Kde sehnat mikiny a trička na hubené děti

321
6.6.20 13:01

Mikiny a trička na hubené děti

Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o nějaké rady ohledně oblečení pro dceru. Máme 20m., 84cm, 9,5kg. Je to takový hubeňourek. Problém nastává, když kupujeme trička nebo mikiny. Buďto je má krátké nebo příliš široké. Nemáte nějaké osvědčené značky, kde dělají oblečení pro hubenější děti? Ale aby to nebylo zase za tisíce (na těch pár měsíců, než z toho vyroste) :D :lol: Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13840
6.6.20 13:08

Zkoušela jsi značku Palomino z CaA? A nebo Name IT. A nepsala jsi se v té váze? To je na 20 měsíců fakt strašně málo 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3864
6.6.20 13:27

U nas fungovalo Tchibo F&F z Tesca. Horsi to pak bylo s kalhotama, vsechno jim padalo a bylo siroky, takze tam jsem hodne brala Cocodrillo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16837
6.6.20 13:32

@Miriana me teda f&f pride spis na tloustiky, moje deti v tom do šířky plavou. Treba HM ma pro hubenejsi deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
6.6.20 13:34

Takko a Tesco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18401
6.6.20 13:42

@Miriana faf jak co, nam se vsechna bodycka zkratila dk delky a vznikne z toho sileny hybrid. Uzke je tchibo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
6.6.20 13:52

Úzký mi přijde Next. Tedy hlavně tepláky. Myslela jsem, že mám hubené děti a Next je v pase tlačí.
Kdysi jsme měli mikinu George na ta mi přišla úzká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3052
6.6.20 13:53

Za me Takko, Pepco, F&F.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1533
6.6.20 13:55

Za nás DOPODOPO (Takko).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
6.6.20 14:20

Já jsem dceři řada kupovala v Lidlu. Byla na tom váhově velmi podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17766
8.6.20 15:55

@Thaliakenn ty bláho, já mám doma druhý extrém, syn má 85cm a 14,5kg v roce…
takže podle výšky hádám, že musíš kupovat menší velikost.
nebylo by od věci, dát menší bodýnko a k tomu extendor … tepláčky na míru šité by taky nebyly od věci a prolezla bych bazárek. Hmkový body sedí i hubeným, jsou super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
11.6.20 08:18
@nozu píše:
Zkoušela jsi značku Palomino z CaA? A nebo Name IT. A nepsala jsi se v té váze? To je na 20 měsíců fakt strašně málo 8o

Ne…Je to tak, jak píšu…Je fakt, že se narodila o měsíc dříve s váhou 2140g…Jí, co jí pod ruky přijde (krom čokolády a sladkého, to jí jen hořkou čokoládu), ale za celý den se pořádně nezastaví (přes den mi ani nespí), všechno hned vyběhá…Co bych za to dala, kdybych to tak měla já :D :lol: Na ty značky se podívám. Děkuji za radu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
11.6.20 08:23
@Káťa19 píše:
@Thaliakenn ty bláho, já mám doma druhý extrém, syn má 85cm a 14,5kg v roce…
takže podle výšky hádám, že musíš kupovat menší velikost.
nebylo by od věci, dát menší bodýnko a k tomu extendor … tepláčky na míru šité by taky nebyly od věci a prolezla bych bazárek. Hmkový body sedí i hubeným, jsou super.

Problém je, že body už nenosíme…Asi od 14m, kdy jsme se zbavili plenek…Ono to bylo příliš zdlouhavé to odepínání a kolikrát to nestihla, tak jsme přešly na trička…A začal problém s širokým oblečením…V zimě to tak nevadilo, měla bundu, ale teď vypadá, jako bych jí dávala vytahané věci…No hrůza…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.20 21:03

Dětské oblečení HOLKYKLUCI

@Thaliakenn
Ahoj,
dětské oblečení celkem často nakupuju tady od jedné známé, známé ze znojemského eshopu. Mají fajn ceny a určitě tam seženeš kousky pro hubenější mrňouse. Ti moji toho taky zatím moc nesnědli a co snědli, to vyběhali :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
924
15.6.20 22:36

Tak v tom bude trochu plandat. To je nějaký problém? Nebo ho potřebuješ mít pěkného na instáč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama