Milenec na úrovni na dlouho

Anonymní
17.2.20 17:22

Milenec na úrovni na dlouho

Kde ho sehnat? Na webech, kde jsem byla, ta jsou všichni promiskuitni a hledají jednorazovky nebo ne o moc déle. Napsala bych i kam jsem koukala, ale asi by to byla nedovolena „reklama“. Prosím o anonym, stydím se, i když za manželovu nechuť k sexu nemůžu. Děkuji. Nemusí to byt jen přes net, třeba i jiné tipy. Děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
12071
17.2.20 17:33

Když pomineme to, že řešíš partnerskou krizi tím nejhorším způsoobem, že k tomu chceš přidat třetího, který nebude terapeut/ka, co vám s tím pomůže, ale celé to jen zhorší, tak se zamysli nad tím, co by tvůj vysněný milenec asi tak mohl dělat ve volném čase a začni se vyskytovat ve svém volném čase tam, kde je tvé předpokládané loviště a uvidíš, jestli si s někým sedneš. Prostě se normálně seznam…

A na tom, že vám nefunguje sexuální život máš svých 50 %.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 18:02

Ty jednorázovky se nedivím. Ono to těm chlapům stačí. Když to trvá déle tak je tu riziko, že ta ženská zblbne a chce něco víc a větší riziko, že se to provalí.
Tak si dej inzerát a přesně napiš co od milence čekáš. Třeba se ti někdo ozve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14331
17.2.20 18:05

@Ou Hele ty máš dneska fakt nějakej blbej den. Muž nechce sex a zakladatelka má 50% viny. :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 18:20

Dej si inzerát a vyber si. Určitě tam všichni chlapi nechtějí jen jednorázovky. Většina právě chce jednu milenku na delší dobu. Záleží, jaké máš požadavky a co si představuješ pod „vztahem na úrovni.“
A určitě všichni nejsou promiskuitní, určitě ne více než ty. Je tam spousta chlapů, co chtějí to co ty, jednu manželku a jednu milenku.
Já jsem s tím problém nikdy neměla a bylo z čeho vybírat.
Musíš být chytrá, komunikativní a aspoň trochu vypadat. Pak si můžeš vybírat :-).

• Nahlásit
  • Citovat
20963
17.2.20 18:24
@Anonymní píše:
Kde ho sehnat? Na webech, kde jsem byla, ta jsou všichni promiskuitni a hledají jednorazovky nebo ne o moc déle. Napsala bych i kam jsem koukala, ale asi by to byla nedovolena „reklama“. Prosím o anonym, stydím se, i když za manželovu nechuť k sexu nemůžu. Děkuji. Nemusí to byt jen přes net, třeba i jiné tipy. Děkuji všem.

Jaké máš požadavky? Ženatý, svobodný? Věk a tak?
Myslím, že spíš ženatí budou inklinovat k trvalé milence, kdežto svobodní a nezadaní budou mít preletave tendence

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4265
17.2.20 18:24
@divine woman píše:
@Ou Hele ty máš dneska fakt nějakej blbej den. Muž nechce sex a zakladatelka má 50% viny. :zed: :zed:

No já si tady taky lámu hlavu, jak může manžel za manzelciny gynekologicke problemy nebo naopak žena za jeho poruchu erekce. :think: třeba při větším vekovem rozdílu bude ten apetit různý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20963
17.2.20 18:26
@divine woman píše:
@Ou Hele ty máš dneska fakt nějakej blbej den. Muž nechce sex a zakladatelka má 50% viny. :zed: :zed:

No jako.. Nevíme nic. Třeba zakladatelka vypadá jako velryba nebo je v tom něco jiného… Manžel nechce sex je dost široký pojem.
Kdyby napsal chlap „hledám milenku, protože manželka nechce sex“, chci vidět to točo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 18:31

No já zkušenost nemám, ale kamarádka se ráda seznamuje před Badoo.. tam se seznámila už asi s 8ti muži, kteří ji nejprve slibují hory doly, a pak s ní udržují vztah vždycky tak 2-3 měsíce a pak náhle sms ve stylu - promiň, chtěl bych to ukončit, přeji, ať najdeš někoho lepšího než já..anebo něco ve stylu- už mi nepiš, díky,..ona stále věří, že tam nejde pravou lásku..
byla jsem až překvapena, co všechno jsou prakticky cizí muži schopni ženě vše dělat a prakticky na první schůzce (neštítí se ničeho a to se neznají). No kamarádka byla v sedmém nebi, a po pár měsících tvrdá rána a rozchod. Pro mě to byl spíše šok..ale co už no. S některými se vyspala na poprvé, jiné nechala trošku,,potrápit" a nakonec to všechno skončilo po čtvrt roce..s některými zůstala jako kamarádka, které se svěřují s dalšími svými úlovky..no tak takto to asi chodí na badoo :nevim:
jo a všichni nejprve tvrdí, že jsou svobodný..někteří skutečně byli, ale taky se tam vyklubali ženáči, kteří to tajili :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
20963
17.2.20 18:54
@Anonymní píše:
No já zkušenost nemám, ale kamarádka se ráda seznamuje před Badoo.. tam se seznámila už asi s 8ti muži, kteří ji nejprve slibují hory doly, a pak s ní udržují vztah vždycky tak 2-3 měsíce a pak náhle sms ve stylu - promiň, chtěl bych to ukončit, přeji, ať najdeš někoho lepšího než já..anebo něco ve stylu- už mi nepiš, díky,..ona stále věří, že tam nejde pravou lásku..
byla jsem až překvapena, co všechno jsou prakticky cizí muži schopni ženě vše dělat a prakticky na první schůzce (neštítí se ničeho a to se neznají). No kamarádka byla v sedmém nebi, a po pár měsících tvrdá rána a rozchod. Pro mě to byl spíše šok..ale co už no. S některými se vyspala na poprvé, jiné nechala trošku,,potrápit" a nakonec to všechno skončilo po čtvrt roce..s některými zůstala jako kamarádka, které se svěřují s dalšími svými úlovky..no tak takto to asi chodí na badoo :nevim:
jo a všichni nejprve tvrdí, že jsou svobodný..někteří skutečně byli, ale taky se tam vyklubali ženáči, kteří to tajili :roll:

Je to asi trochu pochopitelné. Na samotném šuku nepostavíš dlouhodobý vztah, musí tam být něco víc. Jinak to skončí právě takhle, jedna ze stran ztratí zájem.
Chlapi nakecají, že chtějí jen sex a ve skutečnosti hledají souznění :mrgreen:

Příspěvek upraven 17.02.20 v 19:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58990
17.2.20 19:01
@Ou píše:
Když pomineme to, že řešíš partnerskou krizi tím nejhorším způsoobem, že k tomu chceš přidat třetího, který nebude terapeut/ka, co vám s tím pomůže, ale celé to jen zhorší, tak se zamysli nad tím, co by tvůj vysněný milenec asi tak mohl dělat ve volném čase a začni se vyskytovat ve svém volném čase tam, kde je tvé předpokládané loviště a uvidíš, jestli si s někým sedneš. Prostě se normálně seznam…A na tom, že vám nefunguje sexuální život máš svých 50 %.

Jak je to třeba ve vztazích, kde ta porucha komunikace nebo vadná dynamika vztahu přeroste až v domácí násilí ( spíš myslím psychické). I tam psychologové a poradci hlásají onu 50% spoluvinu? Pokud ne, tak kde se to láme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 19:12
@Mango_Lassi píše:
Je to asi trochu pochopitelné. Na samotném šuku nepostavíš dlouhodobý vztah, musí tam být něco víc. Jinak to skončí právě takhle, jedna ze stran ztratí zájem.
Chlapi nakecají, že chtějí jen sex a ve skutečnosti hledají souznění :mrgreen:Příspěvek upraven 17.02.20 v 19:01

jo no, to mě vždycky říkala, už mi zase píše, že mě chce vidět, a že jsem krásná..tak se sešli, hupsli na to, strávili spolu celou noc, dělali to snad i na stropě..furt jí říkal, jak mu voní, jak je úžasná a že lepší nezná a pak po čtvrt roce ahoj.. :nevim: no a takhle to je skoro se všema.. dokonce byli ochotní jí volat i 2 hodiny a mluvit o životě..ze začátku to vypadalo i že maj fakt mega zájem.. :mrgreen: jo a souznění, to chtěl každej..vážný vztah..apod.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7000
17.2.20 19:15

Podle mě hledat milence na úrovni na seznamce je úplně stejně těžké jako hledat na seznamce partnera na úrovni. Jsem si jistá, že bys jednoho dne našla, ale prostě se musíš přebrat neskutečným množstvím hnoje, úchylů a falešných profilů. Anebo mít prostě štěstí a trefit někoho hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7000
17.2.20 19:20
@Ou píše:
Když pomineme to, že řešíš partnerskou krizi tím nejhorším způsoobem, že k tomu chceš přidat třetího, který nebude terapeut/ka, co vám s tím pomůže, ale celé to jen zhorší, tak se zamysli nad tím, co by tvůj vysněný milenec asi tak mohl dělat ve volném čase a začni se vyskytovat ve svém volném čase tam, kde je tvé předpokládané loviště a uvidíš, jestli si s někým sedneš. Prostě se normálně seznam…A na tom, že vám nefunguje sexuální život máš svých 50 %.

uff, tak tohle je hodně mimo. Pokud jeden nechce, jakože fakt nechce nebo dokonce nemůže, tak se můžeš na hlavě točit a nehneš s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 20:08
@Anonymní píše:
Dej si inzerát a vyber si. Určitě tam všichni chlapi nechtějí jen jednorázovky. Většina právě chce jednu milenku na delší dobu. Záleží, jaké máš požadavky a co si představuješ pod „vztahem na úrovni.“
A určitě všichni nejsou promiskuitní, určitě ne více než ty. Je tam spousta chlapů, co chtějí to co ty, jednu manželku a jednu milenku.
Já jsem s tím problém nikdy neměla a bylo z čeho vybírat.
Musíš být chytrá, komunikativní a aspoň trochu vypadat. Pak si můžeš vybírat :-).

Myslím, že jsem i chytrá, i komunikativní i hezká a nevím, asi nemám štěstí. Prozradí mi, kam sis ten inzerát dala?. Děkuju moc.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama