Mi Band 2 fitness náramek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.12.19 12:12

Mi Band 2 fitness náramek

Jak si aktualizovat čas na fitness náramku? Jsem technický antitalent…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1023
25.12.19 12:22

Ja mám mi band 3,ale myslím, že princip bude stejný. aktualizuje se na hodinkách vše, když se připojí přes Bluetooth k mobilu a v aplikaci se pak nastaví upozornění atd atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 12:31

V jaké aplikaci? To musim něco stáhnout? Jak? Asi jsem v tomto hodně za opicema :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
13308
25.12.19 12:43

Musite si stahnout aplikaci a propojit to s tim naramkem. Vsechno u toho bylo v navodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
25.12.19 12:44

Ja jsem měla v balení český návod, srozumitelně popsaný a podle toho jsem vše zesynchronizovala a nastavila podle potřeby. v obchodě si stáhni aplikaci Mi fit a tam už tě to myslím navede k dalším krokům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 12:56
@petanah píše:
Ja jsem měla v balení český návod, srozumitelně popsaný a podle toho jsem vše zesynchronizovala a nastavila podle potřeby. v obchodě si stáhni aplikaci Mi fit a tam už tě to myslím navede k dalším krokům.
Český návod u toho nebyl…
  • Citovat
  • Nahlásit
39758
25.12.19 13:10

Já se včera pokoušela synchronizovat, ale nešlo to. Prý zkolaboval systém přihlašování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28361
25.12.19 13:40
@Anonymní píše:
V jaké aplikaci? To musim něco stáhnout? Jak? Asi jsem v tomto hodně za opicema :nevim:

No bez mobilu ti to správně fungovat nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21100
25.12.19 13:43
@Anonymní píše: Český návod u toho nebyl…

Stáhneš MiFit do telefonu. Pokud máš Xiaomi, tím líp, pokud ne, tak se zaregistruješ tam a pak se to všechno spáruje po zapnutí aplikace a BT v telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 18:37

A lze na jeden telefon sparovat dva fitness náramky? Dostali jsme se synem, ale chytrý telefon máme jen jeden…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:17

Respektive jde mi o to, aby i na synove náramku byl správný čas… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
21100
25.12.19 23:18
@Anonymní píše:
Respektive jde mi o to, aby i na synove náramku byl správný čas… :nevim:

Tak pokud nemáš Xiaomi, tak se asi bude dát z té aplikace odhlásit a přihlásit druhým účtem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 10:18
@P4ja píše:
Tak pokud nemáš Xiaomi, tak se asi bude dát z té aplikace odhlásit a přihlásit druhým účtem.

Poraďte mi aplikaci nejlépe zdarma, přes kterou je možné sparovat MiBand 2 s telefonem xiaomi. Mifit už tam mám, ale dva náramky to nevezme… Děkuji moc. Respektive, mohu to sparovat s telefonem sestry, která bydlí jinde? Jde mi o to, aby náramek fungoval, především čas…

• Citovat
  • Nahlásit
21100
26.12.19 10:36
@Anonymní píše:
Poraďte mi aplikaci nejlépe zdarma, přes kterou je možné sparovat MiBand 2 s telefonem xiaomi. Mifit už tam mám, ale dva náramky to nevezme… Děkuji moc. Respektive, mohu to sparovat s telefonem sestry, která bydlí jinde? Jde mi o to, aby náramek fungoval, především čas…

Ano, zase stáhne apku do telefonu a spáruje. Pokud už tam nemá svůj náramek. Jinak tedy nevím, ale na svém telefonu mám v aplikaci možnost přidat další zařízení. Tak fakt nevím, kde je chyba u vás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 11:44

Taky tam mám přidat zařízení… Ale nesparuje se to…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat