Milenec a neschopnost se rozejit

Anonymní
8.3.20 17:21

Milenec a neschopnost se rozejit

Ahoj, jdu se sem spis jenom vypsat, protoze nevim jak dal. Prosim neodsuzovat, vim ze jsem potvora. Mam manzela (je starsi), ktery me moc miluje ovsem to neni idealni jako u vsech. Nez jsme se vzali byli jsme rok spolu a bylo to krasny co se tyce sexu, jezdil za mnou a travili jsme spolu cas. Ovsem potom chtel abych se k nemu nastehovala a prestovala se do jinyho mesta (on ma vetsi deti, ja mam taky decko 5lete) coz jsem udelala ikdyz predtim jsem x let bydlela sama, protoze jsem clovek zvyklej na svoji svobodu. Od doby jak spolu bydlime manzel se uklidnil v tomto smeru, sexu mame malo, protoze doma jsou deti 16 a 18 a on se stydi. (Deti nebydlej s maminkou ale s nama). Ja jsem mlada a jeste povovahou divoch a dobrodruh od mala. Tak jsem se snazila s nim o tom bavit abysme delali cas i pro sebe, chodili nekam spolu jako driv ale moc to nepomohlo. Tak jsem mu byla 2krat neverna jen tak z blbosti coz mi odpustil (rajcujou ho predstavy o tom jak jsem s jin tak jsem to udelala, odpustil mi to ikdyz jsem se bala ze toho posledniho nerozdejcha). Chodili jsme spolu pres leto do hospody a tam na se na me furt dival jeden pan (taky starsi). Strasne me pritahoval a jiskrilo to mezi nama, on je cizinec tak jsme se nebavili a jenom na sebe koukali. Tak jednou pockal jak manzel odesel na zachod a dal mi svoje cislo. On je rozvedeny 15 let, uziva si zivota, chodi s kamaradama do baru, hospod kouka na fotbal, o sebe se postara tak zadnou zenu doma nechtel. Vedel ze jsem vdana a jsme se predem domluvili ze budem jenom kamaradi. Schazeli jsme se 2 krat v tydnu nekdy i vic obcas se vidali v hospode ale delame tam ze se nezname, protoze je to male. mesto a mohlo by to prasknout. Ovsem casem projevil svoji povahu- extremni zarlivost. Kdyz jsem byla v hospode. a nemohla jsem na neho cumet protoze byl manzrl a otocila jsem hlavu na jiny lidi ktere osobne neznam, hned zacal me obvinovat jak koukam na nekoho atd. Potom dalsi a dalsi sceny zarlivosti. Byla jsem.tam.jednou sama a oslovil me jedej kluk co byl s kamaradama a kamaradkama na oslave a bavil se se mnou. Bylo mi trapny mu rict uz se nechci bavit tak jsem tam stala. Milenec. schvalne chodil na zachod 3krat aby mi dal. vedet ze to vidi. Krome.toho nekonecna zarlivost k manzelovi. Tak po kazdetakove scene se se mnou rozesel pres sms. A nikdy to nevydrzel. Za par dni zase se ozval a zase jsme byli spolu. Zname se uz 8 mesicu a za tu dobu vztah ukoncil uz minimalne 10krat. Ale pokazde se zmenil. Zrovna vcera jsme tam byli s manzelem ani jsme se nelibali jenom popijeli pivo a povidali si. Videla jsem.ze je nasranej, a v noci mi pise ze musime to ukoncit protoze mas manzela. Chapu ze mu to vadi ale opustit manzela pro sex s chlapem ktery zije volnej zivot je nesmysl. Nikdy to po me. nechtel ale jednou kdyz byl nalitej, pije denne a byla jsem. u neho tak rekl ze bysme. mohli se synem zit s nim. Ja mu na to, ze je to nesmysl protoze mas svoji svobodu a cenis ji a ze tezko predstavuju zivot s chlapem. ktery od rana do vecera se diva na fotbal doma. s.kamosema a nebo je v hospode s kamaradama. Ovsem dnes rano me zase zval na sex a ja jsem neustala. A napsal, co kdyz on sj poridi pritelkyni jestli ja budu chtir s nim potom spat. Ja mu rekla ze jo- a ze by to bylo fer a on by prestal.se zarlivosti. Ja mam manzela on bude mit pritelkyni a budem kamaradi. Schvalila jsem mu to a rekle ze budu stastna, protoze nebude uz zarlit tak. S prostorama neni problem, protoze k sobe nastehovat zenu by nepral. Ma uz vyhlidlou zenu v praci tak by to kozna klaplo. Ale v sexu se mnou pokracovat chce a ja teda taky :oops: orotoze jsem uz asi na tom zavisla s nim. (Je to 55 pan a to co jsem s nim zazila jsem nemela s nikym :oops:. Kdyz jsem ten vztah zacinala tak jsem to videla jako kamaradstvi a ikdybych se do neho zamilovala tak mam rozum a svoji rodinu neznicim. U neho to ovsem presahlo tu hranici jenom kamaradstvi kdyz tak zarli a vadi mu manzel. Nevim co dal rozumny je to ukoncit z me strany, kdyz bude mit zenu tak mozna nebude chtit sex se mnou a nebude se furt rozchazet a ootom psat znovu. Pritahuje me extremne a ja jeho, nevim teda jestli je fer potom vuci ty holce co on bude mit pokracovat ve vztahu. Z jeho strany nejde o to kit vztah-nikdy ho nechtela a chtel svoji svobodu, ale spis jako „odvetu“ me za to ze mam manzela.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

21857
8.3.20 17:31

Ani jsem to nedočetla. Připadáš mi jako zastydlá puberťačka, která má místo mozku ze spermatu kostku.

• Nahlásit
994
8.3.20 17:33

Nechceš ničit rodinu, ale ničíš ji. Uvědom si to. Jo a ten milenec mi přijde labilní. Zavání to problémy. Viz. ty rozchody.

• Nahlásit
59
8.3.20 18:04

Chudák Manzel…já bych to prvně ukončila než toto.

• Nahlásit
6320
8.3.20 18:10

Ty jsi ale dobrá d. evka. Hnus.

• Nahlásit
59
8.3.20 18:13

Zakladatelko, tohle je opravdu hnusný. 2× Vám odpustil a vy se neponaucite? K čemu takový vztah. Takhle pak má někdo věřit?

• Nahlásit
12992
8.3.20 19:58

Dobrý den.

Diskusi zamykám a na žádost zakladatelky bude brzy smazána…

Hezký den všem.

Petra

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama