Milenec chce, abych se rozvedla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 23:32
Milenec chce abych se rozvedla

Vím, že mě tu asi většina z vás odsoudí, ale než jsem se uchýlila k nevěře dělala jsem všechno pro to, abych náš vztah s manželem dala nějak dohromady. Jenže to se musí snažit oba. Jsme spolu s manželem už 20 let, od mých 20. Byl můj první a vážně jsem do něj byla šíleně zamilovaná. Posledních pět let, ale ten náš vztah šel od desíti k pěti. Začali jsme se hádat, náš sexuální život byl na nule, nemohli jsme najít žádné společné téma, každý jsme si radši trávil volný čas zvlášť, prostě jsme se úplně odcizili. Chtěla jsem to řešit, hlavně kvůli dětem (máme dvě holky, 12 a 16),dokonce jsem po manželovi chtěla abysme šli do manželské poradny, ale z jeho strany byl absolutní nezájem. Co bych prý po dvaceti letech chtěla a že je to normální. O rozvodu, ale nechtěl ani slyšet a já ho kvůli dcerám taky úplně nechtěla. Nehodlala jsem se ale smířit s doživotním celibátem a životem absolutně bez lásky a semlelo se to tak, že jsem si někoho našla. Teda.. Spíš on mě. Je teda o hodně mladší, je mu 26. Ale s ním mi přijde, že zase žiju! Jsem zamilovaná jako puberťačka. Dneska mi řekl, že by semnou chtěl žít jako normální partner a ne jako milenec. Já ho chápu a chtěla bych to tak taky, ale nevím co mám dělat. Manžel o něm ví!, ale stejně o rozvodu nechce vůbec slyšet, vyhovuje mu to tak jak to je teď. Hlavně mi jde o dcery, jsou na nás hodně upnuté a co vždycky když mluví o nějakých kamarádech z rozvedené rodiny tak mluví tak jak to říct.. lítostivě, jak je hrozný, že mají každého rodiče jinde, nejsou spolu všichni na Vánoce atak. Nevím jestli by nás rozvod někdy překously. Ale zase nechci dokonce života žít ve vztahu, kde jsem nešťastná a milenec taky nebude chtít být milenec do konce života. Myslíte, že do toho rozvodu mám jít? Co byste dělaly vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Leviatan
Závislačka 3176 příspěvků 10.08.19 23:41

Asi bych mu přiložila nůž na krk. Jestli zvazujes rozvod tak kvůli sobě ten mladík ti dlouho nezůstane… Buď poradna nebo rozvod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 23:42

Tohle je tak složitá věc… jen Vy musíte vědět, co chcete a žít s dopady, jake to bude mít. Ať už to bude zkomírání vedle manžela, nebo nejistota vedle o tolik mladšího partnera…jen Vy víte, jaký dopad to bude mít na rodinu, jestli to holky zvladnou..Moji rodiče se rozvedli, rodina se naprosto rozpadla. Jsem ráda, že sw rozvedli, nehodili se k sobě. Ale má to a mělo následky na všechny…

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9618 příspěvků 10.08.19 23:44

Roztáhni…křídla a leť za štěstím :andel: Nemá tě teda jen jako náhradu maminky a je schopnej se sám uživit?

hello.dolly01
Kecalka 181 příspěvků 10.08.19 23:45

Pokud by vaše spolužití bylo opravdu neúnosné a manžel by nehodlal nic řešit, uvažovala bych o rozvodu. Ale nikdy bych se nerozváděla kvůli mladému milenci. Je mu 26, nemá ani tušení, jaké to je mít doma dvě děti v pubertě. Nejspíš bude jednou chtít i svoje dítě. A ty počítej s tím, že holky by tvůj odchod k milenci nemusely vzít dobře a možná by zůstaly s otcem :nevim:

zrnko
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 10.08.19 23:46

No hele. Manzel to vi a nechce to resit, takze vlastne mate volne manželství. Jestli spolu dokazete normalne vychazet, tak bych to nechala, jak to je. Milenec se s tim budto smiri nebo pujde o dum dal. Nepredpokladam, ze by to stejne melo valnou budoucnost. A tim, ze manzel to bere, tak kdyz nebude tenhle milenec, muzes si najit jineho a rodina fungovat. Rozvest se pak budete moct v budoucnu kdykoli, ted mi to neprijde akutni.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18216 příspěvků 10.08.19 23:58

Zadny dite nechce ve finale rozvod rodicu, ale dcery jsou velke, brzo vyleti z hnizda. Neziji tvuj zivot a zit ho nebudou. Mozna bych tu jejich litost a vsimavost rozvedenych rodin kamaradu prisuzovala tomu, ze citi u vas prave to napeti a problemy a citi, ze se k tomu schyluje i u vas. Snaha ve vas vyvolat litost. Snaha vas udrzet pohromade.Je to pochopitelny.Za me…rychle bych to rozsekla, nez se trapila, roky ti ubihaji. A ne kvuli milenci, ale sama sobe.Mas pravo taky na kus stesti.Co se tyce milence, tam uprimne budoucnost nevidim, ale momentalne je to tvuj hnaci motor, ktery te v zivote muze posunout nekam dal.Jsi mlada na to, aby si na svuj zivot rezignovala, kdyz s manzelem mate vyhorele manzelstvi bez intimity, souzneni a prakticky jste se na spolecne ceste rozesli uz pred lety. Skoda, ze tehdy nezabojoval.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9618 příspěvků 11.08.19 00:01
@wildcherry píše:
Zadny dite nechce ve finale rozvod rodicu, ale dcery jsou velke, brzo vyleti z hnizda. Neziji tvuj zivot a zit ho nebudou. Mozna bych tu jejich litost a vsimavost rozvedenych rodin kamaradu prisuzovala tomu, ze citi u vas prave to napeti a problemy a citi, ze se k tomu schyluje i u vas. Snaha ve vas vyvolat litost. Snaha vas udrzet pohromade.Je to pochopitelny.Za me…rychle bych to rozsekla, nez se trapila, roky ti ubihaji. A ne kvuli milenci, ale sama sobe.Mas pravo taky na kus stesti.Co se tyce milence, tam uprimne budoucnost nevidim, ale momentalne je to tvuj hnaci motor, ktery te v zivote muze posunout nekam dal.Jsi mlada na to, aby si na svuj zivot rezignovala, kdyz s manzelem mate vyhorele manzelstvi bez intimity, souzneni a prakticky jste se na spolecne ceste rozesli uz pred lety. Skoda, ze tehdy nezabojoval.

Hlavně ho neukazovat dcerám, protože jestli teď je jen obyčejně puberťácky trapná, myslím, že by mohla spadnout do kategorie galakticky trapná, jestli jí ho teda nepřefiknou :mrgreen:

Michelle_M
Závislačka 2781 příspěvků 11.08.19 00:19

No jestli manžela nevyburcuje z letargie ani mladý milenec, tak už je to manželství asi definitivně mrtvé. Ale pokud si myslíš, že by dcery těžce nesly i „obyčejný“ rozvod, jak asi zareagují, když zjistí, že jsi to rozetla kvůli klukovi, co by skoro mohl být jejich starší brácha? Upřímně, ty s ním vidíš nějakou budoucnost? On nechce děti, nebo ty bys do toho ještě znovu šla? Nechceš si ho nechat jen jako takový již zmíněný „motor ke změnám“ a počkat?

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18216 příspěvků 11.08.19 00:19
@pohledzdruhestrany píše:
Hlavně ho neukazovat dcerám, protože jestli teď je jen obyčejně puberťácky trapná, myslím, že by mohla spadnout do kategorie galakticky trapná, jestli jí ho teda nepřefiknou :mrgreen:

Tvl mlc :mrgreen:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9618 příspěvků 11.08.19 00:34
@wildcherry píše:
Tvl mlc :mrgreen:

I takové příběhy píše život, případně Danielle Steel :nevim: :mrgreen:

hello.dolly01
Kecalka 181 příspěvků 11.08.19 00:37
Hlavně ho neukazovat dcerám, protože jestli teď je jen obyčejně puberťácky trapná, myslím, že by mohla spadnout do kategorie galakticky trapná, jestli jí ho teda nepřefiknou :mrgreen:

Ten konec je už fakt síla 8) Ale souhlasím s tím, že jestli se rozvede kvůli takovému mladíkovi, tak to dcery můžou pochopit tak, že se mamce splašily hormony, proto odchází od jejich táty.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18216 příspěvků 11.08.19 00:38
I takové příběhy píše život, případně Danielle Steel :nevim: :mrgreen:
:mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 00:40

Poradna a bez tam určitě i sama, kdyz manžel odmítá. A jedna zkušenost. Kamarádka se ve 40ti rozvedla přesně jako ty, kvůli o 12let mladšímu klukovi. Láska jako trám to byla i my si zvykli. Miloval ji tak, že měl dokonce jasno i v tom, že už nechce děti. Letos ji bylo 48. On se zamiloval, nová láska je stejně stará jako on. A důvod rozchodu? Ne nová partnerka, ale on si uvědomil, že ty děti ještě chce.

Veverko
Kecalka 307 příspěvků 11.08.19 00:47

Já ti nevím. Budoucnost v soužití s milencem moc nevidím. Tedy pokud mu nechceš dát dítě. Zdá se že se do tebe zamiloval. Časem ho určitě bude chtít a budeš na to mít náladu ještě i ty? A co když už to nebude možné? Stojí ti to za to riziko? Opustit rodinu, vystavit děti téhle nepříjemné situaci a zklamat je? Jasně, je důležité i tvé štěstí, ale za jakou cenu? Nech si milence, pak třeba jiného a užívej si život, ale nekaž ho svým nejbližším.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama