Milenecký vztah i víc ano ne

Anonymní
22.4.20 14:52

Chi se tu podělit o zkušenost a vyslechnout si vaše názory na danou věc. Na inzerát kde jsem hledala zajištěného muže na milecký vztah se mi ozval člověk, který nevím zda mu mám tak úplně věřit, že říká pravdu. Mám už lecos za sebou, manželství mi dobře nedopadlo, ex se ke mně nechoval zrovna nejlépe, proto jsem opatrná a finančně mám co dělat abych to zvládla. On mi nabídl setkání, ale na fotce se mi moc nelíbil i přesto, že jsem mu napsala jak se věci mají, že mi není sympatický i popsala moji situaci, tak se chce sejít a volali jsme si.Je to vzdělaný člověk podle jeho vyjadřování, údajně má firmu finančně rozhodně nestrádá. Co mne zaráží, že mě ještě neviděl a přesto mluví o tom, že nebudu už dřít v práci, ale dělala bych u něj ve firmě a pomohl by mi i jinak, že mi dá větším obnosem peněz, příp. i pronajme větší byt, abych tam mohla být i se synem. Já jsem z jiných poměrů, nejsem zvyklá zvlášt v dnešní době, že mi někdo něco dá a už vůbec ne, když mne ještě ani neviděl. O sex mu údajně jen nejde není to pro něho priorita, časem bych prý mohla bydlet i u něho, což se nechci vázat k někomu, také aby mi to potom jednou nevyčetl. Naše konverzace probíhala normálně, neřešil zda mám taková či jiná prsa, jen chtěl poslat fotky kde jsem oblečená jednou v prádle, což jsem odmítla. Mám se s ním sejít, na fotce mne tedy skoro vůbec nepřitahuje, ale fotky někdy můžou klamat, navíc mi není 20 let abych se dívala jen na vzhled a když by byl hodný? Přesto já mám spíše opačné negativní zkušenosti s muži, i když hledají vztah nakonec jim jde jen o sex a nechtějí nic obětovat pro druhého. Tady mělo jít o milenecký vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PaníKadrnožková
22.4.20 15:00

Jestli jsem to dobre pochopila, rozhodla ses stat takovou kurtizanou s partou pratel, kteri te budou zivit?… no, tak hlavni je, abys s nima mohla spat, ze, jinak obchod nevyjde. Pana Edwarda bych v prvni fazi nehledala ;)

• Citovat
  • Nahlásit
24395
22.4.20 16:10

Podvodnik, nebo zoufalec :nevim:?…Ale i u tebe mi to zavani tim stejnym, promin :roll:.Hledas chlapa na sex, podminka je fin. zajistenost, proc? Protoze potrebujes penize od neho? A pak, hledas chlapa na sex, ale polezes do postele s nekym, kdo te nepritahuje 8o? Proc? Protoze potrebujes penize od neho?.Asi bych aspon nam zde, prestala mazat med kolem pusy, je to pruhledny :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
22.4.20 16:13

Tim nechci rict, ze maji zeny lozit do postele s bezdakama, at nedojde k nedorozumeni :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7604
22.4.20 16:13

Nechceš si jít stoupnout rovnou někde na chodník? Vyjde ti to na stejno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11731
22.4.20 16:17

Nechutný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5470
22.4.20 18:53

Co se týká jeho: je divnej, chce fotku v prádle, nabízí práci a snaží se působit, že to myslí vážně a to jste se neviděli
Ty: nechápu k čemu potřebuješ aby byl zajištěný když to má být milenec. Chápala bych vybavený. Jestli to myslíš tak, že nechceš vyžírku tak jsi to napsala blbě.

Normálně bych se s ním sešla. Když se ti nebude líbit řekni mu to, že nic a nazdar. Jemu o sex nejde tobě ano a tam musí být jiskra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
22.4.20 19:55

Ona je na tom finančně blbě. Hledala na inzerátu pro milenecký vztah bůh ví proč zajisteneho chlapka a napsal jí neznámý- on ji láká na peníze, aby s ním šla do postele(není na sex, ale chce fotky ve spodním prádle) - Protože ví na čem ona je.
Nebo úplně lže, ale je jasný, že teda určitě o sex mu jde i kdyby neměl žádnou firmu, protože je to chlap a hledá na inzerátu milenecký vztah, což zahrnuje sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 20:13

Já chci jen jednoho normálního chlapa s kterým si i budu rozumět, je pravda, že sex v našem věku až takovou roli nehraje, ale jak mu věřit, když se ozval na milenecký vztah. Je sám a má udajně dům, rád by to změnil jen je pořád v práci, proto by mě rád asi víc než na sex. Jenže podle jeho slov vzhled není důležitý, protože sám nevypadá nic moc, lidi se musí i přitahovat, zvlášt jde li o dlouhodobý vztah, jak tam není chemie je to o ničem, v neposlední řadě city. Jenže chlap milovat neumí, to už mám vyzkoušené ve vztahu, většině jde jen o to jedno. A už se mi nechce dělat matraci jen tak. Zvláštní je, že mluvil o tom jak mi pošle větší obnos na účet a budu pracovat u něj abych nebyla unavená…Toto se mi nelíbí, podle mě kecá, nebo chce otroka. Já si chci zachovat svoji nezávislost a práci to by vidělo časem, ale rozejdeme se a budu bez práce…Taky prý když si budeme sympatičtí na první schůzce nevidí důvod proč by nemohl hned ke mně domů na kafe.Toho se bojím jak jde na to zhurta, proč bych naopak nemohla já k němu, abych viděla že nekecá.

• Citovat
  • Nahlásit
5470
22.4.20 20:19
@Anonymní píše:
Já chci jen jednoho normálního chlapa s kterým si i budu rozumět, je pravda, že sex v našem věku až takovou roli nehraje, ale jak mu věřit, když se ozval na milenecký vztah. Je sám a má udajně dům, rád by to změnil jen je pořád v práci, proto by mě rád asi víc než na sex. Jenže podle jeho slov vzhled není důležitý, protože sám nevypadá nic moc, lidi se musí i přitahovat, zvlášt jde li o dlouhodobý vztah, jak tam není chemie je to o ničem, v neposlední řadě city. Jenže chlap milovat neumí, to už mám vyzkoušené ve vztahu, většině jde jen o to jedno. A už se mi nechce dělat matraci jen tak. Zvláštní je, že mluvil o tom jak mi pošle větší obnos na účet a budu pracovat u něj abych nebyla unavená…Toto se mi nelíbí, podle mě kecá, nebo chce otroka. Já si chci zachovat svoji nezávislost a práci to by vidělo časem, ale rozejdeme se a budu bez práce…Taky prý když si budeme sympatičtí na první schůzce nevidí důvod proč by nemohl hned ke mně domů na kafe.Toho se bojím jak jde na to zhurta, proč bych naopak nemohla já k němu, abych viděla že nekecá.

Proč si teda dáváš inzerát na milenecký vztah? Nevím si sedím na vedení? Ty teda nechceš milence chceš vztah kde se nebude konat sestěhování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10801
22.4.20 20:21

Je to cely divny. Vychlouba se az moc, to bude prusvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5470
22.4.20 20:29

Jestli se ti nelíbí a nezdá jeho chování utni kontakt a hledej jinýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.4.20 20:33
@Náměsíčná píše:
Jestli se ti nelíbí a nezdá jeho chování utni kontakt a hledej jinýho.

Souhlasim a dodavam, ze jedtli chces, aby to nebylo primarne o te posteli, tak to neinzeruj. Hele, malokdo z toho, cos napsala tady, pochopil, o co ti jde. Treba to nepochopil ani ten chlap :nevim:

Nejdriv si srovnej, co opravdu chces, a pak teprve napis inzerat :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 20:52

Milenecký vztah nebo vztah kde se nebudu k nikomu stěhovat, ale budeme se scházet lásce se nebráním každý ji potřebuje a když by mě miloval jistě by mi i rád pomohl, tak uvidíme. Rozhodně nejsem tak naivní abych věřila, že mi pomůže když mě ještě neviděl a jak hned plánuje za mě jak to bude až budu s ním..To on by chtě abych se k němu i časem nastěhovala.

• Citovat
  • Nahlásit
768
22.4.20 21:13
@Anonymní píše:

Takže odteď chceš dělat matraci za protiplnění? :nevim:

Jinak pro mne hledat chlapa s přívlastkem „zajištěného“ vyznívá, že očekáváš sponzoring.
Jestli tím chceš říct, že nehodláš nikoho dotovat a nechceš, aby se na tebe nalepil nějaký vyžírka, tak bych spíš použil „finančně samostatného“, „stojící na vlastních nohách“ a podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat