Milenec - nemohu ho dostat z hlavy

23751
18.9.21 21:50

Milenec - nemohu ho dostat z hlavy

Dobrý večer.
Mám problém, který mě tíží už dlouhou dobu. Jsem vdaná a mám milence, který je ode mě o více jak 12 let starší. Jsem do něj zamilovaná, nemohu ho dostat z hlavy i přes to, že je obézní - měří 168 cm, váží údajně nyní 112 kg. Plešatý, takový pupkatý strejda. Nedbá moc o sebe. Tedy, oblečení nosí čisté, ale vcelku nemoderní, sprchuje se, ale dost se potí a smrdí mu z pusy.
Na začátku naší sexuální známosti nepoužíval ani antiperspirant pod paži, ani žvýkačky nebo peprmintové bonbony k osvěžení dechu. Vycepovala jsem ho v tom, že již antiperspirant používá a peprmintové bonbony taky. Žvýkačky ne, prý mu vytahují plomby z pusy.
Má nějaké zdravotní problémy a zřejmě kvůli tomu má občas problém s erekcí. Před sexem mu ho musím tzv. nahodit, aby mu stoupl, vysoký krevní tlak nemá, ten má v pořádku.
Několikrát jsem se snažila, aby se mi znechutil, dokonce jsem slyšela, jak si hlasitě několikrát prdnul, naštěstí jsem s ním nebyla ve stejné místnosti. Říkala jsem si, že je tlustý a smrdí potem a nepomohlo nic a když, tak jen na chvíli.
S mým mužem máme volnější manželství. Muž je krasavec, dbá o sebe, dá se říct, že je opak milence.
Rozvést se a žít s milencem bych určitě nechtěla, není zvyklý žít s ženou a má rád svůj vlastní klid. Údajně nikdy neměl vážný vztah kromě pár sexuálních známostí.
Několikrát jsem si myslela, že problém s erekcí má třeba i proto, že ho třeba sexuálně nepřitahuji, sleduje lechtivé pořady a erotická videa, kde se mladé, vysoké ženy vystavují v bikinkách se zcela dokonalými postavami.
Já měřím 165 cm, aktuálně vážím 63 kg. Moje postava není modelkovská, ani dokonalá.
Při každé návštěvě se se mnou líbá, říká, jak se na mě těší, jak jsem pěkná, takže ho asi tedy přitahuji. Sama sobě se vcelku líbím, problém se sebevědomím nemám.
Scházíme se 1-2× za 14 dní u něj doma, častěji mi k němu chodit nevychází.
Svěřila jsem se pouze tady na emiminu a nejlepší kamarádce, té jsem řekla, kde ho může vidět, šla se na něj podívat a říkala, že vypadá jak SpongeBob a smála se, co se mi na něm jako líbí.
Nezošklivila mi ho, přála jsem si to, ale nestalo se tak.
Vůbec nevím, co mám dělat.
Děkuji všem, kteří jste přečetli do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2432
18.9.21 21:54

A co ti na tom vlastně vadí? Že tě přitahuje někdo tak neatraktivní? Nebo že podvádíš manžela?
Možná máš záchranářský komplex :think:PS: jinak dlouho jsem o tvém milenci nečetla, už se mi skoro stejskalo… Takové ubývání jistot… Klopotkova a její traktorista ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
18.9.21 21:58

Už jsem se lekla, že tu o něm nebudeme už číst. Paráda. Jedeme dál :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
18.9.21 21:59

Asi se dobrovolně bičuješ. Jinak bys krasavci inteligentnímu nezahýbala s takovým hnusákem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3983
18.9.21 22:15

A jak to dopadlo s manželovi známosti? Mít dítě jste asi odložili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6046
18.9.21 22:28

Já to do konce přečetl, vyhrávám něco? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18370
18.9.21 22:28

Vykašli se na všechny chlapy a udělej si pořádek ve vlastní hlavě.

Hlasuju za roční pobyt v klauzure kláštera, ideálně spojeného třeba s péčí o seniory, aby ti pár věcí doteklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23751
18.9.21 22:35
@Zumpa píše:

Nevyhráváš nic, ale děkuji, že jsi přečetl do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
18.9.21 22:47
@Zumpa píše:

Tak to gratuluji, já to nedočetla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4346
18.9.21 22:47

Asi si labužník :P, něco jako když má někdo rád smrdící použité fusekle. Já to chápu, hodně lidí je nějak zvrhlých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
18.9.21 22:48
@Zumpa píše:

Cenu za největšího perverzáka, vždyť se to pořád opakuje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
18.9.21 22:49
@Altavista píše:
Cenu za největšího perverzáka, vždyť se to pořád opakuje :D

Kdo tady je trochu déle, tak to zná už zpaměti 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21362
18.9.21 22:50
@Zumpa píše:

Tady nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
18.9.21 22:52
@Russet píše:
Kdo tady je trochu déle, tak to zná už zpaměti 🙄

Znám znám, jak udělat co největší flame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
18.9.21 22:55

Milenec dle popisu jako Danny DeVito, ale zřejmě nebude mít takovejch peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat