Milenec si o mně zjišťuje informace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
6.1.22 18:30
@ludmilaadamkova píše:
Tak třeba chce vědět zda by to s tebou bylo rentabilní… Jestli bude chtít půjčit na opravu auta ( např… Tak je jasný)

To potom ano.
Byla to lososová omáčka. Kdybych věděla, co v tu chvíli nejspíš dělal, schválně bych mu ní nechala kost. :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
3489
6.1.22 18:30
@ludmilaadamkova píše:
Není „Ajtak jako Ajtak“ já neříkám že to tak je. Jen že to je jedna z možností.Buď je strašné nedůvěřivej až paranoidní a prověřuje a nebo je to hajzlik co hledá správne teritorium.

Jo, takto souhlas se vsim, jak to pises.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6780
6.1.22 18:41

Dyk se jen bál, jestli není pod zákonem. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 18:45
@Ivan PPZ píše:
Dyk se jen bál, jestli není pod zákonem. :roll:

Až tak mladě opravdu nevypadám. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
734
6.1.22 20:01

Jestli je ajťák, tak pro něj jistě není žádný problém mít doma skryté kamery. S nahrávkami sexu už by se asi docela dobře vydíralo. Korespondovalo by to s tím zjišťováním finanční bonity.
Druhá varianta mě napadá strach z exekutora. Dnes stačí nechat dlužníka u sebe přespat a pro některé exekutory už to je důvod k vybílení bytu. A kdo má dnes doma od všeho účtenky, aby dokázal, že si věci v domácnosti k němu nepřinesl dlužník…
Jako třetí variantu bych viděl obyčejnou zvědavost. Pokud máš drahé věci a luxusní oblečení, třeba byl jen zvědavý, zda jsi na tom skutečně tak dobře, nebo jen hraješ divadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 20:56
@rmot píše:
Jestli je ajťák, tak pro něj jistě není žádný problém mít doma skryté kamery. S nahrávkami sexu už by se asi docela dobře vydíralo. Korespondovalo by to s tím zjišťováním finanční bonity.
Druhá varianta mě napadá strach z exekutora. Dnes stačí nechat dlužníka u sebe přespat a pro některé exekutory už to je důvod k vybílení bytu. A kdo má dnes doma od všeho účtenky, aby dokázal, že si věci v domácnosti k němu nepřinesl dlužník…
Jako třetí variantu bych viděl obyčejnou zvědavost. Pokud máš drahé věci a luxusní oblečení, třeba byl jen zvědavý, zda jsi na tom skutečně tak dobře, nebo jen hraješ divadlo.

Skryté kamery doma mít může, stejně tak mi teoreticky mohl něco nainstalovat do mobilu. Měla jsem u něj i pracovní notebook, tam mi snad nic neudělal. To by mohl být teprve průšvih. Ale ten s ním nezůstal delší dobu bez dozoru.
Kvůli nahrávkám sexu bych se vydírat nenechala.
Nemyslím, že by se nějak bál exekutora, on sám toho doma moc nemá. Víceméně jen počítače a nějakou další elektroniku. Ale když jsem i od něj půjčila headset, zajímal se o to, zda jsem ho nezapomněla vrátit, takže je možná opravdu přehnaně opatrný.
Drahé věci a luxusní oblečení mám, i když nevím, nakolik to běžný muž pozná. Ty bys podle nápisů jako Chanel nebo Prada poznal, že ta kabelka stála desítky tisíc? Často mě ale viděl i ve starých kalhotách a tričkách a jednou i v ožmolkovaném svetru.

• Citovat
  • Nahlásit
1938
6.1.22 22:27

Mě to přijde úplně úchylné. A hned bych to ukončila, protože bych ho měla za magora. Když si vezmu, že ani moji bývalí nevěděli, jak vypadá moje občanka a neznali mou přesnou finanční situaci… Prostě neexistuje jediný důvod, proč by někdo, koho mám na sex, měl vidět mou občanku a mít přehled o mé finanční situaci.

Pokud bych chtěla, aby mě nějaký sexuální partner takhle lustroval, tak dojdu na nejbližší stanici, povím tam chlapcům, že jsem hrozně zlobila a bude potřeba mě zatknout. To by aspoň mělo nějaký šmrnc. Tenhle váš úchyl, ten je akorát na husí kůži…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
wo2
598
6.1.22 22:30
@Anonymní píše:
Já mám 40+, on je o pár let mladší. Ano, z podobné seznamky. Poměr spolu máme pár týdnů. Vařila jsem u něj doma, on u mě nikdy nebyl. Informace o mně zjšťoval v jistém registru.
Milenec je to opravdu šikovný, až příliš, řekla bych.

Tak teď víme víc. Co s tebou udělala tato diskuze? Zůstane milencem? Zeptáš se ho, proč to udělal? Co s tebou plánuje dál? Jak jste si to nastavili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4502
6.1.22 23:00

Že zjišťuje informace mi nepřipadá divný, třeba projede jméno Googlem, to bych řekla že je normální, je zvedavej. Ale že ti šátrá v kabelce, to je moc, i kdyby se mi hrabal v šuplíku tak by letěl hned. A to já mám kabelku normálně na botníku otevřenou, je tam vidět, ale předpokládám že se tam nikdo nehrabe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
6.1.22 23:02
@Anonymní píše:
To potom ano.
Byla to lososová omáčka. Kdybych věděla, co v tu chvíli nejspíš dělal, schválně bych mu ní nechala kost. :pocitac:

Vždyť Ty ale nevíš, jestli se Ti v tý kabelce vůbec hrabal, to je jenom Tvoje domněnka, jak přišel k Tvému datu narození. Třeba je to všecko úplně jinak. Taky mi přijde, že okolo toho dost mlžíš. Takže mi celá tahle diskuze vlastně přijde úplně divná. Jediný, co Ti poradím, je se ho normálně zeptat, o co mu jde. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
6.1.22 23:02
@Anonymní píše:
Mám kratší dobu milence a před pár dny jsem zjistila, že si o mně zjišťuje informace.
Nejspíš se mi i prohledal kabelku.
On neví, že vím, co dělá.
Jak byste na mém místě reagovaly?

Přijde na to čím je on pro tebe a čím jsi ty pro něj…
Označuješ ho jako milence?
Není to tedy kamarád s výhodami, není to ani potenciální přítel.

Myslím, že když si toto vyjasníte, vyjasní se i ostatní věci…

PS: málo kdo má tak minimální digitální stopu, že by se datum narození nedalo zjistit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
7.1.22 01:50

Vždyť to nemá ani hlavu ani patu…
Píšeš zmateně, obsah nula nula nic.

Promiň, ale spíš mi to připadá, že si zákazník lustroval společnici.
Scházíte se u něj, sex wauuu, vařila jsi u něho, platí za tebe..
On nemůže vědět datum tvého narození, nezná tvou adresu atd.
Vždyť je to na hlavu..

A tady tou otázkou jsi to teda úplně zazdila: „Ty bys podle nápisů jako Chanel nebo Prada poznal, že ta kabelka stála desítky tisíc?“ :mrgreen: :mrgreen:
Známější značky tě nenapadly? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
7.1.22 03:13
@Gingerka píše:

Vždyť je to na hlavu..

A tady tou otázkou jsi to teda úplně zazdila: „Ty bys podle nápisů jako Chanel nebo Prada poznal, že ta kabelka stála desítky tisíc?“ :mrgreen: :mrgreen:
Známější značky tě nenapadly? :mrgreen:

:mrgreen: Můžu ti ho šupnout zezadu? Ano! A z boku? Ano! A polkneš to? Ano! A kdy ses narodila? Cože??? Fuj ty seš ale nechutné čuně!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11915
7.1.22 06:09
@Anonymní píše:
Skryté kamery doma mít může, stejně tak mi teoreticky mohl něco nainstalovat do mobilu. Měla jsem u něj i pracovní notebook, tam mi snad nic neudělal. To by mohl být teprve průšvih. Ale ten s ním nezůstal delší dobu bez dozoru.
Kvůli nahrávkám sexu bych se vydírat nenechala.
Nemyslím, že by se nějak bál exekutora, on sám toho doma moc nemá. Víceméně jen počítače a nějakou další elektroniku. Ale když jsem i od něj půjčila headset, zajímal se o to, zda jsem ho nezapomněla vrátit, takže je možná opravdu přehnaně opatrný.
Drahé věci a luxusní oblečení mám, i když nevím, nakolik to běžný muž pozná. Ty bys podle nápisů jako Chanel nebo Prada poznal, že ta kabelka stála desítky tisíc? Často mě ale viděl i ve starých kalhotách a tričkách a jednou i v ožmolkovaném svetru.

nějak celému příběhu pomalu přestávám věřit, promiň :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11563
7.1.22 08:27
@Gingerka píše:

Vždyť je to na hlavu..

Známější značky tě nenapadly? :mrgreen:

Tak hlavně tedy kabelka od Prady za 10K? muhehe to přitlač

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat