Milenec sukničkář nebo provokatér?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 12:29
Milenec sukničkář nebo provokatér?

Ahoj dámy. Ráda bych věděla váš pohled na věc. Našla jsem si milence scházíme se už nějakou dobu. Jsou tam hrozné emoce z mé strany Teda určitě a myslím, že i z jeho strany. Ale ví že jsem zadaná tak se snaží si dávat zpátečku, ale i přesto myslím že se už zamiloval i když to nedá najevo řekne mi např. 4 krát 5 krát za noc že mě má rád a čeká že mi to řeknu taky, ale já mu to najevo dát nechci aby si pak semnou hrál. Pořád mi říká že až to jednou přijde a skončí to mezi námi že z toho bude špatnej atd.. Nevím zda mu věřit to není podstatné. Ale teď mi řekněte co by jste si mysleli o tom, když mi řekl co bych dělala kdyby si začal s někým z mojí rodiny? Když jsem mu ukazovala fotky např. Mé sestry atd… Říkám si že to asi o něčem vypovídá když ho vůbec něco takového napadne. Vůbec nevím jak si to mám vyložit jestli mi to řekl třeba že chtěl provokovat nebo to myslel vážně ta představa je otřesná, a už teď si říkám že to musí být asi pěknej sukničkář. To jako když nemůže mít mě tak alespoň někoho ode mě? Nebo aby jsme byli v kontaktu vážně nevím co na to říct ale celkem se mi rozsvítilo a možná se mi i trochu zprotivil tak doufám že to tak zůstane protože ho mám ráda. Ale pěkná budoucnost by mě sním nejspíš nečekala. Co by jste na to řekli.?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kopretina90
Kecalka 245 příspěvků 09.08.19 12:32

… přestala jsem číst, jakmile jsem narazila na větu '' Ví, že jsem zadaná… Nejdřív si vstup do svědomí, a pak začni řešit, co je vlastně milenec zač.

Lewis78
Nováček 3 příspěvky 09.08.19 12:39

Vrána k vráně sedá?

vedma007
Kecalka 271 příspěvků 09.08.19 12:41

Tobě vadí, že je sukničkář, když ty jsi uplně stejná?? :lol:

Elishka1
Závislačka 3325 příspěvků 09.08.19 12:43

Nevím, zkus to probrat s partnerem

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 18355 příspěvků 09.08.19 12:45

Rekla bych ti na to, ze tvuj pritel by mel lepe premyslet, s kym leze do postele a kym se necha spinit..Na zbytek nemam asi co rict, nejak to ve me nevyvolava zadne emoce :nevim:

ontar
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 09.08.19 12:47

Tak už chápu tvé odpovědi ve vedlejší diskusi „Co vás přimělo rozvést se?“…jako válenda asi fajn, ale hrůza pomyslet mít něco takového doma…brrrr

BeNiPe
Povídálka 15 příspěvků 09.08.19 12:49
@Elishka1 píše:
Nevím, zkus to probrat s partnerem
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 12:53

@vedma007 čekala jsem takovéhle reakce že mě budete odsuzovat chápu, ale neznáte mou situaci a nevíte proč tomu tak je že jsem si bohužel našla milence, svého přítele opustit nehodlám. Ale pokud se chystáte mě jen odsuzovat tak se prosím zdržte komentářů úplně. Proto jsem sem nepsala. Nejspíš se nějakého názoru na mou otázku nedočkám že :D tak do mě.

Lilian1980
Povídálka 46 příspěvků 09.08.19 12:54

Mno, já celkem i dovedu pochopit, že si zadaná ženská najde milence, nevidím do toho, tak nesoudím. Ale že si sakra najde milence, který je naprostý magor, to už mi jaksi hlava nebere 8o

zu.syk
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 09.08.19 12:55

Že se ti mělo rozsvítit dřív… vlastně vám oběma :roll:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 09.08.19 13:19
@Anonymní píše:
@vedma007 čekala jsem takovéhle reakce že mě budete odsuzovat chápu, ale neznáte mou situaci a nevíte proč tomu tak je že jsem si bohužel našla milence, svého přítele opustit nehodlám. Ale pokud se chystáte mě jen odsuzovat tak se prosím zdržte komentářů úplně. Proto jsem sem nepsala. Nejspíš se nějakého názoru na mou otázku nedočkám že :D tak do mě.

Zajimalo by me, jestli by vas pritel taky nechtel opustit potom, co by vedel, ze se pelesite s jinym. :think:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 09.08.19 13:22

Ve zkratce: Nechceš, aby si s tebou hrál, tak si hraješ ty s ním. Chceš mít jistotu, že tě má skutečně rád a nebere tě jen jako povyražení. Ale zároveň máš partnera a svému milenci nedáváš nic. Kromě sexu teda. Ani mu neřekneš, že ho máš ráda. A když plní svoji úlohu (milenec na zábavu), tak se cítíš dotčeně, že s tebou nechce vztah a milion dětí. Hm, asi děláš něco špatně.

arinecka
Kelišová 6746 příspěvků 09.08.19 13:29

No co, je to jen milenec. Ty máš taky jiného a vyšiluje on kvůli tomu? Kdyby si začal třeba s tvojí sestrou, tak nemůžeš dělat nic. To přece neznamená že je sukničkář, nebo si s tebou hraje, vždyť ty si hraješ s ním :nevim:

david85lbc
Kecalka 449 příspěvků 09.08.19 13:31

Prober to s přítelem, nejlepší je někdy pohled z třetí strany a možná to rozklíčuje..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama