Reklama

Milenec neví že mám manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 17:57
Milenec neví že mám manžela.

Dobrý den nevím jak z toho ven. Mám manžela přes deset let, máme spolu děti, ale nějak nevím není to ono. Chybí mi takové to mazlení, občas hezké slovo. Vše už řeším přes rok, manžela to nějak nebere, spíš nesmyslně vždy žárlil. Místo toho aby mi naslouchal. Sex je jako na příděl :nevim:, jednou měsíčně a to musím vždy začínat já. Mě je 31 let, sex mám upřímně ráda. Teď k věci, seznámila jsem se přes fb s jedním mužem, je to opak mého manžela, pozorní, galantní a v posteli je to jako v nebi :srdce: nějak jsem se do toho zamotala, chtěla jsem se jen jednou sejít, ne víc. Ale celé se mi to nějak vymklo z rukou, bláznivé jsem se zamilovala. Háček je v tom, že milenec neví, že mám manžela. Mám mu to celé říct? Jak vše cítím? Byla jste některá v takové situacii?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 29.03.18 17:59

Máš milence a manžel nesmyslně žárlí… :lol:

kristyn.g
Závislačka 2752 příspěvků 29.03.18 18:01

Ahoj, no tak to je blbe no… Pozorný atd je každý chlap ze začátku i de*il to není směrodatne… Podle toho nepoznáš jestli je ten pravý pro boreni vztahu

kristyn.g
Závislačka 2752 příspěvků 29.03.18 18:02
@Judithkaj píše:
Máš milence a manžel nesmyslně žárlí… :lol:

Asi tak. :lol:

ivašot.
Kelišová 6269 příspěvků 29.03.18 18:02

Situaci nekomentuju a už vůbec neodsuzuju. Ale nějak si neumím představit, že neví, že máš manžela. Ví, že máš děti? To se vůbec neptal, jestli jsi sama nebo jsi mu lhala?
Já bych mu to řekla, lhát doma, aby se neprovalilo, že mám milence. Milenci lhát, aby se neprovalilo, že mám manžela. To už by bylo na mě asi moc.

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 29.03.18 18:03

Dobra cesta do pekel. Po znacnych zkusenostech zastavam nazor, ze jakykoliv vztah ma byt zalozeny na pravde, ne lzich, at uz je to tvuj stav, vzhled, cokoliv. milenci rekni jak to je, mozna to skousne, mozna ne. kazdopadne hned poznas na cem jsi.
zkusila jsi manzelskou terapii? milenec je fajn, ale musi chapat svoji roli. neni mi dost jasne jak nemuze vedet, ze jsi vdana, kdyz jsi mu dala svuj fb, urcite tam mas fotky manzela nebo ne?

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 18:03

Hele ale za deset let to s milencem bude stejný jako ted s manželem

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22827 příspěvků 29.03.18 18:04
@Anonymní píše:
Dobrý den nevím jak z toho ven. Mám manžela přes deset let, máme spolu děti, ale nějak nevím není to ono. Chybí mi takové to mazlení, občas hezké slovo. Vše už řeším přes rok, manžela to nějak nebere, spíš nesmyslně vždy žárlil. Místo toho aby mi naslouchal. Sex je jako na příděl :nevim:, jednou měsíčně a to musím vždy začínat já. Mě je 31 let, sex mám upřímně ráda. Teď k věci, seznámila jsem se přes fb s jedním mužem, je to opak mého manžela, pozorní, galantní a v posteli je to jako v nebi :srdce: nějak jsem se do toho zamotala, chtěla jsem se jen jednou sejít, ne víc. Ale celé se mi to nějak vymklo z rukou, bláznivé jsem se zamilovala. Háček je v tom, že milenec neví, že mám manžela. Mám mu to celé říct? Jak vše cítím? Byla jste některá v takové situacii?

Tvůj manžel ti dává 80% vztahu milenec 20%, pokud odejdeš od manžela budeš mít jen 20%

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 29.03.18 18:05

@lleennttiillkkaa jak si muzes byt tak jista? treba ji dokaze dat plnohodnotny vztah. ovsem litat ze vztahu do vztahu asi neni uplne super, obzvlast, kdyz jsou v tom jeste deti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 18:07

Mám jiný profil :D @marek1977 neví nic ani manžel, to ze mám děti ví a myslí si že žijí sama :pocitac: to je hrozná situace, nejraději bych se na všechno vy…

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 29.03.18 18:07
@Anonymní píše:

A jak dlouho jsi s milencem?

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 29.03.18 18:10

Já bych to řekla oběma aukáže se, kterýmu stojíš za snahu :mrgreen:

marek1977
Kecalka 227 příspěvků 29.03.18 18:11
@Anonymní píše:
Mám jiný profil :D @marek1977 neví nic ani manžel, to ze mám děti ví a myslí si že žijí sama :pocitac: to je hrozná situace, nejraději bych se na všechno vy…

byt tebou, jdu s pravdou ven a reknu milenci jak to je. treba budes prijemne prekvapena. ceho se bojis? jeho reakce? dokazes si predstavit jak to tahnes 6 mesicu s nim az vas jednou nekde potka? co kdyz treba bude chtit poznat deti? jakou si najdes vymluvu? ve vysledku mu muzes hodne ublizit. bude to brat cele vazne, planovat si budoucnost. ja tohle vidim jako velkou podpasovku, ale nic neni ztraceno. bud bude chapavy, empaticky a pochopi to nebo nebude chapavy. tak jako tak, ber to jako lekci do budoucna. pravda je vzdy lepsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.18 18:13

@marek1977 máte pravdu teď jste mi to potvrdil. Děkuji

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22827 příspěvků 29.03.18 18:13
@marek1977 píše:
@lleennttiillkkaa jak si muzes byt tak jista? treba ji dokaze dat plnohodnotny vztah. ovsem litat ze vztahu do vztahu asi neni uplne super, obzvlast, kdyz jsou v tom jeste deti.

Protože aktuálně jí ten milenec dává, dle popisu, to, co nedává manžel. Sex, pomazlení, počáteční poblouznění.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama