Mikroskopická endodoncie Brno

2616
15.10.19 10:00

Mikroskopická endodoncie Brno

Ahojte,
hledám zubaře v Brně nebo okolí s mikroskopem. Potřebuji vyndat zalomený nástroj z kanálku. Googlim, ale nejsem moc moudrá z ceníků, ráda bych nějakou rozumnou cenu :-)
Ideálně pokud má někdo čerstvou zkušenost.
Moc díky všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15.10.19 10:04

MUDr. Petr Kořínek, znám ho ze školení, sympaťák. Ale drahý asi bude, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 10:15

Cena ošetření kanálků pod mikroskopem se nedá takto střelit od boku. Jaký je to zub, kolik má kanálķů, v osetreni (onlay, korunka) bude pokračovat tvůj zubař? V Praze se za mikroskopické ošetření stoličky uctovalo 12-15tis., ale už je to pár let, teď nikam neodesílám, ale kojím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9175
15.10.19 10:20
@Killingpink píše:
Cena ošetření kanálků pod mikroskopem se nedá takto střelit od boku. Jaký je to zub, kolik má kanálķů, v osetreni (onlay, korunka) bude pokračovat tvůj zubař? V Praze se za mikroskopické ošetření stoličky uctovalo 12-15tis., ale už je to pár let, teď nikam neodesílám, ale kojím :D

Před měsícem jsem byla v Praze na reendodoncii pod mikroskopem, zub měl 4 kanálky a platila jsem 15 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
15.10.19 10:21

@Killingpink Jo, to já vím, že je to složitější. Proto jsem chtěla zkušenosti z Brna, abych měla představu :-) Všude mají ceny od.. Jsou to dva kanálky, zub 46.
Ty jsi zubařka? Zajímalo by mě, jestli se třeba ta paní doktorka, která mi to způsobila, nemůže nějak finančně podílet na tom ošetření? Z pojistky třeba. Je mi jasné, že to nezpůsobila schválně a že se to stane, ale ani já na tom vinu nenesu a platit to musím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
15.10.19 10:26

Ahoj, byla jsem v Modecu v Brně, cena do 10tis a spokojenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
15.10.19 10:28

@kaja555 Díky :-) A co ta cena všechno zahrnovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
15.10.19 10:31
@ProfZav píše:
@Killingpink Jo, to já vím, že je to složitější. Proto jsem chtěla zkušenosti z Brna, abych měla představu :-) Všude mají ceny od.. Jsou to dva kanálky, zub 46.
Ty jsi zubařka? Zajímalo by mě, jestli se třeba ta paní doktorka, která mi to způsobila, nemůže nějak finančně podílet na tom ošetření? Z pojistky třeba. Je mi jasné, že to nezpůsobila schválně a že se to stane, ale ani já na tom vinu nenesu a platit to musím..

Zub 46 má tři kanálky, minimálně tři vstupy do kanálků. Zalomený nástroj je jedna z nejčastějších komplikací endodoncie, bohužel se to může stát a nejsem si úplně jistá, jestli by na to pojišťovna vůbec něco přispěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
15.10.19 10:35
@ProfZav píše:

A ještě čistě teoreticky, kdo, když ne vy, nese hlavní vinu na tom, že jste si nechala zkazit zub tak, že byla nutná endodoncie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
15.10.19 10:43
@Beata.xy píše:
A ještě čistě teoreticky, kdo, když ne vy, nese hlavní vinu na tom, že jste si nechala zkazit zub tak, že byla nutná endodoncie.

Tady asi pan doktor, který nebyl k zastižení, pak za něho nebyla náhrada a když byla, tak čekací doba dva měsíce..ale jasně, chápu. Navíc zub byl ošetřen, ale po dvou letech se zánět rozjel znovu a tohle je důsledek. Díky za reakci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama