Reklama

Migrény po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 09.05.18 22:48
Migrény po porodu

Ahoj,
poraďte mi nějakou přírodní formu na migrénu, nikdy jsem tim netrpela a po porodu mám migrény masakr. Píchá mě v uších a pak jsem třeba i dva dny mimo provoz, jenže doma dvoulete dítě… :( důležitá informace - kojím a Paralen nezabírá, jsem vážně pro nějakou přírodní formu, poraďte, díky!
TL :mavam:

Přečtěte si článek: Migréna v těhotenství - co pomáhá?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15615 příspěvků 09.05.18 22:51

Navštiv šikovného fyzioterapeuta. Můžeš mít problém třeba v krční páteři, nebo kdekoli jinde.

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 09.05.18 22:52

Díky za tip, mám kamarádku ergoterapeutku, zkusím to přes ní. :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15615 příspěvků 09.05.18 22:57
@TkanickaLucka píše:
Díky za tip, mám kamarádku ergoterapeutku, zkusím to přes ní. :)
:palec:

Leo44
Kecalka 107 příspěvků 09.05.18 23:09
@TkanickaLucka píše:
Ahoj,
poraďte mi nějakou přírodní formu na migrénu, nikdy jsem tim netrpela a po porodu mám migrény masakr. Píchá mě v uších a pak jsem třeba i dva dny mimo provoz, jenže doma dvoulete dítě… :( důležitá informace - kojím a Paralen nezabírá, jsem vážně pro nějakou přírodní formu, poraďte, díky!
TL :mavam:

Já měla 14 dní migrény, doktoři ti řeknou jen, že si máš brát Paralen, mě zabiraly dva paramaxi nebo valetol. Po 14 dnech to ustalo. Ty migrény jsou pro to, že to tělo je oslabené a hormony tam lítají.

Russet
Extra třída :D 10416 příspěvků 09.05.18 23:11
@TkanickaLucka píše:
Ahoj,
TL :mavam:

Nenakláníš se nad dítě, když kojíš? Jestli to není od krční páteře…

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 09.05.18 23:21

@Russet teď už je to kojení jen v noci, nebo třeba i vůbec, jak chce, ale kojím většinou v leže, odsud to asi nebude… :roll:

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 09.05.18 23:22

@Leo44 takže, až přestanu kojit úplně, je možné, že to přejde? 8o :dance:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15615 příspěvků 09.05.18 23:25
@TkanickaLucka píše:
@Russet teď už je to kojení jen v noci, nebo třeba i vůbec, jak chce, ale kojím většinou v leže, odsud to asi nebude… :roll:

dítě už má dva roky? Dva roky se trápíš migrénou? A není to třeba tím, že ho taháš? Nešátkuješ? Tak si taky řada mamin huntuje záda :think:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15615 příspěvků 09.05.18 23:26
@TkanickaLucka píše:
@Leo44 takže, až přestanu kojit úplně, je možné, že to přejde? 8o :dance:

promin, ale nemyslím si, že by kojením rozkolísané hormon. hladiny způsobovaly chronické migrény :nevim:. To bude něco mechanického :think:

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 09.05.18 23:29
@pe-terka píše:
dítě už má dva roky? Dva roky se trápíš migrénou? A není to třeba tím, že ho taháš? Nešátkuješ? Tak si taky řada mamin huntuje záda :think:

Netaham, nebo aspoň v mezích, šátek nepoužíváme vůbec.
Jo, dva roky, přišlo to po porodu :zed:

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 09.05.18 23:30
@pe-terka píše:
promin, ale nemyslím si, že by kojením rozkolísané hormon. hladiny způsobovaly chronické migrény :nevim:. To bude něco mechanického :think:
:think: hmnmmmmm

Russet
Extra třída :D 10416 příspěvků 09.05.18 23:30
@TkanickaLucka píše:
@Russet teď už je to kojení jen v noci, nebo třeba i vůbec, jak chce, ale kojím většinou v leže, odsud to asi nebude… :roll:

A co třeba přestat kojit :nevim: Může to být i z celkového vysílení organismu. Dvouleťák už by se v noci kojit nemusel, ne? Nenarušuje ti to spánek?

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 09.05.18 23:33

V plánu to je, on už se celkově moc nebudí, a kojím spís na uspani, večer, po obědě.
Už pomalu přestávame :D

Maylaa
Kecalka 405 příspěvků 09.05.18 23:37

@TkanickaLucka melas epidural?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Ditmar a Čerešňáková na stejné akci: S milenkou, ale v bezpečné vzdálenosti

K menšímu faux pas došlo na pondělním charitativním galavečeru La Sophia,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama