Milenec se mi ozývá po letech

Anonymní
1.2.21 20:10

Milenec se mi ozývá po letech

Ahoj zajímalo by mě, co si myslet o tom, že se mi sem tam po letech ozve milenec?
Bylo to tenkrát mezi náma hodně žhavé…
Já zadaná on ne. Trvalo to přibližně 5 měsíců fakt jen chvilka, protože to na nás tenkrát prasklo on to měl na svědomí aby to prasklo! Jak to rychle začalo, tak to skončilo. On se do mě zamiloval a chtěl semnou mít vztah a já ne. Po prasknutí jsem se rozhodla pro toho s kým jsem byla. Teď už má milenec ženu a děti a já mám také nového partnera. Naposledy jsme se viděli asi 5 let zpátky. Napíše mi cca 5 krát ročně jen tak. Zajímá ho jak žiju atd. Našel si mě na sociálních sítí. Nedá mi to a zajímalo by mě proč??
Má ženu, kterou si našel hned po našem rozchodu a děti si udělal taky velice rychle. Vychází to tak, že po třech měsících známosti byla jeho žena v očekávání. Proč se o mě zajímá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2667
1.2.21 20:13

Potřebuje jen po letech pochválit jakej to byl borec a udržuje si v aktivitě svůj harém. Asi ho manželka moc nechválí, tak si chce připomenout chvíle kdy měl pocit, že za něco stál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5615
1.2.21 20:16
@Anonymní píše:
Ahoj zajímalo by mě, co si myslet o tom, že se mi sem tam po letech ozve milenec?
Já zadaná on ne. Trvalo to přibližně 5 měsíců fakt jen chvilka, protože to na nás tenkrát prasklo on to měl na svědomí aby to prasklo! Jak to rychle začalo, tak to skončilo. On se do mě zamiloval a chtěl semnou mít vztah a já ne. Po prasknutí jsem se rozhodla pro toho s kým jsem byla. Teď už má milenec ženu a děti a já mám také nového partnera. Naposledy jsme se viděli asi 5 let zpátky. Napíše mi cca 5 krát ročně jen tak. Zajímá ho jak žiju atd. Našel si mě na sociálních sítí. Nedá mi to a zajímalo by mě proč??
Má ženu, kterou si našel hned po našem rozchodu a děti si udělal taky velice rychle. Vychází to tak, že po třech měsících známosti byla jeho žena v očekávání. Proč se o mě zajímá?

Tak ví že nemáš problém zahýbat, tak to zkouší oživit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9906
1.2.21 20:25

Asi si chce zas nezávazně zasoulozit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4452
1.2.21 20:25
@Anonymní píše:

Proč? Protože mu žena nerozumí a nespí s ním. :mrgreen: Neřekla bych, že ho zajimas ty, ale chce s tebou sex. Ty s mimopartnerskym š. ukem nemáš problém a on si to pamatuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
1.2.21 20:28

Testuje, jestli je pro Tebe nezapomenutelným milencem, a vida, je!! Kdyby nebyl, dávno bys jeho zprávy bez mrknutí oka vymazala a nezakládala diskuze. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 20:35
@Jana dnešní píše:
Testuje, jestli je pro Tebe nezapomenutelným milencem, a vida, je!! Kdyby nebyl, dávno bys jeho zprávy bez mrknutí oka vymazala a nezakládala diskuze. :mavam:

Byl to můj jedinej milenec v životě :lol:
Moc na to nejsem a taky se mi to těžce vrátilo. Takže pro mě to bylo nezapomenutelný něco co už nikdy nezažiju. Když napíše, tak nepíše o sexu a nic podobně. Jen jak se mám a pamatuje si do dnes den mých narozenin. Takže píše k svátku, narozkám, Vánoce, Nový rok a někdy jen tak jak se právě mám… slušně odpovím a zase se odmlčí nic co by něco naznačovalo.

• Citovat
  • Nahlásit
353
1.2.21 20:49

Těch důvodů by mohlo být… Třeba se nudí a tak občas napíše svým bývalým, nebo třeba sex byl natolik skvělý, že ho má stále v paměti, nebo tě měl třeba rád a zajímá ho jak se ti daří, nebo se nemá komu svěřit se svými trablemi, co já vím? Já občas také napíšu chlápkovi, kterýho jsem milovala, zeptám se na zdraví, vnoučata a jak se daří a jsem ráda když mi napíše, jsme přátelé a nikdo z nás v tom nehledá nic víc.
V tomhle asi ty bohužel jasno nemáš, ale když má člověk spokojený život a partnerský vztah, nepravidelné zprávy s bývalým partnerem ho nerozhodí. Otázka je proč tě jeho důvody tak zajímají… Dokázala bys ho odmítnout? To by mě docela zajímalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
1.2.21 20:53

A jediný tvůj milenec to určitě nebyl, píšeš o něm a o dvou vztazích, takže už tu máme 3… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
1.2.21 20:53

Pochopila jsem dobře, že tenkrát zařídil on, aby to prasklo?
Jestli ano, tak nemá třeba výčitky svědomí?
Ať tak, či tak, můžeš být ráda, že ses ho zbavila. Jo, a asi má dost volného času. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2667
1.2.21 20:58
@Anonymní píše:
Byl to můj jedinej milenec v životě :lol:
Moc na to nejsem a taky se mi to těžce vrátilo. Takže pro mě to bylo nezapomenutelný něco co už nikdy nezažiju. Když napíše, tak nepíše o sexu a nic podobně. Jen jak se mám a pamatuje si do dnes den mých narozenin. Takže píše k svátku, narozkám, Vánoce, Nový rok a někdy jen tak jak se právě mám… slušně odpovím a zase se odmlčí nic co by něco naznačovalo.

A i přesto, že ti ze života chtěl udělat peklo a prozradil tě, tak si s nim dopisuješ? Tak to fakt nemáš žádnou hrdost. Ja to vymazala, zablokovala na všech frontách. Už nechci aby se mi nekdy ozval, nebo se mi splaší kladiva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 21:02
@Ivča 39 píše:
A jediný tvůj milenec to určitě nebyl, píšeš o něm a o dvou vztazích, takže už tu máme 3… :)

Měla jsem na mysli milenec jen na sex při současném vztahu. Nikdy předtím jsem nevěrná nebyla. Jen mě zajímalo jaký může mít k tomu důvod, že se mi sem tam ozve. Chápu, že kdyby jsme něco spolu měli a znali se léta, ale my se opravdu moc neznáme :P
Přátelé být nemůžeme nebo si to snad neumím představit. Nemám možnost ho ani potkat a upřímně bych ani nechtěla.
Tohle všechno je už zamnou.

• Citovat
  • Nahlásit
1619
1.2.21 21:06
@Anonymní píše:

Zjišťuje situaci, co kdybys náhodou „něco“ chtěla. To je docela normální. Především, když do tebe byl zamilovanej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4452
1.2.21 21:07
@Anonymní píše:
Měla jsem na mysli milenec jen na sex při současném vztahu. Nikdy předtím jsem nevěrná nebyla. Jen mě zajímalo jaký může mít k tomu důvod, že se mi sem tam ozve. Chápu, že kdyby jsme něco spolu měli a znali se léta, ale my se opravdu moc neznáme :P
Přátelé být nemůžeme nebo si to snad neumím představit. Nemám možnost ho ani potkat a upřímně bych ani nechtěla.
Tohle všechno je už zamnou.

Tak tím spíš, když se moc neznáte :mrgreen:, bych řekla, že mu jde znovu jen o ten sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 21:11
@Jana dnešní píše:
Pochopila jsem dobře, že tenkrát zařídil on, aby to prasklo?
Jestli ano, tak nemá třeba výčitky svědomí?
Ať tak, či tak, můžeš být ráda, že ses ho zbavila. Jo, a asi má dost volného času. :mrgreen:

Ano hodně se snažil aby to prasklo a nakonec se mu to povedlo…
Bohužel pro něj.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat