Milenec si o mně zjišťuje informace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
6.1.22 16:05
@Modra1 píše:
A nemůžeš se rozepsat víc? Jak při svém hledání narazil na tvého známého? Kdo je tvůj známý? Vždyť vyjet si registry lze jednoduše přes net bez kontaktu s nějakou osobou?Opravdu ho nejde konfrontovat bez toho, aniž by z toho známý nevyvazl jako podezřelý?

Nemůžu. Zkontroloval registry, buď za to zaplatil, nebo musel někoho uvnitř znát. S výsledkem svého hledání byl spokojen.

• Citovat
  • Nahlásit
11915
6.1.22 16:07
@Anonymní píše:
Nemůžu. Zkontroloval registry, buď za to zaplatil, nebo musel někoho uvnitř znát. S výsledkem svého hledání byl spokojen.

já tomu pořád nějak moc nerozumím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
6.1.22 16:08

No dobře, pokud zná někoho v bance, tak nemusel znát tvé datum narození. Prostě si tě tam vyhledali dle jména a adresy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
wo2
598
6.1.22 16:09

Zakladatelka odpovida na doplnujici otazky tak nejak opatrne a na nektere vubec.
Kolik vam je let? Milenec ze seznamky typu Tinder? Jak dlouho se znate? Kde jsi mu varila? U sebe? U nej? Byla to banka, katastr?
Asi bych se narovinu zeptal. Ty si myslis, ze zjistoval jen u nekoho, koho ty znas, ale mohl se ptat na vice mistech a pak je jedno odkud to vis ty. Kazdopadne ja to zjistit, tak by to musela byt opravdu sikovna MILENKA, abych si ji jeste naposled poradne uzil i s rizikem, ze neco kuje za pikle… a pak by sla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11655
6.1.22 16:09
@ivašot. píše:
já tomu pořád nějak moc nerozumím :nevim:

Ani já ne. Registry nejsou nic tajného, navíc datum narození nemusel tajně hledat v OP, mohl mu jej říct ten známý. A už vůbec nechápu, proč by mu udělal výpis a pak to šel dotyčné říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
6.1.22 16:11
@ontarova.stara píše:
Ani já ne. Registry nejsou nic tajného, navíc datum narození nemusel tajně hledat v OP, mohl mu jej říct ten známý. A už vůbec nechápu, proč by mu udělal výpis a pak to šel dotyčné říct.

Pochopila jsem to tak, že milenec šel za vlastním známým do banky pro info.. A zakladatelcin známý tam pracuje taky a zjistil to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4274
6.1.22 16:14
@Anonymní píše:
Ne, mě je opravdu tolik, kolik mně je.
Kdyby se mě býval zeptal, zda mu ukážu nějaký doklad, tak bych mu jej ukázala, nebyl by první.

8o Tak to je dobrý, mohlo by ti taky nebýt tolik, kolik ti je 8o
Asi jako že vypadáš o deset let mladší, tak ti to nechtěl věřit.. To je ale dneska skoro povinnost :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Modra1 píše:
No dobře, pokud zná někoho v bance, tak nemusel znát tvé datum narození. Prostě si tě tam vyhledali dle jména a adresy.

Adresu také nezná. Datum narození si musel nějak zjistit.

• Citovat
  • Nahlásit
1400
@Anonymní píše:
Ne, nikoho nepodvádím.

Tak to nic. Pochopil jsem špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
6.1.22 16:17
@Anonymní píše:

Ty jsi tajemná jak hrad v Karpatech :mrgreen: On ani neví město?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11915
6.1.22 16:17
@Anonymní píše:

A můžeš teda být konkrétnější jaké informace o tobě tedy získal?
takhle jak to líčíš to vypadá, že minimálně jeden z vás je pomalu tajný agent FBI

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11915
6.1.22 16:18
@Modra1 píše:
Ty jsi tajemná jak hrad v Karpatech :mrgreen: On ani neví město?

A jméno zná taky jen falešný :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 16:19
@wo2 píše:
Zakladatelka odpovida na doplnujici otazky tak nejak opatrne a na nektere vubec.
Kolik vam je let? Milenec ze seznamky typu Tinder? Jak dlouho se znate? Kde jsi mu varila? U sebe? U nej? Byla to banka, katastr?
Asi bych se narovinu zeptal. Ty si myslis, ze zjistoval jen u nekoho, koho ty znas, ale mohl se ptat na vice mistech a pak je jedno odkud to vis ty. Kazdopadne ja to zjistit, tak by to musela byt opravdu sikovna MILENKA, abych si ji jeste naposled poradne uzil i s rizikem, ze neco kuje za pikle… a pak by sla :mrgreen:

Já mám 40+, on je o pár let mladší. Ano, z podobné seznamky. Poměr spolu máme pár týdnů. Vařila jsem u něj doma, on u mě nikdy nebyl. Informace o mně zjšťoval v jistém registru.
Milenec je to opravdu šikovný, až příliš, řekla bych.

• Citovat
  • Nahlásit
11655
6.1.22 16:19
@ivašot. píše:
A jméno zná taky jen falešný :mrgreen:

Ale někde mu prý vařila. Představuju si to jako v Asii, někde na ulici a v kotlíku. Hele, spát spolu můžeme, ale na narozeniny a adresu se mě neptej :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11915
6.1.22 16:20
@Anonymní píše:
Já mám 40+, on je o pár let mladší. Ano, z podobné seznamky. Poměr spolu máme pár týdnů. Vařila jsem u něj doma, on u mě nikdy nebyl. Informace o mně zjšťoval v jistém registru.
Milenec je to opravdu šikovný, až příliš, řekla bych.

fakt nemůžeš napsat v kterém registru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat