Milenec kam se podíváš

 • Fotoalbum (0)
 • Sledovat e-mailem
 • Přidat k oblíbeným
 • Zapnout podpisy
 • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
6.11.21 13:16

Nevim, jak kolem mě v osobním životě, ale v práci mi muži často přijdou nakupovat, jak pro manzelku, tak pro milenku. Jelikož dělám v obchodě s erotickym zbožím, tak mají asi pocit, že mi to můžou říct. Což můžou, ale myslim si o nich svoje. Ale samozřejmě vždy poradim a vždy vezmou 2 stejne kusy, jen v různých barvach. Na Vánoce, Valentýna…to to bývá extrémně častý.
Takže si moc nedělám iluze.
Tuhle mi do práce volal pán a celej vyděšenej mi vykládal, že zrovna používal manželčin vibrátor se svou kamarádkou (aha :D) a že se jim pokazila jedna funkce díky kamarádčiným pánevním svalům a že jestli mu to můžeme rychle opravit než to manželka zjistí.
No k jeho smůle nejsme opravna a reklamace trvá 30 dní. Tak nevím, jak to vyřešil.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
Nikolxx
6.11.21 14:39
@drewlet píše:
zákon je hezká věc, ale praxe je na míle vzdálena. A nejsou to jednotlivé situace. jestli to ženy chtějí, je věc dost sporná, ta údajná rovnoprávnost je tady jednu, možná dvě generace a před tím staletí a tisíciletí nadvlády mužů. Myšlení nepředěláš tak honem.

Stačí si tu číst o tom, že muž má vydělávat víc, má platit, jinak by si o nej některé neopreli kolo. No ale to znamená, že se mužům musí davat víc peněz, aby vůbec v nekterych zaměstnancích vydrzeli a tím pádem zůstane běžnou praktikou, ze muži za stejnou praci dostanou více zaplaceno, protože „ženu přece zajištuje muž“. Ale chápu, že ne každý samostatně přemýšlí, ale myšlení přejímá od jiných. Další věc je, že ne každá má možnost se zajistit sama nebo s pomoci rodičů, pak moc možností nezbývá.
A co se týká rovnoprávnosti, tak mi teda až tak vzdálena nepřijde, oproti dobou před 100 lety. Teď muže žena studovat co chce, pracovat kde chce, dělat si co chce na podobne úrovni jako muži, jen to v nekterych oblastech není ještě dotažené.

 • Citovat
 • Nahlásit
17032
6.11.21 15:03

Je to tím, že člověk není monogamní a nikdy nebyl, plus má v dnešní době více příležitostí…ani to nemusí souviset s nespokojeností ve vztahu…někdy stačí ta příležitost. Ale každý člověk je jiný, někdo se musí zamilovat, aby měl tu potřebu, být nevěrný a někomu stačí, že na něj někdo mrkne a už mu padají kalhoty…první typ dokáže být věrný i celá léta…bohužel jak se zamiluje, pálí mosty…druhý typ může být nevěrný permanentně, ale od partnera odejít nechce. Jistě tušíte, že první typ bývají ženy, druhý, muži ;) Ale i mezi nimi se najdou poctiví, jsou to tzv. beta a gama samci, pro život v páru vhodnější…bohužel takové zase často podvádí jejich partnerky s tzv. alfa samci…no je to složité, ale snad jsem to trochu osvětlila :mrgreen: :lol: I přesto na věrnost věřím, jen bude mnohem vzácnější, než nevěra.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
4772
8.11.21 15:00
@Sonarka píše: …
Ale i mezi nimi se najdou poctiví, jsou to tzv. beta a gama samci, pro život v páru vhodnější…bohužel takové zase často podvádí jejich partnerky s tzv. alfa samci…no je to složité, ale snad jsem to trochu osvětlila :mrgreen: :lol: I přesto na věrnost věřím, jen bude mnohem vzácnější, než nevěra.

Neubráním se a trochu tě o těch alfách a betách poučím :jazyk:
Většinou se toto pojmenování přebírá od vlků, ale to není vůbec přesné. V praxi by to vypadalo tak, že se kluci poperou, holky se poperou a vítězové - alfové, společně vyrobí potomky…

U nám příbuzných šimpanzů toto funguje jinak…
Alfa samci nebojují proti vyzyvateli, ale utvářejí různé dílčí skupiny. Součástí dohody - smíru jsou zdroje, ale i samice…
Podobně jako u lidí umějí samičky intrikařit :-), dokonce velmi úspěšně a nepřímo tak celou skupinu řídí.

Takže spíš v rámci tlupy funguje několik alfů, betů, gamů… ale po nějakou dobu vládne jen nějaká skupina. Do toho se kolem potloukají osamocení samci, nebo spíš malé tlupy bez samic vyvrhelů, kteří by si rádi založili vlastní tlupu…
A o tom kdo bude skutečně alfa často rozhoduje postavení jeho matky v hierarchii samic :roll:

To co popisuješ, pokud by se to převedlo na jejich skupinu lidoopů. To co provádějí samičky je, že zkouší změnit své postavení v hierarchii a vsadí na domnělého alfu.
Aby vzápětí zjistily, že jejich alfa je spíš vyvrhel bez vlastního území a nebo, že v rámci skupiny má ten její gama reálně větší postavení. A svoje vlastní postavení v hierarchii samic výrazně zhorší..

Netroufám si tedy říct, jestli je to dělení mužů na alfy, bety, gamy správné.
Možná v něčem ano :think:

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat