Migrény po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TkanickaLucka
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 22:48
Migrény po porodu

Ahoj,
poraďte mi nějakou přírodní formu na migrénu, nikdy jsem tim netrpela a po porodu mám migrény masakr. Píchá mě v uších a pak jsem třeba i dva dny mimo provoz, jenže doma dvoulete dítě… :( důležitá informace - kojím a Paralen nezabírá, jsem vážně pro nějakou přírodní formu, poraďte, díky!
TL :mavam:

Přečtěte si článek: Migréna v těhotenství - co pomáhá?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pe-terka
Extra třída :D 14943 příspěvků 09.05.18 22:51

Navštiv šikovného fyzioterapeuta. Můžeš mít problém třeba v krční páteři, nebo kdekoli jinde.

TkanickaLucka
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 22:52

Díky za tip, mám kamarádku ergoterapeutku, zkusím to přes ní. :)

pe-terka
Extra třída :D 14943 příspěvků 09.05.18 22:57
@TkanickaLucka píše:
Díky za tip, mám kamarádku ergoterapeutku, zkusím to přes ní. :)
:palec:

Leo44
Stálice 82 příspěvků 7 inzerátů 09.05.18 23:09
@TkanickaLucka píše:
Ahoj,
poraďte mi nějakou přírodní formu na migrénu, nikdy jsem tim netrpela a po porodu mám migrény masakr. Píchá mě v uších a pak jsem třeba i dva dny mimo provoz, jenže doma dvoulete dítě… :( důležitá informace - kojím a Paralen nezabírá, jsem vážně pro nějakou přírodní formu, poraďte, díky!
TL :mavam:

Já měla 14 dní migrény, doktoři ti řeknou jen, že si máš brát Paralen, mě zabiraly dva paramaxi nebo valetol. Po 14 dnech to ustalo. Ty migrény jsou pro to, že to tělo je oslabené a hormony tam lítají.

Russet
Echt Kelišová 8242 příspěvků 09.05.18 23:11
@TkanickaLucka píše:
Ahoj,
TL :mavam:

Nenakláníš se nad dítě, když kojíš? Jestli to není od krční páteře…

TkanickaLucka
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 23:21

@Russet teď už je to kojení jen v noci, nebo třeba i vůbec, jak chce, ale kojím většinou v leže, odsud to asi nebude… :roll:

TkanickaLucka
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 23:22

@Leo44 takže, až přestanu kojit úplně, je možné, že to přejde? 8o :dance:

pe-terka
Extra třída :D 14943 příspěvků 09.05.18 23:25
@TkanickaLucka píše:
@Russet teď už je to kojení jen v noci, nebo třeba i vůbec, jak chce, ale kojím většinou v leže, odsud to asi nebude… :roll:

dítě už má dva roky? Dva roky se trápíš migrénou? A není to třeba tím, že ho taháš? Nešátkuješ? Tak si taky řada mamin huntuje záda :think:

pe-terka
Extra třída :D 14943 příspěvků 09.05.18 23:26
@TkanickaLucka píše:
@Leo44 takže, až přestanu kojit úplně, je možné, že to přejde? 8o :dance:

promin, ale nemyslím si, že by kojením rozkolísané hormon. hladiny způsobovaly chronické migrény :nevim:. To bude něco mechanického :think:

TkanickaLucka
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 23:29
@pe-terka píše:
dítě už má dva roky? Dva roky se trápíš migrénou? A není to třeba tím, že ho taháš? Nešátkuješ? Tak si taky řada mamin huntuje záda :think:

Netaham, nebo aspoň v mezích, šátek nepoužíváme vůbec.
Jo, dva roky, přišlo to po porodu :zed:

TkanickaLucka
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 23:30
@pe-terka píše:
promin, ale nemyslím si, že by kojením rozkolísané hormon. hladiny způsobovaly chronické migrény :nevim:. To bude něco mechanického :think:
:think: hmnmmmmm

Russet
Echt Kelišová 8242 příspěvků 09.05.18 23:30
@TkanickaLucka píše:
@Russet teď už je to kojení jen v noci, nebo třeba i vůbec, jak chce, ale kojím většinou v leže, odsud to asi nebude… :roll:

A co třeba přestat kojit :nevim: Může to být i z celkového vysílení organismu. Dvouleťák už by se v noci kojit nemusel, ne? Nenarušuje ti to spánek?

TkanickaLucka
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 23:33

V plánu to je, on už se celkově moc nebudí, a kojím spís na uspani, večer, po obědě.
Už pomalu přestávame :D

Maylaa
Kecalka 268 příspěvků 09.05.18 23:37

@TkanickaLucka melas epidural?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama