Mezizubní kartáček - hned při prvním použití jsem ho zlomila

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Mischae
21.1.22 00:18

Mezizubní kartáček - hned při prvním použití jsem ho zlomila

Dobrý den, dentálnistka mi doporučila mezizubní kartáček, který jsem dosud nepoužívala. Napsala mi typ a velikost, vše ukázala. Hned při prvním pokusu se mi kartáček ohnul a zlomil tak, že ho musím vyhodit. Je možné, že mi řekla špatnou velikost? Nemohla jsem ho mezi zuby vubec dostat, proto se ohnul….
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
356
21.1.22 01:01

To se stává, nejdřív potřebuješ vychytat ten správný úhel jak ho tam strčit. Pokud máš zuby blízko u sebe, bude ten úhel u každého zubů trochu jiný. Chce to cvik, ale půjde to. Holt se člověk musí smířit s tím, že než se s tím naučí manipulovat, tak těch kartáčků pár zničí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56521
21.1.22 01:06

Jo, jde o ten úhel. Mně kdysi radili, najít tu prohlubeň mezi zuby a začít tlačit až ve chvíli, kdy cítím menší odpor. Pokud použiješ tenčí, ohnou se o to snáz. Jinak já používám asi tři velikosti dle toho, mezi které zuby zajíždím. Mezi některé se mi nevejde ani ten nejtenčí, tak tam použiju expandující zubní niť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3370
21.1.22 08:28
@Mischae píše:
Hned při prvním pokusu se mi kartáček ohnul a zlomil tak, že ho musím vyhodit.
Řeš to s advokátem, to je vážná a významná věc.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mischae
21.1.22 08:50

@Luboš P
odpovídejte relevantně k tématu, děkuji ;) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
3370
21.1.22 08:59
@Mischae píše:
@Luboš P
odpovídejte relevantně k tématu, děkuji ;) :mavam:

Ale já se snažím řešit váš problém, píšete: " Je možné, že mi řekla špatnou velikost? ", pokud ano, tak to znamená, že vás uvedla v omyl, teď jde o to, zda úmyslně, nebo z nedbalosti a jak dále postupovat nejlépe konzultovat s právníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mischae
21.1.22 09:00

@Luboš P
Opravdu trapné. :roll: :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3370
21.1.22 09:24
@Mischae píše:
@Luboš P
Opravdu trapné. :roll: :roll: :roll:

Moje babička říkala: „na blbou otázku, blbá odpověď“. Vaše otázka byla, cituji: " Je možné, že mi řekla špatnou velikost?". Myslíte, že někdo dokáže takhle na dálku posoudit, zda vám byla doporučená správná velikost mezizubního kartáčku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3713
21.1.22 09:43

Spis potrebujes ziskat cvik, ano, u nekterych zubu se mi mezizubni ohne, tak ho narovnam a jedu dal..kupuj curaprox, ostatni, od tepe apod, ackoli levnejsi, vydrzi mnojem min..kartacek musis zatlacit trochu do dasne, a protlacit, ze zacatku to pujde spatne, dasen bude taky krvacet, dokud se nezbavis zanetu..u nekterych zubu proste kartacek nedostanu, tam pouzivam nit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
21.1.22 13:44

To je ještě dobrý. Mě ten drátek zůstal mezi zubama. Nešel tam ani zpět. Bolelo to jak sviň a ještě mě řezal do škraně… :roll:

To byla teprv operace!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
21.1.22 15:13

Asi jsi viděla hygienistku jak ti tam ten kartáček strká a nacvičovala jsi to s ní, takže kdyby ti řekla špatnou velikost, zřejmně by vám to nešlo, tudíž začni nejprve u sebe, jsi na začátku a hned to prostě jednoduše nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat