Milenec si o mně zjišťuje informace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 14:56

Milenec si o mně zjišťuje informace

Mám kratší dobu milence a před pár dny jsem zjistila, že si o mně zjišťuje informace.
Nejspíš se mi i prohledal kabelku.
On neví, že vím, co dělá.
Jak byste na mém místě reagovaly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
560
6.1.22 15:00

Ohledně informací záleží na tom, jak jste se domluvili a ten vztah nastavili. Zvědavost je lidská vlastnost.

Ale prohledat někomu kabelku, peněženku, to je přes čáru. Asi bych si našla jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11802
6.1.22 15:06
@Anonymní píše:
Mám kratší dobu milence a před pár dny jsem zjistila, že si o mně zjišťuje informace.
Nejspíš se mi i prohledal kabelku.
On neví, že vím, co dělá.
Jak byste na mém místě reagovaly?

Se díval jak na tom jsi finančně, zjistil si přesný jméno a šel si tě přiklepnout do registrů, jestli s tebou má ztrácet čas. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 15:08
@Cenarius píše:
Se díval jak na tom jsi finančně, zjistil si přesný jméno a šel si tě přiklepnout do registrů, jestli s tebou má ztrácet čas. :palec:

Ano, takhle nějak to provedl. A ještě předtím si velmi pravděpodobně z mých dokladů v kabelce zjistil moje datum narození.
Na palec nahoru mi to ovšem nepřipadá.

• Citovat
  • Nahlásit
7067
6.1.22 15:10

No… co udělal je přes čáru
ale je logické, že si člověk člověka, se kterým chce intimní poměr projede googlem a facebookem (nově instou, to nemám ani nechci)…
ale je smutné, že nemluvíte, neříkáte si upřímně věci, které ho zajímají, tak se pak podle pídí :-( vadilo by mi ne to, že si zjišťuje na netu (to je fakt dnes základ), ale že se mi hrabe v peněžence :poblion: pokud to udělal, tak by měl u mě nejméně žlutou kartu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14406
6.1.22 15:11

Pro mě by to bylo automatické ukončení poměru.. :nevim: Sex je o důvěře a tu už bych neměla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11802
6.1.22 15:11
@Anonymní píše:
Ano, takhle nějak to provedl. A ještě předtím si velmi pravděpodobně z mých dokladů v kabelce zjistil moje datum narození.

No jeho přístup je zcela v pořádku, že si ověřuje, jestli se na něj nechce přisát nějaká zadlužená pijavice. Místní rybníčky jsou jich plné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 15:17
@Lucy75 píše:
No… co udělal je přes čáru
ale je logické, že si člověk člověka, se kterým chce intimní poměr projede googlem a facebookem (nově instou, to nemám ani nechci)…
ale je smutné, že nemluvíte, neříkáte si upřímně věci, které ho zajímají, tak se pak podle pídí :-( vadilo by mi ne to, že si zjišťuje na netu (to je fakt dnes základ), ale že se mi hrabe v peněžence :poblion: pokud to udělal, tak by měl u mě nejméně žlutou kartu…

Nepíšu zde o vyhledávání na internetu, to dělám taky a připadá mi to normální.
On si ale nějakým mně neznámým způsobem zjistil moje datum narození a zaplatil za to, aby zjistil informace týkající se mé finanční situace. To bych u neřekla, protože si mysím, že mu do toho momentálně nic není.

• Citovat
  • Nahlásit
10836
6.1.22 15:19
@Králičice píše:
Pro mě by to bylo automatické ukončení poměru.. :nevim: Sex je o důvěře a tu už bych neměla..

Na druhou stranu, důvěru mohu mít jen k někomu, o kom mám informace, ne když ani netuším příjmení a datum narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
6.1.22 15:19
@Anonymní píše:
On si ale nějakým mně neznámým způsobem zjistil moje datum narození a zaplatil za to, aby zjistil informace týkající se mé finanční situace. To bych u neřekla, protože si mysím, že mu do toho momentálně nic není.

Tak to je hardcore, pozor aby s tebou neměl poměr teď, aby tě pak mohl vydirat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10836
6.1.22 15:21
@Cizinka1 píše:
Tak to je hardcore, pozor aby s tebou neměl poměr teď, aby tě pak mohl vydirat

Pokud je ženatý, může mít naopak strach, aby ho nevydírala zakladatelka, pokud by například řešila exekuce atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11446
6.1.22 15:22
@Anonymní píše:
On si ale nějakým mně neznámým způsobem zjistil moje datum narození a zaplatil za to, aby zjistil informace týkající se mé finanční situace. To bych u neřekla, protože si mysím, že mu do toho momentálně nic není.

vůbec s tím nemám zkušenost, tak se zeptám: a jak jsi zjistlila, že on zjištoval?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10968
6.1.22 15:23
@Anonymní píše:

Nejspíš se mu zdálo, že vypadáš starší než mu tvrdíš. Tak se chtěl ujistit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
@Anonymní píše:

Co po tom jako milenci je? :think: Milenec je na to jedno, informace nesděluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@ontarova.stara píše:
Na druhou stranu, důvěru mohu mít jen k někomu, o kom mám informace, ne když ani netuším příjmení a datum narození.

Co je tak důležité na datu narození?
Já to jeho také neznám a nikdy na to téma nepřišla řeč. Kdyby chtěl, mohl se zeptat, řekla bych mu to. Jenže on se nezeptal a nevím, jak jinak by je mohl zjistit než tak, že mi prohrabal kabelku či mobil.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat