. Byla bych pak s tím, který by mi víc chyběl… :nevim:

Uživatel je onlinechs.jasmin
Kelišová 7479 příspěvků 23.08.18 13:23
@Anonymní píše:
Ahoj, holky.
Mám velký problém. Dostala jsem se do situace, ze které teď marně hledám východisko. :( Půl roku nazpět jsem potkala muže, ale jelikož jsme ani jeden nechtěli vztah, dohodli jsme se na tom, že spolu budeme jen spát, všechno fungovalo skvěle do té doby, než se objevil ten druhý. :roll: Jelikož jsem nebyla ve vztahu, začala jsem se s ním vídat, až teď mi dochází, jak moc jsem si hrála s ohněm. Začala jsem ho mít moc ráda, je galantní, hodný, pozorný a cítím se nádherně, když jsem s ním. Největší problém je ale to, že jsem začala chodit s mým,,kamarádem na spaní” (s tím, co tu byl dřív a jehož popisuji na začátku). A s tím mám úplně ty stejné pocity. Mám je oba hrozne moc rada a nechci přijít ani o jednoho, přijde mi to v mých letech (26), jako čisté sobectví a nerozhodnost. Oba se znají, ale nemají se radi. Ten druhý o mem příteli ví, ale můj přítel samozřejmě netuší nic. Ví, ze jsme byli kamarádi, ale také má za to, že jsem náš vztah už ukončila. Snažila jsem se o to, rozhodnout se jen pro jednu cestu, ale to by se mi ten druhy nesměl stále ozývat. Zkrátka jsem teď uvězněna mezi dvěma muži, u nichž obou mám stejné pocity, když jsem s nimi a oba jsou do mě zamilovaní. Přítele jsem podvedla a to tak, že jsem se s tím druhým líbala, k ničemu jinému nedošlo. Celá tahle situace mě naprosto zabijí. Nejím, nespím a je mi zle ze sebe samé, jak lítám od jednoho k druhému. Nechci číst to, že jsem nerozhodná kráva, co neví, co chce a podobně. To já vím, ze jsem. Spis by mě zajímal objektivní názor a nějaká podobná zkušenost, která mi třeba pomůže se nějak rozhoupat. Trvá to měsíc a já už mám svědomí tak černý, že jsem se potřebovala alespoň vypsat, jelikož jsem o tom nikomu neřekla. Predtim jsem nikdy nikoho nepodvedla, ale teď mám takové zmatky v citech, že nevím jak dal. Anonymitu snad chápete, není to věc, na kterou bych byla zrovna hrdá. :roll:

Ahoj,

asi bych doporučila staré dobré kliše a to seznam. Napiš si co na druhém miluješ, co na něm máš ráda a co nemáš ráda, co tě rozčiluje. :nevim:
Když je ti smutno na koho myslíš? Když tě něco bolí komu by jsi se raději svěřila, s kým si dokážeš představit rodinu? S kterým se směješ a jsi s ním ráda, který má stejné cíle a životní priority? Kterému ráda dáváš (nemyslím sex) a na oplátku nic nečekáš? :think:

Osobně jsem takto byla - měla jsem vztah a pak přišel kluk, se kterým vypadalo že vztah bude, ale nebyl - vybral si jinou, já pokračovala ve starém vztahu a došel zase ten kluk, že nechce jinou jak mě. Využila jsem týden, kdy partner měl moc práce a prostě jsme se spolu jen tak flákali - nic nebylo. A já vnitřně pocítila takovou zvláštní jistotu. :nevim: Nemumím to pořádně vysvětlit, prostě mě tehdy na něm nic neštvalo, nic mi nevadilo, pyšně jsem se s ním držela za ruku, hltala jsem každé jeho slovo, hrozně mi voněl (chemie jak blázen), dokázala jsem sedět a jen poslouchat, strašně mě bavil, … jednou mi ukazoval u nás doma (tehdy jsem bydlela u rodičů) fotky z dovolené v Norsku, mamka se k nám přidala a když odešel, tak sama říkala, že takového kluka si pro mě přeje a že ať si nemyslím, že si nevšimla toho jak se na mě díval …
Zkrátím to, do půl roku jsme spolu bydleli, dnes je to 10 let a máme dvě děti. Ex mi ještě půl roku psal a prosil, říkal mi princezno, psal co vše pro nás zařídil a koupil, … Blbé bylo, že i jeho kamarádi se ke mě otočili zády, ale mě to nevadilo, měla jsem nové.

U mě stačilo to, že muj nový chlap (ted manžel) mi neskutečně voněl, by pro mě jak svatý obrázek, hrozně jsem se těšila, že budeme spolu, byla jsem pyšná, když jsme spolu někam šli, když mě vzal za ruku - asi prostě daleko větší zamilovanost jak do ex, který byl výrazně starší a přesto jsem si s ním život neuměla představit, nebyl pro mě tou jistotou :nevim:

Ale nevím zda tohle konkrétně od vztahu očekáváš :mrgreen: Já jsem člověk, co má rád životní jistoty a pak mužu dělat akce kulový blesk, když vím, že půdu pod nohama mám stabilní a vím, že se mužu na lidi kolem sebe spolehnout, což od životního partnera očekávám především, jak ted, tak i před deseti lety. Což si mužu jen děkovat, že jsem byla nějak osvícená, že jsem tohle i v 18ti dokázala zohlednit (na ukor toho, že ex už byl finančně a materiálně zajištěný…).

Třeba potkáš třetího :mrgreen:

Litta
Extra třída :D 13435 příspěvků 23.08.18 13:24
@Anonymní píše:
@Litta Kéž by to bylo tak jednoduché. Možná je. Jen moje hlava si promítá různé scénáře, ale vím, že čím déle to bude trvat, tím víc riskuji, že se to cele provalí a ještě budu za úplnou blbku, což se ani nedivím. Jen člověk, co takovou situaci zažil, to dokáže pochopit. A jinak ten, se kterým se stykam za zády přítele, je do mě zamilovaný. Chce, abych byla s ním a na toho svého hodila bobek, ale samozřejmě mě do ničeho netlačí, prave naopak mám u nej velké pochopení, i přesto, ze situace opravdu lehká není. Čeká na moje rozhodnutí a na to, až budu jen s ním. Z jeho strany v tom nevidím jen chtíč. První pusu jsme si daly až tak po šesté, co jsme byli spolu. Zkratka je to hodnej kluk, který si umí vážit ženy.

Hele znám, znám spoustu podobných situací. :mrgreen: Tedy nespala jsem takhle s nikým, mám tu hranici někde jinde. Ale schémata podobná. No je to na tobě, ale ideální je pustit oba a najít třetího, pokud se už teď trápíš svědomím. :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:24

A dost se ještě bojím toho, že se to provalí. Ti dva od sebe bydlí jednu vesnici a bojím se toho, že když se vykašlu na toho druhého a zůstanu s přítelem, takže ten druhý si někde pustí pusu na spacir a časem to doputuje k mému současnému. Já se vždy dostanu do takových situací, že to by jeden žasl, jsem blbka. :zed:

Uživatel je onlinechs.jasmin
Kelišová 7479 příspěvků 23.08.18 13:24
@Litta píše:
Nejsi uvězněná. A nepleť si chtíč se zamilovaností. ;) Minimálně u chlapů to takhle fakt nefunguje, že by byli do tebe zamilovaní a zlomila bys jim srdce. Leda tak ego, ale pokud s tebou ani nechce chodit, jen spát, tak se z toho, věř tomu, oklepe rychle (a rychle nahradí). Já bych se rozhodla pro toho nového, perspektivnějšího. Nikam nelítej, s tamtím se v dobrém rozluč, že tedy na vztah nejste kompatibilní, tak musíš jít o dům dál. A pak mu neber telefon, ono ho to přejde, když uvidí, že ses rozhodla a jen neděláš drahoty. 8)

Také si myslím, že ten který tě má jen do postele, takové muže mít další tři. Ten se z toho dostane rychle :mrgreen:

KamisB
Kelišová 6800 příspěvků 23.08.18 13:26

sednou si v klidu nebo s lahvinkou vína. Vzít papír, napsat +/- a ono něco z toho vyleze.
Jinak si fakt budeš muset hodit korunou.
Nebo je pak další varianta, ukončit oboje a najít si někoho jiného.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:27

Jsem sice o hodně starší, ale takhle jsem mezi dvěma balancovala 1,5 roku. S tím prvním mě to moc nebavilo, takže jsem objevila druhého, ale zase si nebyla jistá, takže jsem to docela dlouho táhla na obě strany - každý „přinesl“ něco jiného - docela mi to vyhovovalo, i když to bylo někdy logisticky náročné a hlavně byl problém o volné dny (Silvestr, Vánoce, Velikonoce…).

Mezitím se to vystříbřilo, já se rozhodla pro toho druhého a řešila problém, jak toho prvního ukončit. Nakonec on to ukončil sám, protože podezření pojal a zabalil to (po 4 letech).

Jde o to se dobře rozhodnout, kterého.

Prosím anonymně.

KamisB
Kelišová 6800 příspěvků 23.08.18 13:29

@chs.jasmin - ale ona s tím prvním co jen původně spala, tak začala chodit.
U toho druhého píše jen o líbání.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:32

Už jsem zvažovala, že je pustím oba, nějak se tím sama prokoušu a půjdu dal. Ale už teď vím, že by mi chyběli oba. Všem vám moc děkuju za příspěvky a jsem ráda, že i některé z vás byly v takové situaci. Jinak času jsem si dávala dost. Každý den to mám v hlavě. Na tři dny jsem odjela za mámou, která bydli daleko a snažila se si to nějak urovnat. Jenže pokaždé, když už jsem byla pro jednoho rozhodnuta, uvedomila jsem si, jak by mi chyběl ten druhy. Nechci ublížit ani jednomu a vim, ze se to bez toho neobejde, jsem hrozná cíťa na tohle :zed: Nejvíc však ublizuji jen sobě a příteli, ze mu musím lhat, jak jsem vlastně vzorná..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:34
@Anonymní píše:
Jsem sice o hodně starší, ale takhle jsem mezi dvěma balancovala 1,5 roku. S tím prvním mě to moc nebavilo, takže jsem objevila druhého, ale zase si nebyla jistá, takže jsem to docela dlouho táhla na obě strany - každý „přinesl“ něco jiného - docela mi to vyhovovalo, i když to bylo někdy logisticky náročné a hlavně byl problém o volné dny (Silvestr, Vánoce, Velikonoce…).

Mezitím se to vystříbřilo, já se rozhodla pro toho druhého a řešila problém, jak toho prvního ukončit. Nakonec on to ukončil sám, protože podezření pojal a zabalil to (po 4 letech).

Jde o to se dobře rozhodnout, kterého.

Prosím anonymně.

Po pravdě te obdivuji, ze jsi to zvládla tak dlouho. Já mám neuvěřitelně cerny svědomí a stresy. Před přítelem samozřejmě dělám jakoby nic, ale pomalu a jistě mě to žere zevnitř.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >