Milenec chce, abych za ním chodila jen já

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bohyně lásky1989
Nováček 3 příspěvky 09.09.18 11:31
Milenec chce abych za ním chodila jen já

Dobrý den, seznámila jsem se s jedným klukem mladším než jsem já je po rozchodu a já také tak si jen tak užíváme bydlíme oba dva ve stejným městě padli jsme si do oka ale co mi vadí je že chce aby chodila za ním jen já Ze on nebude chodit za mnou byl sice párkrát za mnou a prý to stačí ze teď budu chodit já připadá mi to divný abych já chodila za klukem přece oni mají chodit za holkama nemyslíte a když mu řeknu nato svůj názor tak se na mě zlobí a uráží se ani mě už moc neuhani jak ze začátku nevím jestli to náhodou mám vzdát :( zatím vztah ani nechce co vy chodite za klukama nebo oni za vámi :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 11:37

Pokud ti to nevyhovuje tak se na něj vyprdni. Chlapa na sex najdeš na každým rohu.

Jinak já měla jednou chlapa, se kterým jsem spala dva roky. A jen jednou byl u mě doma a já u něj taky jen jednou ;-).

Anonym, manžel zná můj nick, ale ne moji minulost  8)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 09.09.18 11:37

@Bohyně lásky1989 tak pokud by šlo o užívání,bylo by mi asi jedno,jestli mám přijít já nebo on,ale mně přijde,že tobě jde o víc. Buď ráda, že nemusíš pořád řešit,jestli máš uklizeno :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5368 příspěvků 09.09.18 11:39

Chodí ten, kdo je v horším postavení - kluk chce uhnat holku = chodí za ní, klukovi už na té holce tolik nezáleží, ale holka je z něj hotová = chodí holka za klukem (protože kdyby ona nepřišla, nesejdou se).

Prostě tě má na háku - buď přijdeš (užije si), nebo nepřijdeš (a pak je mu to šumák). Kdyby byl z tebe hotovej, přijde za tebou.

radúna
Extra třída :D 12041 příspěvků 09.09.18 11:48
@Bohyně lásky1989 píše:
Dobrý den, seznámila jsem se s jedným klukem mladším než jsem já je po rozchodu a já také tak si jen tak užíváme bydlíme oba dva ve stejným městě padli jsme si do oka ale co mi vadí je že chce aby chodila za ním jen já Ze on nebude chodit za mnou byl sice párkrát za mnou a prý to stačí ze teď budu chodit já připadá mi to divný abych já chodila za klukem přece oni mají chodit za holkama nemyslíte a když mu řeknu nato svůj názor tak se na mě zlobí a uráží se ani mě už moc neuhani jak ze začátku nevím jestli to náhodou mám vzdát :( zatím vztah ani nechce co vy chodite za klukama nebo oni za vámi :roll:

A já si doteď myslela, že bohyně lásky se uctívají. A ne že se o lásku či sex doprošují… :think:
:mrgreen:

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 09.09.18 11:48
@Bohyně lásky1989 píše:
Dobrý den, seznámila jsem se s jedným klukem mladším než jsem já je po rozchodu a já také tak si jen tak užíváme bydlíme oba dva ve stejným městě padli jsme si do oka ale co mi vadí je že chce aby chodila za ním jen já Ze on nebude chodit za mnou byl sice párkrát za mnou a prý to stačí ze teď budu chodit já připadá mi to divný abych já chodila za klukem přece oni mají chodit za holkama nemyslíte a když mu řeknu nato svůj názor tak se na mě zlobí a uráží se ani mě už moc neuhani jak ze začátku nevím jestli to náhodou mám vzdát :( zatím vztah ani nechce co vy chodite za klukama nebo oni za vámi :roll:

Bohyně lásky by měla vědět, co je pro ni nejlepší…Za mužem jsem chodila, dokud jsme nebydleli spolu. Nic hrozného jsem v tom neviděla. Ale nebyli jsme jen milenci. Ukazovali jsme se spolu na veřejnosti.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 09.09.18 11:56

Tak to je snad jasny ne.. ma te na haku.

Káťa19
Echt Kelišová 7720 příspěvků 19 inzerátů 09.09.18 11:57

@Prof. Farnsworth dobre vystizeno :palec:

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 09.09.18 12:03

@Prof. Farnsworth souhlas..já zase kluka musela přemlouvat, aby vůbec ke mně došel. Není nic horšího než mít někoho rád a být pro něj vzduch, doprošovat se :(

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1948 příspěvků 09.09.18 12:34

Kolik vám je, 17? :nevim:

rokris
Kelišová 6514 příspěvků 09.09.18 12:42
@Prof. Farnsworth píše:
Chodí ten, kdo je v horším postavení - kluk chce uhnat holku = chodí za ní, klukovi už na té holce tolik nezáleží, ale holka je z něj hotová = chodí holka za klukem (protože kdyby ona nepřišla, nesejdou se).Prostě tě má na háku - buď přijdeš (užije si), nebo nepřijdeš (a pak je mu to šumák). Kdyby byl z tebe hotovej, přijde za tebou.

Souhlasím. Je to tak. A vždycky se to časem ukáže. Tak ať pak nejsi, zakladatelko, zklamaná.

Venetia
Hvězda diskuse 37697 příspěvků 09.09.18 12:43
@Bohyně lásky1989 píše:

podle mně je lepší chodit k němu …můžeš přijít a odejít , jak chceš ty a nikoho nemusíš vyhazovat , když už na něj nemáš náladu a on se nemá k odchodu

Venetia
Hvězda diskuse 37697 příspěvků 09.09.18 12:45
@Prof. Farnsworth píše:
Chodí ten, kdo je v horším postavení - kluk chce uhnat holku = chodí za ní, klukovi už na té holce tolik nezáleží, ale holka je z něj hotová = chodí holka za klukem (protože kdyby ona nepřišla, nesejdou se).Prostě tě má na háku - buď přijdeš (užije si), nebo nepřijdeš (a pak je mu to šumák). Kdyby byl z tebe hotovej, přijde za tebou.

já myslím, že to je spíš podle možností

Markéta80
Hvězda diskuse 40526 příspěvků 09.09.18 12:49

@Bohyně lásky1989 äle vy nemáte přece klasický vztah když píšeš milenec ;) Pokud Tě to vadí tak si najdi jiného ;)

ibiza
Kecalka 142 příspěvků 09.09.18 13:03

@Bohyně lásky1989 Jestli ti to nevyhovuje, tak si najdi jiného, když to stejně nevidíte vážně a nebo to neřeš, když si jen užíváte. Nicméně já bych tam pořád nechodila, měla by to být souhra, jestli to má klapat a ne že za ním budu jezdit jen já, to by se mi nechtělo, ještě když se urazí, když mu něco řekneš. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >