Milenec si o mně zjišťuje informace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
7.1.22 09:34
@wo2 píše:
Tak teď víme víc. Co s tebou udělala tato diskuze? Zůstane milencem? Zeptáš se ho, proč to udělal? Co s tebou plánuje dál? Jak jste si to nastavili?

Nijak přesně jsme si to nenastavili. Ze začátku jsme se stýkali spíš jako přátelé, on na mě od druhé schůzky sahal o něco víc, než je mezi přáteli běžné, časem jsme spolu skončili v posteli.
Na začátku jsme mluvili o tom, co v životě chceme, on říkal, že se chce usadit a založit rodinu, já jsem řekla, že já rodinu už zakládat nechci a už si chci jenom užívat života. Také jsem mu jasně řekla, ať se mnou coby s životní partnerkou nepočítá. Čili si myslím, že z mé strany byly hranice vytyčeny jasně. On sám mi o svých plánech se mnou nic neřekl.
Já zatím ještě nevím, jak se rozhodnu. Přemýšlím nad tím, co ho k tomu mohlo vést, jak může s těmi informacemi naložit a co mi může ještě provést.
Každopádně mu zatím nic neřeknu a lépe si ho proklepnu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 09:41
@Josef_t píše:
Přijde na to čím je on pro tebe a čím jsi ty pro něj…
Označuješ ho jako milence?
Není to tedy kamarád s výhodami, není to ani potenciální přítel.

Myslím, že když si toto vyjasníte, vyjasní se i ostatní věci…

PS: málo kdo má tak minimální digitální stopu, že by se datum narození nedalo zjistit…

Já jsem mu na začátku řekla, že narozdíl od něj už nechci zakládat rodinu a ať se mnou nepočítá coby s životní partnerkou. Jak mě vidí on, nevím, nikdy se v téhle věci jasně nevyjádřil.
Já si nemyslím, že by se běžným hledáním dalo na internetu dalo najít moje datum narození. I když on je ajťák, takže nějaký způsob najít mohl. Jak to podle tebe funguje?
Jednodušší by ovšem každopádně bylo se mi podívat do kabelky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 09:43
@Gingerka píše:
Vždyť to nemá ani hlavu ani patu…
Píšeš zmateně, obsah nula nula nic.

Promiň, ale spíš mi to připadá, že si zákazník lustroval společnici.
Scházíte se u něj, sex wauuu, vařila jsi u něho, platí za tebe..
On nemůže vědět datum tvého narození, nezná tvou adresu atd.
Vždyť je to na hlavu..

A tady tou otázkou jsi to teda úplně zazdila: „Ty bys podle nápisů jako Chanel nebo Prada poznal, že ta kabelka stála desítky tisíc?“ :mrgreen: :mrgreen:
Známější značky tě nenapadly? :mrgreen:

Jiné kabelky s viditelným nápisem nemám, už jenom Michael Kors, ale to nepoažuji za luxusní značku.
Co se ti na tom všem nelíbí?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 09:47
@ludmilaadamkova píše:
Tak hlavně tedy kabelka od Prady za 10K? muhehe to přitlač

Proč? V téhle cenové relaci jich mají docela dost a platit za kabelku přes sto tisíc mi připadá přehnané.

• Citovat
  • Nahlásit
11563
7.1.22 10:00
@Anonymní píše:
Proč? V téhle cenové relaci jich mají docela dost a platit za kabelku přes sto tisíc mi připadá přehnané.

A prozradíš mi tajemství kde koupím kabelku od Prady za 10 tis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
wo2
598
7.1.22 10:03

Dneska máte schůzku, tak ať dobře dopadne. Hezky zasexujte a pak u skleničky pokecáte…
Edit: smazána poslední otázka - všiml jsem si odpovědi.

Ideální partnerka, ale ne zrovna pro tohoto pána. Každopádně si myslím, že to máš ve svých rukou. ;)

Příspěvek upraven 07.01.22 v 10:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 10:10
@ludmilaadamkova píše:
A prozradíš mi tajemství kde koupím kabelku od Prady za 10 tis?

Zkus se podívat na website nebo zajít do jejich obchodu. Téměř všechny kabelky jsou v řádech desetitisíců korun. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
22420
7.1.22 10:14
@Anonymní píše:
Zkus se podívat na website nebo zajít do jejich obchodu. Téměř všechny kabelky jsouv řádech desetitisíců korun. ;)

to je ale i 90tis., že? :think: tak to pak ano, jen většina z nás tady vidí trochu rozdíl mezi 10 a 90 tis. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11563
7.1.22 10:17
@Anonymní píše:
Zkus se podívat na website nebo zajít do jejich obchodu. Téměř všechny kabelky jsou v řádech desetitisíců korun. ;)
@Anonymní píše:
Zkus se podívat na website nebo zajít do jejich obchodu. Téměř všechny kabelky jsou v řádech desetitisíců korun. ;)

Ano to jsem se právě koukala a kabelky jsou kolem 35-50 tis opravdu jsem nenasla jedinou kabelku za 10 tis takže kdybys mi poradila kde kupuješ ty kabelky za 10 tis hned bych tam skočila. i použité kabelky od prady (myslím pravé ne fejk) se prodávají třeba za 15 tis

Takže znova kde kupuješ kabelky za 10 tis od prady psala jsi přímo o 10 tis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11915
7.1.22 10:19

*

Příspěvek upraven 07.01.22 v 10:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11915
7.1.22 10:23
@ludmilaadamkova píše:
Ano to jsem se právě koukala a kabelky jsou kolem 35-50 tis opravdu jsem nenasla jedinou kabelku za 10 tis takže kdybys mi poradila kde kupuješ ty kabelky za 10 tis hned bych tam skočila. i použité kabelky od prady (myslím pravé ne fejk) se prodávají třeba za 15 tisTakže znova kde kupuješ kabelky za 10 tis od prady psala jsi přímo o 10 tis?
@Anonymní píše:
Skryté kamery doma mít může, stejně tak mi teoreticky mohl něco nainstalovat do mobilu. Měla jsem u něj i pracovní notebook, tam mi snad nic neudělal. To by mohl být teprve průšvih. Ale ten s ním nezůstal delší dobu bez dozoru.
Kvůli nahrávkám sexu bych se vydírat nenechala.
Nemyslím, že by se nějak bál exekutora, on sám toho doma moc nemá. Víceméně jen počítače a nějakou další elektroniku. Ale když jsem i od něj půjčila headset, zajímal se o to, zda jsem ho nezapomněla vrátit, takže je možná opravdu přehnaně opatrný.
Drahé věci a luxusní oblečení mám, i když nevím, nakolik to běžný muž pozná. Ty bys podle nápisů jako Chanel nebo Prada poznal, že ta kabelka stála desítky tisíc?Často mě ale viděl i ve starých kalhotách a tričkách a jednou i v ožmolkovaném svetru.

píše desítky tisíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11563
7.1.22 10:25
@ivašot. píše: *Příspěvek upraven 07.01.22 v 10:23

Nojo fakt že jo. Vůbec netuším proč jsem četla deset tis. Možná přání otcem myšlenky za 10 tis bych si kabelku hned koupila. Myslím tím od Prady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11563
7.1.22 10:25
@Anonymní píše:

omluva četla jsem kabelku za 10 tis :zed: Já bych totiž kabelku od Prady taky ráda a dost mě zkamalo že jsme žádnou za 10K nenašla… max něco nadv1é peněženku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11915
7.1.22 10:33
@ludmilaadamkova píše:
Ano to jsem se právě koukala a kabelky jsou kolem 35-50 tis opravdu jsem nenasla jedinou kabelku za 10 tis takže kdybys mi poradila kde kupuješ ty kabelky za 10 tis hned bych tam skočila. i použité kabelky od prady (myslím pravé ne fejk) se prodávají třeba za 15 tisTakže znova kde kupuješ kabelky za 10 tis od prady psala jsi přímo o 10 tis?

Kdes koukala na ty ceny? Já našla jen stránky bez cen :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11563
7.1.22 10:45
@ivašot. píše:
Kdes koukala na ty ceny? Já našla jen stránky bez cen :(

https://www.fashiola.cz/…nky/kabelky/?…

mají i na glami když dáš značku prada

https://www.dbag.cz/prada/

a pak jsou stránky https://www.luxurybags.cz/kabelky-damske tam se občas objeví prada… ale ty jsou už z druhé ruky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat