Michael Patrick Kelly - sledujete ještě Paddyho Kelly?

29.4.20 15:32

Michael Patrick Kelly - sledujete ještě Paddyho Kelly?

Nedávno jsem jen tak projížděla net a natrefila na nějaké články. Ze zvědavosti jsem něco vyhledala a s údivem zjistila, co vše se v jeho životě odehrálo a že je hlavně v Německu úspěšným zpěvákem…zna ho ještě někdo vůbec v ČR?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

705
29.4.20 15:51

@Makulenka111 To je ten týpek z té rodinné kapely vlasatých hastrošů? Ne, nemusela jsem je ani v teen letech, natož teď. Měla jsem za to, že už to vzdali a vrhli se na jinou dráhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24821
29.4.20 16:01
@Makulenka111 píše:
Nedávno jsem jen tak projížděla net a natrefila na nějaké články. Ze zvědavosti jsem něco vyhledala a s údivem zjistila, co vše se v jeho životě odehrálo a že je hlavně v Německu úspěšným zpěvákem…zna ho ještě někdo vůbec v ČR?

Nesleduju. Ale vím, o koho jde. Líbil se mi rozhodně víc než ten blonďatý bratr, ale sledovala jsem pouze Eso. Co si pamatuju, zpívali spolu I can't help myself.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.20 16:08

Já jsem je v jejich éře moc neznala. Jen mě to nyní zaujalo. Že se ten Paddy vymanil, zpívá jinak a je úspěšným…jen se ptám, jestli je i teď v ČR známý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
29.4.20 16:24

V ČR je pořád skupina skalních fanynek, který ho žerou a doufají, že si je Paddy jednou vezme :mrgreen: Naposled tu měl koncert v 2016 a 2017, sešlo se pár stovek lidí, v Německu je o hodně úspěšnější… Já ho poslouchám dodnes, jeho hudba je fajn :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.20 16:47

Překvapilo mě, že šel do kláštera. A je docela s podivem, že potom po tolika letech nastartoval kariéru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.4.20 17:03

Jednou vezme…snad se oženil :mrgreen: I když já myslím, že to manželství bude jen naoko. Je ženatý, tím pádem utnuté dohady, které by mu uškodily v kariéře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
29.4.20 17:08
@Makulenka111 píše:
Jednou vezme…snad se oženil :mrgreen: I když já myslím, že to manželství bude jen naoko. Je ženatý, tím pádem utnuté dohady, které by mu uškodily v kariéře…

Jo, mám na to stejnej názor ;) Jako fešák to je, ale abych ho všude naháněla, chtěla se s ním fotit a psala o něm smyšlený lovestory :roll: Jsem ve fan skupině na fb a nestačím se divit, čeho ty ženský, matky od dětí, jsou schopný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
30.4.20 11:45

@Makulenka111 ahoj ano v cr ho znaj ale vetsinou hraje nemecku byla jsem na jeho koncertech v cr byl 2014 v plzni potom v ostrave pak i v nemecku, zenaty je a nemyslim jsi ze na oko ona je nemecka novinarka zije v bavorsku jinak v klastere byl 6let od roku 2004 do 2010 kdy mel zdravotni problwemy a vystoupil zneho, ale i jeho sourozenci dal zpivaj sice mensi sestava :mrgreen: a divila by jsi se kolik lidi je jeste posloucha ac to tak nevypada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
30.4.20 11:49

@Anne93 no s focenim bys moc neuspela on se nerad foti a kdyz uz ano tak na to musi mit naladu nema rad davy urvanych blaznivych fanynek ja jsem se snim osobne setkala dvakrat :oops: a mas pravdu co jsem ja videla na tech koncertech ti muzu rict ze absolutne nechapu jak zensky po 30 muzou takhle pistet jak nejaky 15 kdyz nekam jdu tak jsi jdu poslechnout muziku a ne tam pistet jak nejaka zprominutim krava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.20 14:30

No tak to koukám, že Paddy ještě takhle frči. Tak přeju mu to, asi to bude fajn člověk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
30.4.20 16:45

@Makulenka111 nastesti on je normalni nehraje jsi na nejakou tu hvezdu kterou prej nikdy nebyl on jsi kazdej rika ze kdyz meli penize a slavu tam na co jsi muzou stezovat jenze opak je pravdou nemeli zadny sokroumi zadny poradny pratele nikam nemohli bez bodygardu porad je nekdo pronasledoval kazdej znich to snasel jinak on sam chtel spachat sebevrazdu kdyz stal na strese hotelu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama