Milenec - má mě jistou? Jak být nedostupná?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 21:13

Milenec - má mě jistou? Jak být nedostupná?

Hezký den, prosím o anonym nebo smazat…
Jsem milenkou 4 roky… Já jsem svobodná bez závazků, on ženatý… Prosím, nechte si komentáře že nemám tahat chlapa od rodiny - je to jeho rozhodnutí, do ničeho ho netlačím, naopak několikrát jsem mu řekla ať zůstane se ženou, ale chtěl se vídat dále…
Vídáme se sporadicky 4 roky… Po těch letech už věřím, že se máme radi, víme o sobě vše, vím že kdyby to chtěl kdokoliv z nás ukončit tak to respektujeme, důvěru v sobě máme, city v tom máme ale vyhovuje nám to… Můj milenec není klasický milenec - žádné dárky, večeře, kina. Bydlíme na malém městě, takže to nejde a není to typický gentleman.

Já bych v něm ráda probudila nedostupnost a vášeň i po letech, kdy byl že mě ve varu první dny. Poslední dobou je i takový že třeba po sexu týden nenapíše. Pak napíše jak to bylo parádní, ale to mi nestačí… Ráda bych to zase oživila. Upadl nejspíše do takového módu, že mě má jistou a pohoda? Jsem už součástí života a nemusí se snažit?
Jaké jste milenky? Jaké jsou vaše ideální představy o milence?
Prosím opravdu žádné moralizování.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4677
5.7.22 21:18

Hele takovou druhou jako jsi ty bude hledat těžko. Pokud chceš z něj vykřesat emoce, tak se s ním rozejdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2661
5.7.22 21:20

Myslím, že jsi pomalu sklouzla do krabičky „okoukaná“ a jiskru z toho jako milenka už nevykřešeš. Buď to milenec ukončí nebo si najde nový maso.

Moje ideální představa o milence je žádná milenka :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5194
5.7.22 21:22

Nosíš mu houno dárky. Chce to něco velkolepého. Masseratti či něco podobného. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 21:22
@Magical-eyes píše:
Hele takovou druhou jako jsi ty bude hledat těžko. Pokud chceš z něj vykřesat emoce, tak se s ním rozejdi.

To už se párkrát stalo a to jsem teprve viděla, jak mu na mě záleží…ale přece se nemůžu rozcházet každý měsíc abych viděla že zvedne zadek :mrgreen:… Nevím, jestli je to povahou, že proplouva a neřeší, anebo jestli i milenecký vztah je stereotyp a já mám jen o neutuchající vášní mylné představy :D…ale už i já si přijdu jako inventář..vím, že ho mám, jsem tu pro něj a mám ho ráda…anebo vážně jsou chlapi takoví neresitele? Stačí jim jen obejmout, sex, vyslechnout a vše je ok dlouhé roky?

• Citovat
  • Nahlásit
28648
5.7.22 21:23

4 roky vidět se sporadicky a nic z tohoto ani nemít 8o holka, to ti je buď už hodně že je to to jedno, nebo jsi mladá a máš čas ztrácet čas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4677
5.7.22 21:24
@Anonymní píše:
To už se párkrát stalo a to jsem teprve viděla, jak mu na mě záleží…ale přece se nemůžu rozcházet každý měsíc abych viděla že zvedne zadek :mrgreen:… Nevím, jestli je to povahou, že proplouva a neřeší, anebo jestli i milenecký vztah je stereotyp a já mám jen o neutuchající vášní mylné představy :D…ale už i já si přijdu jako inventář..vím, že ho mám, jsem tu pro něj a mám ho ráda…anebo vážně jsou chlapi takoví neresitele? Stačí jim jen obejmout, sex, vyslechnout a vše je ok dlouhé roky?

Myslela jsem napořád. Uvidíš, jak moc jsi pro něj ne/důležitá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4650
5.7.22 21:27

To se z tebe stala okoukaná manželka 2, akorát bez všech výhod. :)
Nejspíš už ti někde zahýbá s nějakou čerstvou.

Příspěvek upraven 05.07.22 v 21:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
5.7.22 21:28

Uz te ma okoukanou a nic uz asi nevymyslis :nevim: ma te jistou, tak to tak bere. Tam bych spis tipovala, ze brzy prejde na jiny neokoukany maso.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
@Anonymní píše:
Hezký den, prosím o anonym nebo smazat…
Jsem milenkou 4 roky… Já jsem svobodná bez závazků, on ženatý… Prosím, nechte si komentáře že nemám tahat chlapa od rodiny - je to jeho rozhodnutí, do ničeho ho netlačím, naopak několikrát jsem mu řekla ať zůstane se ženou, ale chtěl se vídat dále…
Vídáme se sporadicky 4 roky… Po těch letech už věřím, že se máme radi, víme o sobě vše, vím že kdyby to chtěl kdokoliv z nás ukončit tak to respektujeme, důvěru v sobě máme, city v tom máme ale vyhovuje nám to… Můj milenec není klasický milenec - žádné dárky, večeře, kina. Bydlíme na malém městě, takže to nejde a není to typický gentleman.Já bych v něm ráda probudila nedostupnost a vášeň i po letech, kdy byl že mě ve varu první dny. Poslední dobou je i takový že třeba po sexu týden nenapíše. Pak napíše jak to bylo parádní, ale to mi nestačí… Ráda bych to zase oživila. Upadl nejspíše do takového módu, že mě má jistou a pohoda? Jsem už součástí života a nemusí se snažit?
Jaké jste milenky? Jaké jsou vaše ideální představy o milence?
Prosím opravdu žádné moralizování.

Proč by investoval, když mu dáš i tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
@samá práce píše:
Nosíš mu houno dárky. Chce to něco velkolepého. Masseratti či něco podobného. ;)

Nebo syfilis :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2196
5.7.22 21:29
@samá práce píše:
Nosíš mu houno dárky. Chce to něco velkolepého. Masseratti či něco podobného. ;)

Já bych mu poslala pozitivní těhotenský test. Určitě by se rychle probral z letargie. :P

Příspěvek upraven 05.07.22 v 21:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2175
5.7.22 21:29
@Anonymní píše:
To už se párkrát stalo a to jsem teprve viděla, jak mu na mě záleží…ale přece se nemůžu rozcházet každý měsíc abych viděla že zvedne zadek :mrgreen:… Nevím, jestli je to povahou, že proplouva a neřeší, anebo jestli i milenecký vztah je stereotyp a já mám jen o neutuchající vášní mylné představy :D…ale už i já si přijdu jako inventář..vím, že ho mám, jsem tu pro něj a mám ho ráda…anebo vážně jsou chlapi takoví neresitele? Stačí jim jen obejmout, sex, vyslechnout a vše je ok dlouhé roky?

To asi těžko, kdyby to tak bylo, nenašel by si tebe. Ty už jsi taky okoukaná a docela laciná (že ti stačí tak málo), to je prostě nuda. Až se objeví druhá p. rdelka, co nastaví, tak deš z kola.
S manželkou to bývá jinak, ta je většinou ta první láska, se kterou se buduje ten život. A ten se neopouští.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2661
5.7.22 21:30
@Anonymní píše: ..ale už i já si přijdu jako inventář..

No ale ty už jsi jako inventář :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13365
5.7.22 21:31
@Anonymní píše:

Zasnaží se, protože ví, že tě ukecá, jseš lacino dostupná. Jinou si hledat nebude, protože žádné jiné by nestačilo tak málo jako Tobě. Jseš pro něj v tomhle prostě dokonalá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat