Milenec se přes Vánoce neozývá

Anonymní
27.12.20 06:42

Milenec se přes Vánoce neozývá

Mám od poloviny letošního roku milence, vídáme se často a každý den si píšeme. Teď přes Vánoční svátky se ale hodně odmlčel. Má rodinu, manželku, tři děti, tak je přirozeně s nimi, ale stejně je mi z toho smutno. Jak to máte přes Vánoce s takovými vztahy vy? Moje vlastní manželství je na pokraji rozpadu už delší dobu a zůstávám kvůli dceři. Lepší by samozřejmě bylo ukončit milenecký vztah, vyřešit si vlastní manželství a nikoho nepodvádět, ale dcerka je malá a tohle mi přišlo jako lepší řešení. Doufám, že se milenec po svátcích zase začne ozývat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1295
27.12.20 06:47

Takze tvoje manzelstvi nefunguje a proto rozbijis jine, to je lepsi reseni? ubohost spis, neumis si srovnat vlastni zivot.

neozyva se, protoze je s rodinou, na tebe si vzpomene po svatcich, ma te proste jen do zalohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
27.12.20 07:06

Nesnáším typ žen jako jste Vy a takové chování je pro mě absolutně nepřípustné. Sama mám dvě malé děti a manželství nám začalo skřípat od mého druhého těhotenství a došlo to bohužel až tak daleko, že jsem se od něj musela odstěhovat, především kvůli dětem, protože jsem nechtěla, aby měly zkažené dětství. Ale abych to řešila tím, že bych si našla milence a ještě k tomu ženatého s třemi dětmi? To jako neumíte být chvíli sama bez chlapa? Já jsem sama s dětmi a je nám teď moc hezky a žádného chlapa, milence nebo nedejbože jiného otce od rodiny opravdu nepotřebujeme. A to mám děti, kterým bude 1,5 a 2,5 roku a jsem ještě na rodičáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12375
27.12.20 07:12

@Zoe1 tak to zase nemusíš podávat tak, ze jses hrdina a je to správné. Nevím, co by bylo špatného na milenci, nezadaném.
Taky jsem byla dlouho sama, ale ta fyzická blízkost i sex začnou chybět.

Příspěvek upraven 27.12.20 v 18:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14611
27.12.20 07:12

@PAN66 @Zoe1 Ale no tak. Urcite tomu chlapovi anonymni drzi vzdy pistoli u hlavy, a tim ho donuti ke styku :zed: Kdyby nebyl sve zene neverny s ni, byl by neverny s jinou. To je proste typ nevernika :nevim:

Anonymni, tak jak jsi to napsala. Je ted se svoji rodinou a tam pro tebe misto neni :nevim: Je to milenec, ne partner. S tim jsi do toho sla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
27.12.20 07:14
@cecetka píše:
@PAN66 @Zoe1 Ale no tak. Urcite tomu chlapovi anonymni drzi vzdy pistoli u hlavy, a tim ho donuti ke styku :zed: Kdyby nebyl sve zene neverny s ni, byl by neverny s jinou. To je proste typ nevernika :nevim:Anonymni, tak jak jsi to napsala. Je ted se svoji rodinou a tam pro tebe misto neni :nevim: Je to milenec, ne partner. S tim jsi do toho sla :nevim:

Tak samozřejmě, chlap nese největší vinu, ale já bych prostě nemohla být něčeho takového součástí. Hnusí se mi to.

Příspěvek upraven 27.12.20 v 07:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
27.12.20 07:17
@g.sandova píše:
@Zoe1 tak to zase nemusíš podávat tak, ze jses hrdina a he zo správné. Nevím, co by bylo špatného na milenci, nezadanem.
Taky jsem byla dlouho sama, ale ta fyzická blízkost i sex začnou chybět.

No jasný, ale zakladatelka uvádí, že jim skřípe manželství, tudíž sama není. Já nechápu, proč většina žen hned musí odejít za někým jiným nebo si hned musí někoho najít, než aby se chvíli oklepala, nadechla a pak šla s čistým štítem do nového vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12375
27.12.20 07:22

@Zoe1 ale jo, ja taky neskacu ze vztahu do vztahu. Ale vždycky jsou na to dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3937
27.12.20 07:28

Vánoční svátky jsou prostě rodinné a ty jsi pro něj jen povyražení, nejsi ta hlavní, jsi jen něco, do čeho občas zasune penis a pak to pošle zpět k manželovi. Tak se nediv, že ti nepíše. Nejsi pro něj důležitá. Kdyby tam místo tebe byla jakákoliv jiná, tak ji ojede úplně stejně jako tebe a odejde k manželce a dětem hrát si na spokojenou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 07:35

Nemyslím si, že mu narušuju rodinu. On svoji manželku miluje, akorát v sexu nechce prý žádné dobrodružství, zkoušet nic nového…ideálně misionářská poloha za tmy, kdežto já sex miluju a dělám s ním s radostí cokoli, co ho napadne. Mně s manželem chybí fyzická i citová blízkost, tak ji hledám u milence. Akorát mi přes Vánoce chybí ta jeho pozornost. Nechtěla bych, aby odešel od rodiny a byl se mnou. Jen doufám, že si na mě po svátcích zase vzpomene. Omlouvám se, že tímto pohoršuju.

• Citovat
  • Nahlásit
3787
27.12.20 07:39

Mně už tohle přijde jako provokace :roll: pochybuju že by byl někdo tak b.bej aby nepochopil, proč se mu asi přes Vánoce neozyva. Zapeklita otázka. Ty musíš být troll a nebo jsi opravdu tak vyp… a vše co píšeš je pravda? Tak to tě lituju ještě víc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
27.12.20 07:44
@Anonymní píše:
Nemyslím si, že mu narušuju rodinu. On svoji manželku miluje, akorát v sexu nechce prý žádné dobrodružství, zkoušet nic nového…ideálně misionářská poloha za tmy, kdežto já sex miluju a dělám s ním s radostí cokoli, co ho napadne. Mně s manželem chybí fyzická i citová blízkost, tak ji hledám u milence. Akorát mi přes Vánoce chybí ta jeho pozornost. Nechtěla bych, aby odešel od rodiny a byl se mnou. Jen doufám, že si na mě po svátcích zase vzpomene. Omlouvám se, že tímto pohoršuju.

To je vtipný :-D prý „on svoji manželku miluje“. Ten chlap asi neví, co to je milovat, tak u tohoto určitě žádný city nenajdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 07:56

@Lainaire8 troll opravdu nejsem, už jsem tu v minulosti pár diskuzí založila, akorát vždy obměním detaily, aby mě tu někdo nepoznal. Takže jsem očividně tak vypatlaná…

• Citovat
  • Nahlásit
235
27.12.20 08:00

Jako vážně? To je nějakej vánoční vtípek? Ty někomu rozbíjíš rodinu jen kvůli tomu, že tobě to neklape? Uvědomuješ si, co vlastně děláš? To, že se ti rozpadá manželství, není důvod si najít bokovku. Ani bych se nedivila, že se manželství rozpadá hlavně kvůli tobě, chudák manžel, tohle mít doma… :zed: Buď se rozveď a někoho s najdi, nebo na manželství zapracuj. Co je na tom dobrého někoho podvádět a lhát mu?
Proč asi chlap, který má manželku a tři děti neodpovídá… :think: :think: :think: Tak že by rodina pro něj byla nedůležitější, důležitější než ty? Že bz jsi pro něj nic neznamenala, jen sex?
Doufám, že si on přes ty svátky plné pohody s rodinou uvědomí, že to, co dělal, bylo špatné a už to nikdy neudělá a tebe pošle do háje. Pokud tak neučiní, je to ubožák.
Laskavě se vzpamatuj a měj rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7989
27.12.20 08:13
@Zoe1 píše:
Tak samozřejmě, chlap nese největší vinu, ale já bych prostě nemohla být něčeho takového součástí. Hnusí se mi to.Příspěvek upraven 27.12.20 v 07:21

No jako prrr s tím házením viny. Tady je to jasné 50:50.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat