Mikrojehličková radiofrekvence na strie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kokorunka
Nováček 3 příspěvky 20.07.18 08:52
Mikrojehličková radiofrekvence na strie

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s mikrojehličkovou radiofrekvencí, zejména mě zajímá účinnost na strie. Údajně by to mělo výrazně zlepšovat jejich vzhled, ale kromě jedné diskuze, která byla přímo na stránkách kliniky provádějící tuto proceduru, jsem nenašla žádné recenze od lidí, kteří na tom byli. Ráda bych to vyzkoušela, ale nerada bych jen tak vyhodila několik tisíc. Děkuji za vaše reakce.

Přečtěte si článek: Strie v těhotenství: Co pomáhá?

Reakce:

Jocelyn77
Kecalka 136 příspěvků 20.07.18 13:35

Hackuju se :) taky o tom premyslim na podzim, tak me zajimaji zkusenosti ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33318 příspěvků 10 inzerátů 21.07.18 16:36

Ahoj, osobní zkušenost s touto metodou sice nemám, ale dávám nějaké odkazy, snad nejsou moc promazané ty negativní…
tady
a tady
nebo tady

andalusia_ma
Povídálka 21 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 21:34
@kokorunka píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s mikrojehličkovou radiofrekvencí, zejména mě zajímá účinnost na strie. Údajně by to mělo výrazně zlepšovat jejich vzhled, ale kromě jedné diskuze, která byla přímo na stránkách kliniky provádějící tuto proceduru, jsem nenašla žádné recenze od lidí, kteří na tom byli. Ráda bych to vyzkoušela, ale nerada bych jen tak vyhodila několik tisíc. Děkuji za vaše reakce.

Ahoj, na tuto proceduru jsem poctive chodila, zaplatila nemaly peniz a vysledek zadny. Na strie jsem vyzkousela leccos, nulovy vysledek. Mluvim ale o starych striich, jak to funguje na cerstve netusim.

kokorunka
Nováček 3 příspěvky 23.07.18 09:24
@andalusia_ma píše:
Ahoj, na tuto proceduru jsem poctive chodila, zaplatila nemaly peniz a vysledek zadny. Na strie jsem vyzkousela leccos, nulovy vysledek. Mluvim ale o starych striich, jak to funguje na cerstve netusim.

Ahoj, nepamatuješ si prosím, jak se jmenoval přístroj, kterým ti to dělali? Ono je prý víc typů. Kolik procedur jsi absolvovala?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >