Milenec – vždycky to dopadne špatně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:58
Milenec vždycky to dopadne špatně?

Holky ahojte,

Jsme manželé 10 let. Máme 2 děti (4,7). Když jsem po mateřské nastoupila do práce začala jsem se nějak měnit. Poslední rok pozoruji, že jsme se s manzelem oddalili.. Nechtěla jsem se líbat, sex, ale tak nejak jsem si řekla, že to zvládnu.. Mám ho moc ráda, ale nemáme moc společného…

A před 2 měsíci se mi začal dvořut kamarád..
Je to úplně něco jiného, chtela bych se s ním líbat. Když se na mě podívá rozbusi se mi srdce.. Čekám na každou jeho zprávu..
Už jsem i nápadná v práci se mě ptají, proč se tak usmívám na mobil.. Jsem šťastná imponuje mi to..

Vůbec nevím co dělat…

Mám pocit, že mu na mě záleží, ale co když chce jen sex, a já budu trpět.. Na druhou stranu když se na ně dívá.. Nemám pocit, že by šlo jen o sex.. Ale zas růžove brýle, že…

Reakce:
divine woman
Extra třída :D 10253 příspěvků 07.02.19 21:00

Dej si studený obklad na hlavu a vychladni. Potvrzuji ti, že všechny nevěry se provalí a dopadne to většinou blbě. Stačí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:04

@divine woman
Jo to jsem potřebovala slyšet.. Ja se prostě zbláznim z toho jak mě přitahuje.. To je to co mi v manželství chybí…

Uživatel je onlineKfětoslava
Ukecaná baba ;) 2272 příspěvků 07.02.19 21:04
@Anonymní píše:
Holky ahojte,

Jsme manželé 10 let. Máme 2 děti (4,7). Když jsem po mateřské nastoupila do práce začala jsem se nějak měnit. Poslední rok pozoruji, že jsme se s manzelem oddalili.. Nechtěla jsem se líbat, sex, ale tak nejak jsem si řekla, že to zvládnu.. Mám ho moc ráda, ale nemáme moc společného…

Je to úplně něco jiného, chtela bych se s ním líbat. Když se na mě podívá rozbusi se mi srdce.. Čekám na každou jeho zprávu..
Už jsem i nápadná v práci se mě ptají, proč se tak usmívám na mobil.. Jsem šťastná imponuje mi to..

Vůbec nevím co dělat…

Mám pocit, že mu na mě záleží, ale co když chce jen sex, a já budu trpět.. Na druhou stranu když se na ně dívá.. Nemám pocit, že by šlo jen o sex.. Ale zas růžove brýle, že…

Ty děti, hádám, jsou společné. Je to málo, pro trochu snahy z tvé strany řešit stávající vztah?

Marben
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 07.02.19 21:06

Pokud by šlo jen o sex, tak věřím, ze by se ututlat nějak dalo, ale očividně si nebo bys mohla být zamilovaná a to neutajíš nikdy. Pak začneš za sebou pálit mosty a odnese to jen a jen tvoje rodina.
Seber se dokud je čas a s kamarádem si přestaň dopisovat i stýkat…

divine woman
Extra třída :D 10253 příspěvků 07.02.19 21:13
@Anonymní píše:
@divine woman
Jo to jsem potřebovala slyšet.. Ja se prostě zbláznim z toho jak mě přitahuje.. To je to co mi v manželství chybí…

Nástup do práce po mateřské je dost rizikové období. Začal manžel doma víc pomáhat, když už pracuješ? Všímá si tě? Jestli ne, je snadné zakoukat se vedle. Ale vezmi rozum do hrsti a snaž se to zlepšit doma. Máš děti a ty potřebují oba rodiče.

Mičule
Kelišová 5739 příspěvků 07.02.19 21:33

Ano dopadne to špatně. Ikdyby to neprasklo, takový vztah sebou vždy ponese bolest, ať už na konec pro tebe, manžela nebo toho „milence“. Občas to schytaj všichni. Chápu to pokušení, ale věř, že to nestojí za to. Utni s ním veškerý kontakt, jinak se z toho nevyhrabeš.
A pusť si nějakou Rosamundu nebo Danielu tam to dopadne vždycky dobře. :P :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:35

Našemu vztahu moje nevěra paradoxně pomohla. Praskla, bylo zle, ale vyříkali jsme si všechny bolístky a křivdy a od té doby je náš vztah mnohem lepší. Ovšem u mě šlo čistě o sex a o to cítit se žádaná. Nehledala jsem lásku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:50

Nemusí to dopadnout špatně pokud si nastavíte jasně pravidla. Já jsem byla manželovi nevěrna několikrát, nikdy na to nepřišel, šlo jen o sex, fyzickou přitažlivost. Manžela miluju. Jsem přesvědčena, že mi není věrný ani on, jednou jsem mu na nevěru přišla (myslela jsem si jak se nemilujeme), od té doby se ve mě něco zlomilo.
Paradox je, že manželství nám klape opravdu skvěle:-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:53
@Anonymní píše:
Holky ahojte,

Vůbec nevím co dělat…

Mám pocit, že mu na mě záleží, ale co když chce jen sex, a já budu trpět.. Na druhou stranu když se na ně dívá.. Nemám pocit, že by šlo jen o sex.. Ale zas růžove brýle, že…

spíš doufej že chce jen sex.. nebo ty stojiš o to se rozvádet atd ?? neblázni.. užij si sex a nazdar.pak zas bude jiný objev až te tento kamarad omrzí :mrgreen: s milencem to dopadá naopak velmi dobře…mžeš ho menit jak častochceš takže neomrzí tak jako mažel :mrgreen:

vejilka
Závislačka 4979 příspěvků 07.02.19 22:17
@Anonymní píše:
spíš doufej že chce jen sex.. nebo ty stojiš o to se rozvádet atd ?? neblázni.. užij si sex a nazdar.pak zas bude jiný objev až te tento kamarad omrzí :mrgreen: s milencem to dopadá naopak velmi dobře…mžeš ho menit jak častochceš takže neomrzí tak jako mažel :mrgreen:

Neomrzí,dokud z milence neudělá manžela :lol: Je to začarovanej kruh :lol: Vždycky to všude zevšední. Je bláznovství rozvádět se kvůli novému šulinovi. Pokud tedy chlap není nějakej magor. Jinak je to převážně chemie a okouzlení z něčeho nového. Sice to bude bolet, ale utni kontakt. Jsi poblázněná už jen ze psaní a to ho přitom ani pořádně neznáš. Sice to bude pár měsíců bolet, ale přejde to.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15378 příspěvků 07.02.19 22:20

El classico. Ženská po mateřské zanedbaná a citově vyprahlá. Co takhle zapracovat na vztahu s manželem?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 17316 příspěvků 07.02.19 22:26

Dej si studenou sprchu a vydrbej se froté ručníkem 8) Fakt ti stojí nějaký románek za rozpad vztahu s dětmi? Zkuste na něm zapracovat, každý vztah se musí udržovat.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 07.02.19 22:30

Jezis, tak se k ni chova nekdo lip, nez jeji starej, noo boooze, chce si trochu uzit. Chlapi to delaj v jednom kuse a zenska nemuze. Zijem jen jednou. Ty si zakl. najdi spis nekoho jen na sex, psat si jen ohledne schuzek, vypisovani a usmivani na mobil je prusvih, jeste se zabouchnes… :lol:

Slečna Dee
Povídálka 21 příspěvků 08.02.19 06:26

Všechny začatky jsou plný vzrušení, bušení srdce, motýlků, jenže 99% stejně zapadne do stejných kolejí a zevšední :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >