Mezonet - schody - pronajmout, nebo ne?

Anonymní
25.7.19 07:50

Mezonet - schody - pronajmout nebo ne ?

Ahoj

Mám možnost (pouze) pronájmu panelákového mezonetu, kde jsou schody do ložnice viz foto.
Máte s tím někdo zkušenost? Mám trochu strach z toho, že šatní skříně jsou nahoře na tom patře za schody (jinam se v bytě nevešly, takže jiný úložák tam není - ani špajzka či komora) a vynášení vypraného prádla / tahání notebooku do postele apod. bude otrava.
Navíc na horním patře je i balkon a nedovedu si představit pronášet občerstvení tam po schodech tohoto typu :lol:
Když jsem tam byla na prohlídce, šlo se mi po těch schodech jako kdybych měla nehodu (hlavně po cestě dolů). Tak mám obavy, zda to po čase nebude s těmi schody strašná otrava.
Asi do toho zkrátka jít, když je to jen pronájem na 3 roky a neřešit to?
WC a koupelna jsou na dolním patře.
Jinak je byt moc pěkný (ačkoliv jde někdy slyšet sousedy prý - jde o panelák).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pvln34
25.7.19 07:53

Moji kamarati majú tiež mezonet a sú spokojný, zvykli si ') otázka ale je, či si zvykneš ty… Na druhu stranu, 3 roky utecu ako nič :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
27092
25.7.19 07:54
@Anonymní píše:
AhojMám možnost (pouze) pronájmu panelákového mezonetu, kde jsou schody do ložnice viz foto.
Máte s tím někdo zkušenost? Mám trochu strach z toho, že šatní skříně jsou nahoře na tom patře za schody (jinam se v bytě nevešly, takže jiný úložák tam není - ani špajzka či komora) a vynášení vypraného prádla / tahání notebooku do postele apod. bude otrava.
Navíc na horním patře je i balkon a nedovedu si představit pronášet občerstvení tam po schodech tohoto typu :lol:
Když jsem tam byla na prohlídce, šlo se mi po těch schodech jako kdybych měla nehodu (hlavně po cestě dolů). Tak mám obavy, zda to po čase nebude s těmi schody strašná otrava.
Asi do toho zkrátka jít, když je to jen pronájem na 3 roky a neřešit to?
WC a koupelna jsou na dolním patře.
Jinak je byt moc pěkný (ačkoliv jde někdy slyšet sousedy prý - jde o panelák).

Asi bych ho nekoupila, kdybych měla malé děti. Ale jen pronajmout na 3 roky bych se to nebála. Jinak je to dobrý trénink na stehna, ne? :mrgreen: Máme balkon a občerstvení tam nenosím. Jíme u stolu. Láhev vína a dvě skleničky tam doneseš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.19 07:54

Detail schodů (až na to, že v originálním bytě mají zábradlí jen na 1 straně)
Asi bych to neměla řešit, když mi nohy slouží, nemám děti a majitelům se tam žilo x let spokojeně :nevim:
Jen si říkám, zda jsou 2 skříně jako úložný prostor v bytě dostatečný. V posledním bytě nemám ani vybalené krabice totiž :oops: (jsem teď na samotě u lesa a celý rok jsem se věnovala jen práci)

• Citovat
  • Nahlásit
15533
25.7.19 07:58

Na tři roky bych do toho klidně šla. Je to o zvyku - takové schody máme na chalupě a zvládá je i můj 85letý deda 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50805
25.7.19 07:59

No, jestli je to za dobrou cenu v dobré lokalitě… Já osobně bych do takovýchhle schodů nešla, zažila jsem párkrát na dovolené a je to fakt vopruz, zvlášť v noci. Normál schody v pohodě, ale tohle je takový provizorium někam, kam necourám x-krát denně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
25.7.19 08:02

Ségra taky měla pronajatý mezonet, měla to fajn, ale měla tam normální schody ne takhle šikmý, na tom bych se zabila jít třeba v noci na záchod :mrgreen: ale asi jde o zvyk no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3391
25.7.19 08:03

Tak presne s takovymi schody jsme bydleli osm let.. Dokud jsme byli s manzelem sami, tak jsme si nejak zvykly no, ale zadna hitparada to popravde nebyla. Nekdy to bylo spis k vzteku. Kdyz se nam narodilo dite, tak jsme z toho bytu rychle utekli. A jsme stastni, ze uz bydlime,, normalne". Takze za me na chvilku ve dvou ok, s detmi ani omylem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.19 08:04

Já jsem docela dost ohebný a hubený člověk, ale byla to otrava i bez věcí, ne že ne.
Zas jsem v modu, kdy si říkám, že skočím do vody a budu plavat.

• Citovat
  • Nahlásit
6583
25.7.19 08:04

Pokud máte malé děti tak vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.19 08:05
@jakanas píše:
Pokud máte malé děti tak vůbec.

jen já + přítel

• Citovat
  • Nahlásit
16040
25.7.19 08:15

Já nějakou dobu bydlela v pokoji pod střechou. Do koupelny to bylo jedno patro. Do kuchyně už dvě. Byl to opruz. Ale na chvíli se to vydržet dá. Můžeš se domluvit na nějaké zkušební době? Nebo to musíš podepsat na ty tři roky?

Jinak balkon a dobré peníze by to nepohodlí vyvážily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
25.7.19 08:20

Jestli musíš a nemáš jinou možnost, tak bych do toho šla, když nemáte děti. Na tento stupidní typ schodů si zvykneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.7.19 08:23
@P4ja píše:
Já nějakou dobu bydlela v pokoji pod střechou. Do koupelny to bylo jedno patro. Do kuchyně už dvě. Byl to opruz. Ale na chvíli se to vydržet dá. Můžeš se domluvit na nějaké zkušební době? Nebo to musíš podepsat na ty tři roky?Jinak balkon a dobré peníze by to nepohodlí vyvážily.

Smlouva je na rok.
Balkon je sice prostorný, jen tam nesvítí moc slunce (ale asi nemůžu mít vše, achjo :) - čili na slunění to není.

Druhý byt, který se ještě nabízí jako možnost, je prostornější, také s balkonem na sever a méně vybavený a na rušnější ulici (ale zase hezčí část města :think: )
Dojezdnost do práce stejná.
Ale pokud nedám vědět hned, někdo to vezme místo mě :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1598
25.7.19 08:48

Než jsem viděla fotku, chtěla jsem psát že to bude v pohodě, v mezonetu jsem bydlela 10 let… Ale tyhle schody jsou fakt na ***, pokud tam bude nutné chodit co chvíli, asi by mě dost štvaly :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama