Milenec z netu první schůzka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 13:49
Milenec z netu první schůzka

Stále přemýšlím, pokud ho najdu na netu, setkáme se, ale co pak? Přece neřeknu „Zlato, jdem na to“…proti tomu je, že dlouhá konverzace po mnoho dalších schůzek je taky divná. máte zkušenost?

když potkám v reàlu budoucího milence, je to ok, pokec, rande, kafe, pusa, kino apod, nakonec sex.,
je to přirozený. ale takhle?

Ještě mě napadá, na netu hledat kamaráda na pokec pro výhledový sex. vztah, s tím, že uvidíme. ale napíše na tohle chlap, který chce fakt sex? neodepíše na to jen ten, který neví co chce, boji se udělat ten první krok nebo je do někoho zamilovanej a tohle je pokus dokázat si opak?

Anonym. dekuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 04.07.19 14:02

Prostě to musíš vyzkoušet a ano, schůzky přes interent sebou nesou spoustu trapných okamžiků a špatných rande. Je dobré mít předem zajištěnou nějakou dústojnou ústupovou cestu.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 04.07.19 14:19

Scénář nikdy dopředu nevymyslíš. Moc o tom přemýšlíš. Jen asi rada, dát si schůzku někde na veřejném místě. Zbytek nějak vyplyne a dopadne :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 14:42

Tak ideálně manžela, co má doma ženu bez potřeby sexu…

ehm odkud, že jste?

atominnka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 04.07.19 14:46

Tak já těch schůzek zažila hafo..
rande na nějakým veřejným místě - restaurace, kino, procházka městem a vidělo se, někde chemie fungovala, někde ne. A v rukávu jsem měla připravenej plán útěku. ten jsem využila jen jednou - sorry, musím domu, dceři je zle.
Nikdy nikoho hned nevodit domů nebo nelézt k němu domů.

mamule42
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 04.07.19 14:46
@Anonymní píše:
Stále přemýšlím, pokud ho najdu na netu, setkáme se, ale co pak? Přece neřeknu „Zlato, jdem na to“…proti tomu je, že dlouhá konverzace po mnoho dalších schůzek je taky divná. máte zkušenost?

když potkám v reàlu budoucího milence, je to ok, pokec, rande, kafe, pusa, kino apod, nakonec sex.,
je to přirozený. ale takhle?

Ještě mě napadá, na netu hledat kamaráda na pokec pro výhledový sex. vztah, s tím, že uvidíme. ale napíše na tohle chlap, který chce fakt sex? neodepíše na to jen ten, který neví co chce, boji se udělat ten první krok nebo je do někoho zamilovanej a tohle je pokus dokázat si opak?

Anonym. dekuji.

Já se na netu chtěla seznámit s někým na pokec, protože manžel si pokecal raději s půl litrem piva než se mnou, a nějak se to zvrtlo, s manžela se během roku stal bývalý, a s kamaráda manžel, už je to 10 let co jsme spolu :lol:

free333
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 04.07.19 14:46

Na první schůzce naživo teprve zjistíš, jestli máte něco společného, jestli Ti voní, jestli tam je chemie, jestli mu vůbec máš chut dát pusu a samozřejmě to platí oboustranně - i on může zjistit, že vůbec nejsi jeho typ…
Po písmenkách a fotkách tohle nepoznáš… :)

Takže si dát schůzku, nic moc neočekávat, pokecat a uvidíš, třeba to vyjde a třeba ne… :andel:

Samozřejmě nezapomenout na zásady bezpečnosti, přijde vlastně cizí člověk, na netu mohl nakecat cokoliv, tak první schůzku na veřejném místě a nechat pracovat intuici, kdyby se Ti cokoliv nezdálo, tak nechodit někam do soukromí… 8)

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 04.07.19 14:55
@Anonymní píše:
Stále přemýšlím, pokud ho najdu na netu, setkáme se, ale co pak? Přece neřeknu „Zlato, jdem na to“…proti tomu je, že dlouhá konverzace po mnoho dalších schůzek je taky divná.
Ještě mě napadá, na netu hledat kamaráda na pokec pro výhledový sex. vztah.

Hele… zklidni se, sedni si… kup si vibrátor… a pomalu si najdi normálního přítele.
To, co píšeš, je zoufalství - jak nevědět, jak se bavit s lidmi, tím spíš s někým, koho si míníš pustit do postele a na sebe… tak představa „kamaráda s výhledem sexu“. Pokud na tenhle typ „vztahů“ nemáš už předem, netušíš, co udělat a jak se chovat, tak se do toho prostě nepouštěj. Bez jakékoliv jedovatosti.
Jak píšeš, najdi si něco, co bude fungovat přirozeně… a bez dotazů na emiminu. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:20

Nějak jsem z tvého dotazu nepochopila, v jakých internetových vodách hodláš lovit?

Pokud chceš vyloženě milence, je skutečně dlouhá konverzace a mnoho schůzek zbytečných. Navíc ti muži o to ani nestojí. Ukazovat se příliš někde na veřejnosti je risk (většinou jsou zadaní).

Já jsem takhle našla několik milenců, vždy to byli fajn chlapi. Už z konverzace člověk pozná, jestli „to“ tam je nebo není, takže schůzky, kdy jsem se poté omluvila že nic nebude, jsem měla jen 2 a i tak z toho byl fajn oběd s chlapíkem, který mi prostě jen nevoněl.

Variant na první rande je několik. Nejčastěji jde jen o oťukávání, takže třeba oběd, kafe. Může být zakončené podáním ruky nebo francouzákem, záleží na jak moc veřejném místě jste. Pak bych ho ale nechala napsat ti první, aby ses ujistila, že má taky zájem, pokud ty ano. A na druhé rande už se můžete domluvit třeba na soukromé sauně a uvidíš, jak to dopadne…

Jednou jsem zažila, že jsme se šli projít do parku. Jiskry mezi námi lítaly už přes ty maily neskutečně, tam to bylo jasné hned. Vzal mě do sauny rovnou po hodině chození jako překvapení (prostě už ji rovnou objednal s tím, že to buď vyjde nebo ne). No vyšlo to a bylo to super…

A jednou (to bych ti ale nedoporučovala) jsme si dali první rande rovnou v hotelu. Nebyl z našeho města a celý ten sexuální vztah byl nastavený ala Fifty Shades. Tam jsem se ale musela hlásit přes sms kamarádce.

Pokud by měl nekdo potřebu mě hodnotit, šetřete klávesnici. Chtěla jsem jen poradit zakladatelce. Ale jak tu někdo psal, pokud jsi z toho tak nesvá, možná tahle varianta není pro tebe ta pravá. ;)

tasa
Echt Kelišová 9319 příspěvků 04.07.19 15:43
@Anonymní píše:
Tak ideálně manžela, co má doma ženu bez potřeby sexu…ehm odkud, že jste?

Pochybuju, že to sdělí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:50
@LAlezane píše:
Hele… zklidni se, sedni si… kup si vibrátor… a pomalu si najdi normálního přítele.
To, co píšeš, je zoufalství - jak nevědět, jak se bavit s lidmi, tím spíš s někým, koho si míníš pustit do postele a na sebe… tak představa „kamaráda s výhledem sexu“. Pokud na tenhle typ „vztahů“ nemáš už předem, netušíš, co udělat a jak se chovat, tak se do toho prostě nepouštěj. Bez jakékoliv jedovatosti.
Jak píšeš, najdi si něco, co bude fungovat přirozeně… a bez dotazů na emiminu. :?

Tak spíš netušíš, komu radíš. vibrátor nechci. Problémy v komunikaci s okolím nemám, ale nemám čas někoho balit na ulici. V baru už vůbec ne, jednak mi není 20, a jednak tam od určité ho věku chodí jen určitá sociální skupina. V práci jsou samý ženy. atd atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:52
@Anonymní píše:
Nějak jsem z tvého dotazu nepochopila, v jakých internetových vodách hodláš lovit?

Pokud chceš vyloženě milence, je skutečně dlouhá konverzace a mnoho schůzek zbytečných. Navíc ti muži o to ani nestojí. Ukazovat se příliš někde na veřejnosti je risk (většinou jsou zadaní).

Já jsem takhle našla několik milenců, vždy to byli fajn chlapi. Už z konverzace člověk pozná, jestli „to“ tam je nebo není, takže schůzky, kdy jsem se poté omluvila že nic nebude, jsem měla jen 2 a i tak z toho byl fajn oběd s chlapíkem, který mi prostě jen nevoněl.

Variant na první rande je několik. Nejčastěji jde jen o oťukávání, takže třeba oběd, kafe. Může být zakončené podáním ruky nebo francouzákem, záleží na jak moc veřejném místě jste. Pak bych ho ale nechala napsat ti první, aby ses ujistila, že má taky zájem, pokud ty ano. A na druhé rande už se můžete domluvit třeba na soukromé sauně a uvidíš, jak to dopadne…

Jednou jsem zažila, že jsme se šli projít do parku. Jiskry mezi námi lítaly už přes ty maily neskutečně, tam to bylo jasné hned. Vzal mě do sauny rovnou po hodině chození jako překvapení (prostě už ji rovnou objednal s tím, že to buď vyjde nebo ne). No vyšlo to a bylo to super…

A jednou (to bych ti ale nedoporučovala) jsme si dali první rande rovnou v hotelu. Nebyl z našeho města a celý ten sexuální vztah byl nastavený ala Fifty Shades. Tam jsem se ale musela hlásit přes sms kamarádce.

Pokud by měl nekdo potřebu mě hodnotit, šetřete klávesnici. Chtěla jsem jen poradit zakladatelce. Ale jak tu někdo psal, pokud jsi z toho tak nesvá, možná tahle varianta není pro tebe ta pravá. ;)

A jakou variantu internetového seznámení bys doporučila Ty?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 15:53
@Anonymní píše:

Z Prahy

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 04.07.19 15:57
@Anonymní píše:

Hmmmm, no tohle :D

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 04.07.19 16:00
@Anonymní píše:
Z Prahy

Tsk Praha je ideální - nejvíce potencionálních cílů.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama