Milenec si o mně zjišťuje informace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
6.1.22 17:59
@Cenarius píše:
No jeho přístup je zcela v pořádku, že si ověřuje, jestli se na něj nechce přisát nějaká zadlužená pijavice. Místní rybníčky jsou jich plné.

I kdybych byla zadlužená, tak mu do toho nic není.

• Citovat
  • Nahlásit
1510
6.1.22 18:04
@Anonymní píše:

Co myslíš, že bych si o něm měla zjistit?

Je skvely milenec, az moc skvely.

Je mladsi nez ty.

Seznamili jste se na seznamce.

Leze ti do kabelky, lustruje te.

Mozna by nebylo spatne zjistit si neco o jeho drivejsich KSV´s ( ne, opravdu to neni milenec, kdyz nikoho nepodvadis) - kdo vi, co se dozvis.

Mne by neprekvapilo, kdyby si kluk takovymto zpusobem privydelaval. Setkavani s takovou, jejiz financni check ho uspokoji a pozdeji chtit kousek z dortu, zadne drobky.

Je fakt, ze ja to posilani intimnich fotek nebo dokonce nataceni u zenskych moc nechapu, al ev tomto pripade bych byl - jak uz tu psal nekdo prede mnou - hodne opatrny, pokus by s necim takovym prisel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 18:14
@carsin píše:
Je skvely milenec, az moc skvely.

Je mladsi nez ty.

Seznamili jste se na seznamce.

Leze ti do kabelky, lustruje te.

Mozna by nebylo spatne zjistit si neco o jeho drivejsich KSV´s ( ne, opravdu to neni milenec, kdyz nikoho nepodvadis) - kdo vi, co se dozvis.

Mne by neprekvapilo, kdyby si kluk takovymto zpusobem privydelaval. Setkavani s takovou, jejiz financni check ho uspokoji a pozdeji chtit kousek z dortu, zadne drobky.

Je fakt, ze ja to posilani intimnich fotek nebo dokonce nataceni u zenskych moc nechapu, al ev tomto pripade bych byl - jak uz tu psal nekdo prede mnou - hodne opatrny, pokus by s necim takovym prisel.

Co jsou KSV´s?
On je ajťák, podle toho, co dělá v práci, by se mi teoreticky mohl někam vloupat. Asi si fakt nechám minimálně zkontrolovat mobil, zda mi tam nic nenainstaloval.

• Citovat
  • Nahlásit
1963
6.1.22 18:14

@carsin Milenec není pouze ten, s kým podvadis partnera. Milenec je ten, s kým máš pouze sexuální pomer bez jiných závazků. Takže tady to označení milenec je na místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1510
6.1.22 18:16
@Anonymní píše:
Co jsou KSV´s?

Kamaradka s vyhodami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
6.1.22 18:18
@Anonymní píše:
Co jsou KSV´s?
On je ajťák, podle toho, co dělá v práci, by se mi teoreticky mohl někam vloupat. Asi si fakt nechám minimálně zkontrolovat mobil, zda mi tam nic nenainstaloval.

Tak treba ma nejakou profesionalni deformaci, ze si zkousi checkovat ledasco, ale zas mi pripada divne ze je az tak dobry milenec, to jsou vetsinou dost introverti, ne? Zijou si spis ve vlastnim svete atd… takovi sheldonci, aspon ti co mam kolem sebe, v rodine atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 18:18
@carsin píše:
Kamaradka s vyhodami.
Žádné neznám a ani nevím, jak bych je mohla poznat.
  • Citovat
  • Nahlásit
11558
6.1.22 18:20
@carsin píše:
Kamaradka s vyhodami.

Kamarádka s výhodami je kamarádka s kterou i spíš.

Milenec je muž s kterým máš pouze sex a nic jiného nedelate… A budete se třeba jednou za týden na ty 2 hoďky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11655
6.1.22 18:21
@ludmilaadamkova píše:
Kamarádka s výhodami je kamarádka s kterou i spíš.Milenec je muž s kterým máš pouze sex a nic jiného nedelate... A budete se třeba jednou za týden na ty 2 hoďky…

No tak to jako prr, zakladatelka mu vaří :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 18:22
@Helca83 píše:
Tak treba ma nejakou profesionalni deformaci, ze si zkousi checkovat ledasco, ale zas mi pripada divne ze je az tak dobry milenec, to jsou vetsinou dost introverti, ne? Zijou si spis ve vlastnim svete atd… takovi sheldonci, aspon ti co mam kolem sebe, v rodine atd.

Sociálně mi připadá normální.
Je pozorný, platí za mě, když jsem byla nemocná, ptal se, zda něco nepotřebuji, v posteli je úžasný… Prostě jsem jinak plně spokojená.
Ani si nemyslím, že bych mu bývala byla dala nějaký důvod mi nedůvěřovat a takovýmto způsobem si o mně zjišťovat informace.

• Citovat
  • Nahlásit
11558
6.1.22 18:24
@ontarova.stara píše:
No tak to jako prr, zakladatelka mu vaří :mrgreen:.

Tak to už bude vazny… :palec:

Ale zase pozor co. Jestli kafe, tak je to pořád jen milenec. Pokud mu dělala svíčkovou… Tak mají velice vážný vztah. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 18:26
@ludmilaadamkova píše:
Kamarádka s výhodami je kamarádka s kterou i spíš.Milenec je muž s kterým máš pouze sex a nic jiného nedelate… A budete se třeba jednou za týden na ty 2 hoďky…

Tak to ten můj bude sai něco mezi tím. Děláme spolu i dost jiným věcí kromě sexu.
Já jsem stará škola, v těchto věcech se nevyznám a je to můj první milenec/KSV.

• Citovat
  • Nahlásit
11558
6.1.22 18:26
@Anonymní píše:
Sociálně mi připadá normální.
Je pozorný, platí za mě, když jsem byla nemocná, ptal se, zda něco nepotřebuji, v posteli je úžasný… Prostě jsem jinak plně spokojená.
Ani si nemyslím, že bych mu bývala byla dala nějaký důvod mi nedůvěřovat a takovýmto způsobem si o mně zjišťovat informace.

Tak třeba chce vědět zda by to s tebou bylo rentabilní… Jestli bude chtít půjčit na opravu auta ( např… Tak je jasný)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
6.1.22 18:27
@ludmilaadamkova píše:
Tak třeba chce vědět zda by to s tebou bylo rentabilní… Jestli bude chtít půjčit na opravu auta ( např… Tak je jasný)

ale ajtaci mivaji dost penez, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11558
6.1.22 18:29
@Helca83 píše:
ale ajtaci mivaji dost penez, ne?

Není „Ajtak jako Ajtak“ já neříkám že to tak je. Jen že to je jedna z možností.

Buď je strašné nedůvěřivej až paranoidní a prověřuje a nebo je to hajzlik co hledá správne teritorium.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat