Milenec? Co se to se mnou děje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 21:29
Milenec?co se to semnou deje

Jdu k vám pro radu asi mi moc neporadite naopak vynadate. Bude to rok co se vydam s jednym muzem ano je ženatý jemu je 29 a mě 19 nevím co se to semnou deje. Seznámili jsme se s nim společně s kamaradky a zpočátku to bylo fajn když jsem měla problémy pomohl mi a vše, upozorňuji ze jsme spolu nic neměli ale pak se to nějak prolomilo a něco se mezi nami stalo ne přímo sex ale něco podobného nechci to zmiňovat, proste jsme se uspokojili jinak a zatím spolu nespali. Jenže já nevím co semnou je když jsme se začínali bavit tak jsme se na nej těšili v jednu chvíli jsme se i nebavili a hodně mě to mrzelo( to bylo ale ještě predtim co jsme spolu něco meli) pak jsme podruhé zopakovali to jsme spolu meli a touha po nem nebo respektive těšil ať na nej u mě nějak úplně vyprchala. Už sem se ani neozvala, on se pak po čase ozval a zkoušel to na mě a ja ho odbyla ze s nim nechci nic mít tak byl nepříjemný a říkal ze se semnou chce stejně jednou vyspat, vím Ze by nikdy rodinu neopustil to jak jsem s nim byla naposledy tak se mi proste strašně hnusila veškerá náklonnost k němu a ted když si nepisem tak mi začíná chybět jenze takhle je to pořad pak mě to přejde a nebo pak když sem s nim tak už zas chci domu a nebaví mě to tak co to semnou je? Řeknete mi určitě najdi si svobodného kluka k sobě rovného ano už par mě zvalo ven ale nesla mě vzdxcky sem se vymluvila protože sem si napsala vždycky s nima par vět a už mě lakali ven a rikala sem si ze snad nemame ani co si říct. Jinak se msm možná zeptate proč jsem s nim jeste nevyspala. Udělala sem možná ještě větší prasecinu než přímým sex ale proč mě s nim nespala? Něco mi říkalo proste NE! A taky je to chlap co dříve měl kazdou a upřímně jsem mu i rekla ze se bojím abych něco nechytla na to mi řekl Ze spal vždycky jen s holkama co znal a pak mi dokonce řekl jestli sem panna ze nechápe proč s nim nechci spát ale to říkal kazdym holkam aby mu to dokázali ze nejsou a vyspali se s nim. Panna nejsem ale někdy sem si už říkala ze se s nim vyspim aby mi dal pokoj a třeba sem se mu zhnusila.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

LennaZS
Závislačka 2522 příspěvků 21.01.18 21:32

Wtf?? 8o :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 21:33

@LennaZS vím je to na hlavu :oops:

Klopotkova
Kelišová 6783 příspěvků 21.01.18 21:35
:lol: :lol: :nevim:

Klopotkova
Kelišová 6783 příspěvků 21.01.18 21:36
@Anonymní píše:
Jdu k vám pro radu asi mi moc neporadite naopak vynadate. Bude to rok co se vydam s jednym muzem ano je ženatý jemu je 29 a mě 19 nevím co se to semnou deje. Seznámili jsme se s nim společně s kamaradky a zpočátku to bylo fajn když jsem měla problémy pomohl mi a vše, upozorňuji ze jsme spolu nic neměli ale pak se to nějak prolomilo a něco se mezi nami stalo ne přímo sex ale něco podobného nechci to zmiňovat, proste jsme se uspokojili jinak a zatím spolu nespali. Jenže já nevím co semnou je když jsme se začínali bavit tak jsme se na nej těšili v jednu chvíli jsme se i nebavili a hodně mě to mrzelo( to bylo ale ještě predtim co jsme spolu něco meli) pak jsme podruhé zopakovali to jsme spolu meli a touha po nem nebo respektive těšil ať na nej u mě nějak úplně vyprchala. Už sem se ani neozvala, on se pak po čase ozval a zkoušel to na mě a ja ho odbyla ze s nim nechci nic mít tak byl nepříjemný a říkal ze se semnou chce stejně jednou vyspat, vím Ze by nikdy rodinu neopustil to jak jsem s nim byla naposledy tak se mi proste strašně hnusila veškerá náklonnost k němu a ted když si nepisem tak mi začíná chybět jenze takhle je to pořad pak mě to přejde a nebo pak když sem s nim tak už zas chci domu a nebaví mě to tak co to semnou je? Řeknete mi určitě najdi si svobodného kluka k sobě rovného ano už par mě zvalo ven ale nesla mě vzdxcky sem se vymluvila protože sem si napsala vždycky s nima par vět a už mě lakali ven a rikala sem si ze snad nemame ani co si říct. Jinak se msm možná zeptate proč jsem s nim jeste nevyspala. Udělala sem možná ještě větší prasecinu než přímým sex ale proč mě s nim nespala? Něco mi říkalo proste NE! A taky je to chlap co dříve měl kazdou a upřímně jsem mu i rekla ze se bojím abych něco nechytla na to mi řekl Ze spal vždycky jen s holkama co znal a pak mi dokonce řekl jestli sem panna ze nechápe proč s nim nechci spát ale to říkal kazdym holkam aby mu to dokázali ze nejsou a vyspali se s nim. Panna nejsem ale někdy sem si už říkala ze se s nim vyspim aby mi dal pokoj a třeba sem se mu zhnusila.

Už to bude rok, co se VYDÁŠ za jednoho muže…? :think:

teresa01
Nováček 9 příspěvků 21.01.18 21:38

Co? 8o

pikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 21.01.18 21:39

To se nedá číst… :zed:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 21.01.18 21:42

Nerozumím otázce. Nicméně tě musím zklamat. Sex jste spolu měli. To, že nedošlo k průniku penisu do vagíny, neznamená, že jsi světice a držíš ho zkrátka. Na vztah evidentně zralá nejsi. Najdi si stejně starého kamaráda a choďte spolu do kina.

lachtanice86
Kelišová 5446 příspěvků 21.01.18 21:55

Cože? Nějak tomu nerozumím.

nostress
Extra třída :D 12700 příspěvků 21.01.18 21:56
@Anonymní píše:

Si děláš legraci? Už je tady těch trollů nějak moc, ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 21:58

@nostress bohužel to legrace není..

nostress
Extra třída :D 12700 příspěvků 21.01.18 22:00
@Anonymní píše:
@nostress bohužel to legrace není..

A co chceš teda slyšet? To si neumíš najít normálního, svobodného kluka, ale musíš se tahat se ženatým tydýtem? :nevim:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7607 příspěvků 21.01.18 22:02

Jaké je prosím tvoje nejvyšší vzdělání?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 22:02

@nostress chtěla sem jen slyšet co to mám za stavy, a co si myslíte o nem.. jak říkám už sem se mohla sejít s par v mem veku ale přišlo mi ze si nemáme co říct

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 22:03

@pohledzdruhes­trany jsem ve 4. Ročníku na gymnázium

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Výhrůžný vzkaz gangů ze Švédska: Máte nás za zvířata, budeme se tak chovat!

V noci na úterý se řada švédských měst proměnila téměř ve válečnou zónu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama