Reklama

Mikrojehličková radiofrekvence na strie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kokorunka
Nováček 3 příspěvky 20.07.18 08:52
Mikrojehličková radiofrekvence na strie

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s mikrojehličkovou radiofrekvencí, zejména mě zajímá účinnost na strie. Údajně by to mělo výrazně zlepšovat jejich vzhled, ale kromě jedné diskuze, která byla přímo na stránkách kliniky provádějící tuto proceduru, jsem nenašla žádné recenze od lidí, kteří na tom byli. Ráda bych to vyzkoušela, ale nerada bych jen tak vyhodila několik tisíc. Děkuji za vaše reakce.

Přečtěte si článek: Strie v těhotenství: Co pomáhá?

Reklama

Reakce:

Jocelyn77
Kecalka 136 příspěvků 1 inzerát 20.07.18 13:35

Hackuju se :) taky o tom premyslim na podzim, tak me zajimaji zkusenosti ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33009 příspěvků 10 inzerátů 21.07.18 16:36

Ahoj, osobní zkušenost s touto metodou sice nemám, ale dávám nějaké odkazy, snad nejsou moc promazané ty negativní…
tady
a tady
nebo tady

Uživatel je onlineandalusia_ma
Povídálka 16 příspěvků 22.07.18 21:34
@kokorunka píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s mikrojehličkovou radiofrekvencí, zejména mě zajímá účinnost na strie. Údajně by to mělo výrazně zlepšovat jejich vzhled, ale kromě jedné diskuze, která byla přímo na stránkách kliniky provádějící tuto proceduru, jsem nenašla žádné recenze od lidí, kteří na tom byli. Ráda bych to vyzkoušela, ale nerada bych jen tak vyhodila několik tisíc. Děkuji za vaše reakce.

Ahoj, na tuto proceduru jsem poctive chodila, zaplatila nemaly peniz a vysledek zadny. Na strie jsem vyzkousela leccos, nulovy vysledek. Mluvim ale o starych striich, jak to funguje na cerstve netusim.

kokorunka
Nováček 3 příspěvky 23.07.18 09:24
@andalusia_ma píše:
Ahoj, na tuto proceduru jsem poctive chodila, zaplatila nemaly peniz a vysledek zadny. Na strie jsem vyzkousela leccos, nulovy vysledek. Mluvim ale o starych striich, jak to funguje na cerstve netusim.

Ahoj, nepamatuješ si prosím, jak se jmenoval přístroj, kterým ti to dělali? Ono je prý víc typů. Kolik procedur jsi absolvovala?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama