Míchání klasického Sunaru s banánovým?

645
12.7.13 15:06

Míchání klasického sunaru s banánovým?

Myslíte, že nevadí míchání klasického sunaru s banánovým? Zkoušela jsem několik UM :cert:, chvíli pila Hipp, ale už ani ten nechce, tak jsem zkusila Sunar (prý je nejlépe dětmi snášen) nic, tak jsem koupila bananový a ten jí jede :) Ráno jsem ho zkusila namíchat s tím neochuceným 3 a 3 odměrky a taky ho pila (abych se zbavila aspon jednoho načatého UM) a tak si říkám, jestli to tak můžu dělat pořád? Jenom ten bananový je hrozně sladký :think: 2. den nekojím (už přestala mít zájem i o to ranní :,( ), tak do ní nějaký to UM nacpat chci. Co myslíte? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11625
12.7.13 15:10

@tescada já jsem ho míchala a malýmu to nevadilo, osobně si myslím, že je to to samé akorát s jinou příchutí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
886
12.7.13 15:19

@tescada myslím, že je to míchání vpohodě. Třeba po nějaký době budeš moc ubrat odměrky banánového a bude na klasice. A ikkdyby to nevyšlo je lepší něco než kdyby malý nechutnalo nic.
Ps. co bych za to dala, kdyby jedno z mých dětí vypilo 180 ml UM naráz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
12.7.13 15:24

Vůbec byh se toho nebála. Já takhle míchám třeba i zbytky kašiček, pokud už nevydají na jednu celou porci, takže má třeba v jedné flašce tři příchutě. A kolikrát jsem už i takhle namíchala UM dvou různých značek, ale jen v případě, žě měly stejné dávkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
12.7.13 15:31

@helickav To mám právě v plánu jí zkusit postupně ubírat, ale jasný, aspoň že něco pije :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
12.7.13 15:41

Mala je na bananovem sunaru cca od 10 mesice ( stridala jsem to s kojenim ), ostatni prichute odmita. A cca od roka michame bananovy sunar a kravske mleko a uplne bez problemu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3284
12.7.13 16:46

V poho, já tak míchala jahodový a obyčejný. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
31.7.13 11:17

@helickav Dobrý den, chtěla jsem vám napsat ohledně inzerátů, ale hlásí mi to, že mě blokujete. Potřebovala jsem hlavně overálky, tak se nezlobte, ale zájem nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama