Milenec jako zdravotní terapie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.7.22 09:18

Milenec jako zdravotní terapie

Holky. Prosím nesmejte se hned od začátku. Myslim to naprosto vážně.
Je mi 40. S manželem jsem 20 let vdaná. Nikdy jsem neměla jiného muže. Manžel si našel milenku. Tvrdí, ze spolu nic nemaji, ze já jen vidím něco co není, každopádně se mnou už půl roku odmítá spát. Chová se zniceho nic jinak, jak kdybych byla prasiva. Takže jsem momentálně jen služka a možná trochu kamarádka. A teď k věci. Mám gynekologicky dlouhodobý problém. Opravdu mám doporučený pravidelný pohlavní styk. Teď po půl roce bez sexu a když to je doma takové jaké je a absenci sexu je me pánevní dno úplně ochable a hrozí operace, a kompletní vybráni. Prosím nesmejte se. Je to tak. :mrgreen: A me napadlo. Pomohl by milenec??? Ale jen jako “léčba” mého problému? Manžela miluji. Moc. Dala bych nevím co za to, aby me chtěl a miloval jako kdysi. VY co jste měly milence, da se pojmout jen jako léčebna pomůcka bez zamilovaní? Proste pravidelný sex, jako prášek. Omlouvám se. Nemám v tom zkušenosti. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
194
4.7.22 09:32

Pokud ti chybí jen mechanický sex, penetrace, stačí si koupit erotické pomůcky.
Mám jich taky hodně a jsem spokojená bez mužského sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
4.7.22 09:34

Kegelovy cviky a různé pomůcky, živý milenec opravdu nebude nutný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22555
4.7.22 09:36

Boze muj, on ma milenku, s kterou udajne nespí. S tebou nespí uz pul roku, ty potrebujes sex a hledas milence. Proste se rozvedte a mas klid, pak muzes zdravotně soulozit do aleluja nebo proste manzelovi oznam, že ze zdravotních důvodů hledas milence kvuli sexu a mějte volne manzelstvi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
4.7.22 09:37
@Anonymní píše:
Holky. Prosím nesmejte se hned od začátku. Myslim to naprosto vážně.
Je mi 40. S manželem jsem 20 let vdaná. Nikdy jsem neměla jiného muže. Manžel si našel milenku. Tvrdí, ze spolu nic nemaji, ze já jen vidím něco co není, každopádně se mnou už půl roku odmítá spát. Chová se zniceho nic jinak, jak kdybych byla prasiva. Takže jsem momentálně jen služka a možná trochu kamarádka. A teď k věci. Mám gynekologicky dlouhodobý problém. Opravdu mám doporučený pravidelný pohlavní styk. Teď po půl roce bez sexu a když to je doma takové jaké je a absenci sexu je me pánevní dno úplně ochable a hrozí operace, a kompletní vybráni. Prosím nesmejte se. Je to tak. :mrgreen: A me napadlo. Pomohl by milenec??? Ale jen jako “léčba” mého problému? Manžela miluji. Moc. Dala bych nevím co za to, aby me chtěl a miloval jako kdysi. VY co jste měly milence, da se pojmout jen jako léčebna pomůcka bez zamilovaní? Proste pravidelný sex, jako prášek. Omlouvám se. Nemám v tom zkušenosti. Děkuji.

Nejsem doktor, ale šlo by to vysvětlit, jaká je souvislost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
4.7.22 09:44

Zbav se ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
706
4.7.22 09:52

Ahoj, půl roku odmítá sex, nejspíš má milenku, ty ho moc miluješ a chceš si najít milence jen na " protažení"? Pánevní dno se dá posilovat i bez sexu a pro ženy je tolik pomůcek.

Tady vidím větší problém. Milenec je jen pro ty, co mají odvahu, protože je to častokrát cesta k rozvodu nebo dalšímu trápení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
4.7.22 09:53

Zajisté, když milenec, tak jen na doporučení lékaře. A nejlépe ješte na VZP. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22555
4.7.22 13:27
@samá práce píše:
Zajisté, když milenec, tak jen na doporučení lékaře. A nejlépe ješte na VZP. ;)

To mi připomíná tady jednu, co chodila/chodí na erotické masáže k masérovi a platí jí to manžel, který si myslí, že chodí na normální masáž… :mrgreen: :mrgreen: a pry je to v pořádku, protože manžel ji neuspokojí, kdežto masér ano… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 14:06

Děkuji všem za reakce.
Vysvětlení. Těžká adenomyoza, Endometrioza, a další nějaké diagnózy k tomu, ochable pánevní dno, které táhne tu jednu velkou srostlou kouli dolu dělohy, střev a vaječníku. Žádný sex=žádné vaginální orgasmy. Žádné posilování. Ochabnuti a timpadem u mě operace. Pomůcky jsou fajn. Ake neřeší můj problém, protože si neumím přivodit ten správný orgasmus.
Ano. Manžela miluju. Kdyby mě chtěl protáhnout on. Nehledam něco jiného. Jde mi o to, zda je možno mít milence jen na sex. Na nic jiného. Bez emocí, zamilovaní atd. Proste jako.. ano léčbu.

• Citovat
  • Nahlásit
4720
4.7.22 14:28

S vibrátorem orgasmus nemáš, i když si vše můžeš regulovat, ale s milencem, který ti bude emočně lhostejný, mít vaginální orgasmus, který zlepší tvé zdravotní obtíže, mít budeš??? To jako fakt? Ještě by ti ho mohl vybrat manžel…pak už to celé bude dokonalost sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
4.7.22 20:18
@Anonymní píše:
Děkuji všem za reakce.
Vysvětlení. Těžká adenomyoza, Endometrioza, a další nějaké diagnózy k tomu, ochable pánevní dno, které táhne tu jednu velkou srostlou kouli dolu dělohy, střev a vaječníku. Žádný sex=žádné vaginální orgasmy. Žádné posilování. Ochabnuti a timpadem u mě operace. Pomůcky jsou fajn. Ake neřeší můj problém, protože si neumím přivodit ten správný orgasmus.
Ano. Manžela miluju. Kdyby mě chtěl protáhnout on. Nehledam něco jiného. Jde mi o to, zda je možno mít milence jen na sex. Na nic jiného. Bez emocí, zamilovaní atd. Proste jako.. ano léčbu.

Pánevní dno lze cvičením zlepšit. Cvičením. Ne š…m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 20:37

No nevím, myslíš, že cizí muž, kterému půjde jen o to, vyprázdnit kulky ti přivodí pokaždé orgasmus? Spousta žen mám problém dosáhnout vrcholu i se svým chlapem, natož s cizím. Každopádně já si myslím, že pokud má chlap jinou, tak je to stejně začátek konce. Takový „vztah“ může trvat i roky, než tě opustí a ty zůstaneš sama. Pořád je ti 40, máš šanci potkat někoho na nový vztah, než například za 10 let. Navíc, pokud ti manžel na nevěru přijde, paradoxně budeš nejhorší ty, přestože ti to sám prováděl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat