Reklama

Mezi Jaroměří a Hradcem Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ma Ha
Nováček 2 příspěvky 18.01.17 10:06
Mezi Jaroměří a Hradcem Králové

Ahoj holky, já a moje dvouletá holčička bysme rády našly maminku s dítětem na společné vyblbnutí. My rády chodíme na bazén, na hřiště, do herny, na procházky se psem, do ZOO, v létě k rybníku, jen tak na pokec, prostě jsme pro každou špatnost! Přistěhovaly jsme se a nějak nám chybí parťáci.

Reklama

Reakce:

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 18.01.17 10:29

@Ma Ha Nemám takhle malé dítě ale bydlím taky v téhle lokalitě :mrgreen:

Ma Ha
Nováček 2 příspěvky 19.01.17 08:36

Ahoj, tak pokud nemáš zrovna patnáctiletého puberťáka, nám starší nevadí. Myslela jsem to tak, aby se spolu zabavily matky i děti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama